Logo small

TAG: żelowa

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 3 z 3
1.    receinogi.pl

Zadbane i piękne dłonie oraz stopy są wizytówką każdej kobiety i mężczyzny. Profesjonalny manicure i pedicure dla kobiet oraz manicure męski oferuje Salon pielęgnacji i stylizacji paznokci Ręce i Nogi w Krakowie. Nasi wykwalifikowani styliści zadbają o kondycję Waszych płytek paznokci oraz skóry, oferując nie tylko zabiegi ich zdobienia (w przypadku pań), ale dodatkowo profesjonalne procedury SPA intensywnie regenerujące i ochronne dłonie i stopy. To także znakomita okazja na relaks, które zakończą stylizacje żelowe oraz zdobienia najmodniejszymi metodami i kolorami. Zapraszamy do kontaktu!

  receinogi.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19847

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.zakrecona.eu gabinet kosmetyczny Dąbrowa Górnicza

Studio Urody Zakręcona to niezwykłe miejsce, gdzie świadczone są usługi z zakresu pielęgnacji urody. Nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Wśród wykonywanych przez nas usług, znajdują się m.in.: zabiegi nawilżające, zabiegi wybielające, zabiegi pielęgnujące włosy, makijaż permanentny, zabiegi upiększające, stylizacja żelowa, manicure, masaże, modelowanie sylwetki, działania z zakresu trychologii. Zależy nam na spełnieniu oczekiwań naszych Klientów, dlatego nasza oferta jest wszechstronna. Dokładne informacje na temat naszej firmy i oferty, znajdują się na stronie internetowej.

  www.zakrecona.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15148

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.terra-eneo.pl Sepiolite 20-30

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Terra Eneo, której siedziba znajduje się w Trzebini w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo od 2007 roku zajmuje się dystrybucją sepiolitu, bentonitu i attapulgitu stosowanych w branży przemysłowej, hodowlanej, budowlanej oraz rolniczej. Naszym Klientom oferujemy dodatki do pasz, do utrzymania higieny i zdrowia w stadach, do rafinacji olejów i parafin, utrzymania czystości oraz bezpieczeństwa w miejscu pracy, dodatki do żelowania i tworzenia zawiesin lub pielęgnacji terenów zielonych. Na stronie internetowej znaleźć można więcej szczegółów.

  terra-eneo.pl

katalog >> Usługi >> przemysł >> 13864

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 3 z 3