Logo small

TAG: żeglarskie

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 7 z 7
1.    opensailing.com

Szkolenia żeglarskie, szkolenia motorowodne i specjalistyczne tj. kurs radiooperatora bliskiego zasięgu czy kurs sternika motorowodnego oferuje Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych OPENSAILING z bazą w Mielnie. Realizujemy profesjonalne szkolenia dostosowane indywidualnie do oczekiwań naszych uczestników. Szkolimy wg standardów ISSA oraz na patenty państwowe, jakie obejmują m. in. kurs instruktora żeglarstwa, żeglarz jachtowy, Master of Sailing Yacht, Offshore Skipper czy Inland Skipper. Firmom proponujemy organizację żeglarskich imprez integracyjnych, eventów i regat. Zapraszamy do kontaktu!

  www.opensailing.com

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 15790

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Szkolenia żeglarskie nad jeziorem czorsztyńskim

Działamy w okolicach miejscowości Czorsztyn nad Zalewem Czorsztyńskim, gdzie w naszej pięknie położonej a także doskonale wykończonej tawernie możemy zapewnić zarówno wyjątkowe warunki do spędzenia wolnego czasu a także smaczne potrawy dla naszych gości. W naszej tawernie zapewniamy naszym gościom doskonałe warunki zarówno do spędzenia wolnego czasu z rodziną a jednocześnie w towarzystwie znajomych, czy na spotkaniu firmowym.

  www.tawernavito.pl

katalog >> Usługi >> restauracje >> 11451

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Henri Lloyd - buty żeglarskie

Warto zapoznać się z ubraniami żeglarskimi marki Henri-Lloyd czyli brytyjskiego producenta znanego na całym świecie. W grupie tej dostępne są też buty żeglarskie, charakteryzujące się dużą przyczepnością do podłoża, niskim wchłanianiem wilgoci oraz szybkim czasem schnięcia. Sprawdzą się one bardzo dobrze zarówno na pokładzie jak i poza nim. Jeśli liczysz na najwyższą jakość ubrań i obuwia - nie tylko żeglarskiego - powinieneś zapoznać się z ofertą na stronie internetowej.

  www.henrilloyd.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> odzież >> 9615

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Obozy młodzieżowe

Zapraszamy na wypoczynek dzieci i młodzieży - obozy młodzieżowe, kolonie dla dzieci, spływy kajakowe, obozy wędrowne, językowe, żeglarskie, rowerowe, survival. Zapraszamy Państwa na udane wczasy i obozy młodzieżowe.

  http://www.serwiswakacyjny.com

katalog >> Turystyka >> inne >> 2081

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Czarnieccy- sznurki jutowe

Nasz zakład powroźniczy to rodzinna firma z wieloletnimi tradycjami, prowadzona z dziada pradziada od ponad 200 lat, po dzień dzisiejszy. Została założona przez rodzinę Czarnieckich w 1956 roku, a w obecnej formie funkcjonuje od 2006 roku. Jesteśmy renomowanym producentem wszelkiego rodzaju wyrobów powroźniczych, lin i sznurków. Dostarczamy produkty do celów gospodarczych, budowlanych, a także liny specjalistyczne dla żeglarstwa i turystyki. Mogą u nas Państwo nabyć wysokiej jakości liny budowlane, liny żeglarskie oraz liny i sznurki powlekane PCV. Do produkcji lin i powrozów wykorzystujemy zaawansowane technologicznie maszyny polskie i niemieckie. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów i regularnie ich szkolimy. Oprócz tradycyjnych lin plecionych, jutowych i bawełnianych, oferujemy także inne produkty, takie jak: kedra tapicerska oraz sznurki ogrodnicze.

  www.czarnieccy-liny.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 15855

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Jachtowy sternik morski

Szkoła Żeglarstwa Morka zlokalizowana w Kaliszu zaprasza osoby zainteresowane szkoleniami na patenty żeglarskie i motorowodne. W branży jesteśmy obecni od 2003 roku. Naszą kadrę stanowi zespół doświadczonych skipperów i instruktorów. Oferujemy kursy na patent żeglarza jachtowego, jachtowego sternika morskiego, sternika motorowodnego, radiooperatora SRC oraz warsztaty kapitańskie. Organizujemy również rejsy turystyczne i szkoleniowe, a także firmowe imprezy integracyjne na jachcie.

  www.morka.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 6833

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    KAL-MET Nitownice do nitów zrywalnych

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty firmy Kal-met, która jest lokalnym liderem branży. Zapraszamy do kooperacji wszelkich klientów z Lęborka i pobliskich miejscowości. Trudnimy się sprzedażą wysokiej jakości: elementów złącznych, nitów, nitonakrętek oraz nitokołków, nitownic ręcznych i pneumatycznych i osprzętu żeglarskiego. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie praktyczne, które pozwalają nam na prowadzenie dynamicznie rozwijającego się serwisu sprzętu do nitowania. Reperujemy każdego typu nitownice oraz niezbędny osprzęt. Dokładamy starań, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Więcej na witrynie internetowej.

  www.kal-met.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> produkcja >> 5799

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 7 z 7