Logo small

TAG: życie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 211
1.    www.ubezpieczeniazary.pl

Ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia komunikacyjne oraz dla firm, a także ubezpieczenia mieszkania to propozycje, jakie oferuje agencja Profes Ubezpieczenia Mirosław Szocik w Żarach. Nasza firma działa od 2005 r. i zajmuje się doradztwem ubezpieczeniowym. Pomożemy Państwu w wyborze najodpowiedniejszej polisy. Korzystając z naszej oferty, macie Państwo dostęp do propozycji większości krajowych Towarzystw, a nasze doświadczenie i wiedza zdobyta w ciągu ponad 10-letniej praktyki pozwoli na właściwe dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  www.ubezpieczeniazary.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16726

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    ubezpieczenia-piesiur.pl

Prezentujemy Państwu Biuro Ubezpieczeń z siedzibą w Pszczynie. Od 2001 roku Polecamy kompleksowe usługi ubezpieczeniowe. Współpracujemy z firmami i osobami indywidualnymi. Polecamy ubezpieczenia firm: Uniqa, Hestia, Alianz, HDI Compensa. Proponujemy ubezpieczenia: zdrowotne, domu, rolne, turystyczne, na życie, komunikacyjne, majątkowe oraz inne. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego angażujemy jedynie doświadczonych pracowników, którzy bez ustanku podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Potwierdzeniem naszej rzetelności są rekomendacje, jakie wystawiają nam kontrahenci. Więcej wiadomości na stronie internetowej.

  ubezpieczenia-piesiur.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16064

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    PATRONUS Ubezpieczenia Trójmiasto - Agent ubezpieczeniowy

Patronus Ubezpieczenia Trójmiasto to jedna z nielicznych agencja ubezpieczeniowa w trójmieście, która oferuje najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne, tanie ubezpieczenia oc 24h na dobę, o ile nie najtańsze ubezpieczenie oc na rynku. Po analizach wystawiany polis dla naszych klientów najtańszym ubezpieczycielem jest Gefion. Niewielu agentów ma je w swojej ofercie. My-tak. Sam sprawdź ile możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodu. Poza ubezpieczeniami komunikacyjnym posiadamy także w ofercie ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie firmy i biznesu. Jesteśmy elastyczny, mobilni i dostępni całą dobę. Możemy dojechać w dowolne miejsce na terenie Sopotu, Gdańska, Gdyni a także całego trójmiasta. Patronus Ubezpieczenia - Mobilny Agent Ubezpieczeniowy Telefon 731007001 patronus@patronus-ubezpieczenia.pl http://patronus-ubezpieczenia.pl

  patronus-ubezpieczenia.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 15269

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.      szukam-dawcy-spermy

Serwis internetowy kierowany do dawców nasienia i wszystkich kobiet i par, które z powodu braku męskiego partnera lub niedoskonałości jego nasienia, nie mogą posiadać potomstwa. Na naszym serwisie ogłaszają się Panie poszukujące dawców nasienia i Panowie dawcy spermy, gotowi do (odpłatnego lub nie) oddania nasienia, dodawanie ogłoszenia jest całkowicie za darmo. Wybór ogłoszenia dawcy nasienia i metody zapłodnienia (przez inseminacje albo naturalnie)jest bardzo istotna i kluczowa decyzja którą całkowicie odmieniającą życie. Panowie dawcy nasienia oferujący swoją pomoc prosimy o szczegółowy opis o podanie;wieku, grupy krwi, wzrostu wagi wykształcenia i lokalizacji i wszelkie informacje, które mogłyby zainteresować kobiety poszukujące dawcy spermy. Dzięki szczegółowym opisom możemy się dowiedzieć więcej o dawcach niż w przypadku zwykłych banków spermy. Panie zainteresowane skorzystaniem z usług dawców spermy prosimy również o podawanie szczegółowych informacji czyli; lokalizacji, wieku, wagi wzrostu i opisaniu jakiego dawcy poszukujesz. Panie zapraszamy również do zapoznania się z informacjami i naszymi wskazówkami dotyczącymi bezpiecznego i skutecznego szukania dawcy.

  www.szukam-dawcy-spermy.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 14855

