Logo small

TAG: świadectwa

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 19
1.    www.et-energoaudyt.com

W Kościanie w województwie wielkopolskim swoją siedzibę ma firmy ET-EnergoAudyt. Działalność prowadzimy od ponad 10 lat stale poszerzając zakres świadczonych usług i inwestując w rozwój firmy. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak i spółdzielnie mieszkaniowe lub firmy. Oferujemy wykonanie audytów energetycznych, elektrycznych i remontowych, wydajemy świadectwa energetyczne a także proponujemy projekty instalacji wentylacyjnych, chłodniczych oraz sieci c.o., wodno-kanalizacyjnych czy gazowych. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na naszej stronie internetowej.

  www.et-energoaudyt.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19840

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    SZACHMAT przeglądy okresowe budowlane budynków

Siedziba firmy SZACHMAT mieści się w Krakowie. Od 2005 roku działamy w branży budowlanej a dzięki funduszom unijnym udało nam się pozyskać środki na rozwój i modernizacje naszego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się projektowaniem budowlanym, a w szczególności konstrukcyjnym. Firmie można powierzyć opracowanie projektów konstrukcyjnych, przeglądy okresowe budynków, opracowania świadectwa energetycznego, nadzór inwestorski, analizy zgodności z prawem budowlanym, badania wytrzymałościowe czy mikrobiologiczne budynku, audyty energetyczne oraz wiele innych. Więcej szczegółów znają Państwo na naszej witrynie.

  szachmat.com.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 15002

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    zarzadca-pboczar.eu zarządzanie nieruchomościami szczecin

Mieszcząca się w Szczecinie firma Przemysława Boczara zajmuje się oceną energetyczną oraz zarządzaniem budynkami. Przedsiębiorstwo posiada uprawnienia do wystawiania świadectwa charakterystyki energetycznej, wykonywania inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej budynków czy lokali, przeprowadzania audytów remontowych oraz energetycznych a także zarządzania nieruchomościami (administrowania, obsługi księgowej oraz technicznej). Posiadamy licencje, uprawnienia a także wiele ukończonych kursów. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, miłą współpracę i atrakcyjne ceny. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie.

  www.zarzadca-pboczar.eu

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 14089

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    wamax-druk.pl

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy WAMAX-DRUK. Nasza siedziba znajduje się w Malborku a jesteśmy profesjonalnym oraz doświadczonym producentem i sprzedawcą gadżetów okolicznościowych oraz artykułów papierniczych dla żłobków, przedszkoli oraz szkół. Oferujemy szeroki wybór spersonalizowanych produktów takich jak dyplomy, odznaki, medale, teczki, druki, wizytowniki, plakietki a oprócz tego pomoce dydaktyczne, zaproszenia, znaczki, puchary, tablice oraz wiele innych. Oferujemy jedynie najwyższej jakości produkty w korzystnych cenach a ponadto fachową obsługę. Więcej informacji na stronie.

  https://wamax-druk.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> zakupy przez internet >> 19049

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.4telpartner.pl

Tajemnica przedsiębiorstwa, szkolenie z ochrony informacji niejawnych, świadectwo, bezpieczeństwa przemysłowego czy ochrona informacji i danych osobowych to kluczowy zakres działalności profesjonalnej kancelarii tajnej w Warszawie 4Tel Partner Sp. z o.o. Obsługujemy klientów wielu branż, m. in. telekomunikacyjnej, energetycznej, mieszkaniowej, budowlanej i agencje ochrony. Ponieważ znamy bardzo dobrze obecny stan prawny, nasza oferta jest odpowiednio dostosowana do potrzeb przedsiębiorcy. Szczegółowy zakres naszej współpracy z Państwem prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy!

  www.4telpartner.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16010

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    TROLL przegląd okresowy budynku trójmiasto

Mamy dużą przyjemność przedstawić Państwu Biuro Inżynierskie Troll, jakiego siedziba znajduje się w Gdańsku. Oferujemy usługi z zakresu kompleksowej obsługi procesów budowlanych takich jak np.: kierowanie budową, nadzór, wydawanie ocen technicznych, przygotowywanie specyfikacji i kosztorysów i wiele innych. Ponadto w ramach doradztwa energetycznego wykonamy dla Państwa różnego rodzaju świadectwa energetyczne budynków, zrealizujemy audyty remontowanych budynków i przeprowadzimy profesjonalne badania termowizyjne. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą działalnością - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej wiadomości mieści się na witrynie www.

  bi-troll.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 10162

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.      MS-BUD świadectwa energetyczne, roboty ogólnobudowlane

MS-BUD to firma wykonująca świadectwa energetyczne, audyty energetyczne oraz kosztorysy budowlane. Ponadto zajmujemy się robotami ogólnobudowlanymi: tynki maszynowo, posadzki maszynowo, gładzie maszynowo, ocieplenia budynków i elewacje.

  www.ms-bud.com.pl

katalog >> Budownictwo >> świadectwa energetyczne >> 5271

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Wodomierze - Visterma.pl

Visterma. Jesteśmy polską firmą, która swoją siedzibę posiada w Białymstoku. Na rynku działamy już od 2006 roku i należymy do Stowarzyszenia Polskich Firm Rozliczających Media. Świadczymy usługi z zakresu dostarczania oraz montażu doskonałej jakości podzielników kosztów ogrzewania, ciepłomierzy, wodomierzy oraz zaworów termostatycznych. Do naszych usług można również zaliczyć rozliczanie ciepła i wody przy pomocy urządzeń pomiarowych, takich jak ciepłomierze, podzielniki kosztów c.o. oraz wodomierze.

  visterma.pl

katalog >> Budownictwo >> świadectwa energetyczne >> 9871

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Portal katolicki - sacramenti.info

Według Katechizmu Kościoła katolickiego "Sakramenty są skutecznymi znakami łaski, ustanowionymi przez Chrystusa i powierzonymi Kościołowi. Przez te znaki jest nam udzielane życie Boże. Obrzędy widzialne, w których celebruje się sakramenty, oznaczają i urzeczywistniają łaski właściwe każdemu sakramentowi. Przynoszą one owoc w tych, którzy je przyjmują z odpowiednią dyspozycją" (KKK 1131). Sakramenty święte przeznaczone są dla żywych i dla wierzących. W Kościele katolickim istnieje siedem sakramentów. Nasz portal ma na celu dzięki modlitwie przygotowanie do przyjęcia sakramentów

  sacramenti.info

katalog >> Religia i filozofia >> chrześcijaństwo >> 6263

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    sklep \"u Mariki\"

Strona sklepiku w Poznaniu na os. Zwycięstwa z pamiątkami, dewocjonaliami, dodatkami chrzcielnymi i I komunijnymi oraz książkami, laurkami, figurkami oraz tym co związane z religią.

  umariki.pl

katalog >> Religia i filozofia >> chrześcijaństwo >> 6262

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 19