Logo small

TAG: śmierć

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 6 z 6
1.    Blog adwokata Wojciecha Drapały o dochodzeniu odszkodowania

Blog Wojciecha Drapały o dochodzeniu odszkodowania uszkodzenie pojazdu, uszczerbek na zdrowiu i śmierć osoby trzeciej.

  www.odszkodowaniezocblog.pl

katalog >> Blogi >> inne >> 10411

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Adwokat Kancelaria Odszkodowania Powypadkowe, Lekarskie

Adwokat pomoże odzyskać odszkodowanie w satysfakcjonującej wysokości. Kancelaria wspiera w sprawach o odszkodowania powypadkowe, medyczne oraz za szkody na mieniu na terenie kraju. Pomagamy poszkodowanym także w sprawach trudnych. Nie boimy się występować o odszkodowania z przyczynieniem się poszkodowanego. Uzyskamy odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę także dla rodziny zmarłego w wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Odszkodowanie za śmierć pozyskamy dla żony, męża, dziecka oraz innych krewnych tragicznie zmarłego w wypadku komunikacyjnym. Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu pozyskamy szybko i sprawnie, bez zbędnego angażowania poszkodowanego. Pomoc prawna obejmuje sporządzanie pism, negocjacje oraz zastępstwo procesowe na rozprawach. Zainteresowanych uzyskaniem porady prawnej bez opłat zapraszamy do kontaktu. Sprawy analizujemy nieodpłatnie.

  adwokat-odszkodowania.com

katalog >> Usługi >> usługi prawne >> 8924

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Duże Odszkodowania- po wypadku, wywłaszczenie, błędy, śmierć

Duże Odszkodowania to pewna wygrana! Kancelaria odszkodowawcza z ponad 7-letnim doświadczeniem, zdolną kadrą adwokatów oraz doskonałą ofertą dla poszkodowanych to trafiony wybór dla poszkodowanych z terenu całego kraju. Dochodzenie odszkodowań to nasza pasja! Pomogliśmy już ponad 1000 poszkodowanych. Nieustannie rozwijamy się dla nich i dbamy o wyniki. Rekordowe wygrane w sprawach odszkodowawczych to nasza specjalność. Uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie za: -wypadek ze skutkiem śmiertelnym, -wypadek z udziałem pieszego, rowerzysty, motocyklisty, kierowcy, pasażera, wypadki z przyczynieniem, -wypadki w pracy, na budowie, na roli, w transporcie, przy produkcji, -wypadek w markecie, sklepie, biurze, na chodniku, -błąd lekarski, błąd onkologiczny, błąd ginekologa, chirurga, ortopedy, zakażenie gronkowcem, WZW C, -gazociąg, ropociąg czy inną infrastrukturę na nieruchomości, -niesłuszne aresztowanie, znęcanie, pobicie, molestowanie seksualne, gwałt, -wywłaszczenie nieruchomości, sprawy dekretowe, dekret Bieruta. Z Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza nie musisz martwić się o formalności. Sporządzimy pisma, zapewnimy Ci reprezentacje na rozprawie. Porad prawnych udzielamy bezpłatnie.

  duzeodszkodowania.com

katalog >> Regionalne >> warszawa >> 8837

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Odszkodowanie Wrocław - Kancelaria Odszkodowawcza

Jeżeli ty lub Twój bliski miał wypadek, to możesz dochodzić odszkodowania z OC sprawcy nawet do 20 lat wstecz. Co więcej, można dochodzić wyższego odszkodowania z polisy OC sprawcy. Najlepiej skorzystać z kogoś takiego jak Kancelaria Odszkodowawcza z Wrocławia - KDRO.pl Dlaczego firma odszkodowawcza z Wrocławia? Dlatego, że ma wybitne doświadczenie w uzyskiwaniu wysokiego odszkodowania za wypadek, w tym odszkodowania za śmierć ojca, czy odszkodowania za śmierć syna.

  www.kdro.pl

katalog >> Usługi >> ubezpieczenia >> 19619

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    lek na koncentrację

Dziesięć procent ludzi na świecie głoduje - a reszta je niewłaściwe rzeczy. To fragment kompleksowej analizy, która właśnie została opublikowana w czasopiśmie Lancet. Kosztem złego i niezrównoważonego odżywiania co piąta śmierć ma miejsce na całym świecie. Skala cierpień stanowi około 11 milionów zgonów rocznie. Niewłaściwe odżywianie, a także codzienny pośpiech, siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej wpływa także na nasze zdrowie. Złe samopoczucie, brak siły, energii – to wszystko efekty codziennych naszych działań. Pierwszymi ofiarami tych wszystkich czynników pada zazwyczaj nasza sprawność seksualna oraz zdolność do koncentracji, uczenia się i skupienia uwagi.

  www.pewnylek.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19242

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Kancelaria adwokacka Robert Ofiara

Kancelaria adwokata Roberta Ofiara świadczy usługi prawne w zakresie odszkodowań, głównie powypadkowych. Obsługa klientów obejmuje analizę sprawy o odszkodowanie, doradztwo strategiczne, przygotowywanie pism oraz reprezentowanie na rozprawach sądowych. Zespół kancelarii adwokata Roberta Ofiara zajmuje się głównie uzyskiwaniem odszkodowań takich jak: odszkodowanie za wypadek drogowy, odszkodowanie za wypadek śmiertelny, odszkodowanie za błąd medyczny, odszkodowanie za wypadek przy pracy, zadośćuczynienie za śmierć i inne. Siedziba tej kancelarii adwokackiej znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, przy Al. Jerozolimskich, co jest gwarancją dogodnego dojazdu różnymi środkami transportu.

  robertofiara.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 10464

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 6 z 6