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    MAUR pośrednictwo ubezpieczeniowe Legnica

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Maur Maciej i Urszula Wojciechowscy z Legnicy. Naszym Klientom oferujemy pełen wybór pakietów ubezpieczeniowych na życie, komunikacyjnych, rodzinnych, grupowych/indywidualnych, jak również opiekę medyczną. Współpracujemy z czołowymi firmami ubezpieczeniowymi i posiadamy niezbędne licencje a oprócz tego oferujemy konkurencyjne ceny. Do współpracy zapraszamy osoby indywidualne, firmy, przedsiębiorstwa jak i pozostałe instytucje. Szczegóły naszej oferty jak i dane kontaktowe firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  www.ubezpieczenia-komunikacyjne.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 14102

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    ubezpieczenie-gizycko.pl

Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe w Giżycku od niespełna 20 lat zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń w szerokim zakresie. Proponujemy ubezpieczenie medyczne, komunikacyjne i majątkowe, jak też OC, AC, NNW, Asssistance. Bogata oferta i możliwości, jakie staramy się dostosować do Państwa potrzeb, budżetu i sytuacji życiowej to efekt naszej współpracy z licznymi towarzystwami, które prezentujemy na naszej stronie. Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą i zachęcamy do kontaktu.

  www.ubezpieczenie-gizycko.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 17487

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Enterprise FS- Ubezpieczenia na życie UK

Polska firma ubezpieczeniowa w UK proponuje świetne ubezpieczenia na życie. Gwarantujemy atrakcyjną wysokość składki przy jednocześnie wysokiej sumie ubezpieczenia. Dodatkowo gwarancja wypłaty świadczenia po śmierci ubezpieczonego. Profesjonalizm i doskonała obsługa ze strony doświadczonych pracowników firmy ubezpieczeniowej.

  www.enterprisefs.co.uk/po/polisa-na-zycie

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 11286

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    www.ubezpieczenia-jablonski.pl Assistance warszawa

Szukasz bezpiecznego sposobu usuwania różnego rodzaju zabrudzeń, takich jak farba, lakier czy rdza powierzchniowa? Sprawdź firmę Sodablast24.pl, która korzysta z nowoczesnej i innowacyjnej metody sodowania Clean-ARD. Dzięki SodaBlast System skutecznie czyścimy graffiti, kostkę, elewację, stal nierdzewną bez ryzyka ich zarysowania. Obszerne zastosowanie, niezwykła skuteczność w usuwaniu brudu, czyszczenie powierzchni w trzech trybach oraz oszczędność czasu i pieniędzy to nie jedyne atuty tej metody. Jest ona ekologiczna i gwarantuje bezpieczeństwo BHP. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  www.ubezpieczenia-jablonski.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16116

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Akademia Pierwszej pomocy, - bhpzycie.com

Nasza główna specjalizacja to organizacja szkoleń BHP. Prowadzimy również akademię gaszenia dedykowaną najmłodszym i dorosłym, a także akademię pierwszej pomocy. Uczymy pracowników zarządzania w sytuacjach kryzysowych na bazie praktycznych przykładów. Stawiamy na odgrywanie scenek. Dostarczamy niezbędne pomoce dydaktyczne. Robimy pokazy ewakuacyjne i gaśnicze.

  bhpzycie.com/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> bhp >> 14771

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Portal katolicki - sacramenti.info

Według Katechizmu Kościoła katolickiego "Sakramenty są skutecznymi znakami łaski, ustanowionymi przez Chrystusa i powierzonymi Kościołowi. Przez te znaki jest nam udzielane życie Boże. Obrzędy widzialne, w których celebruje się sakramenty, oznaczają i urzeczywistniają łaski właściwe każdemu sakramentowi. Przynoszą one owoc w tych, którzy je przyjmują z odpowiednią dyspozycją" (KKK 1131). Sakramenty święte przeznaczone są dla żywych i dla wierzących. W Kościele katolickim istnieje siedem sakramentów. Nasz portal ma na celu dzięki modlitwie przygotowanie do przyjęcia sakramentów

  sacramenti.info

katalog >> Religia i filozofia >> chrześcijaństwo >> 6263

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 211