Logo small

TAG: Adwokat

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 263
1.    www.adwokatmagdalenarduch.pl

Adwokat Magdalena Rduch prowadzi Kancelarią Adwokacką w Pawłowicach z filią w Jastrzębiu Zdroju, świadcząc usługi z aspektu różnych dziedzin prawa. Udzielamy porad oraz prowadzimy sprawy z aspektu m.in. prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego bądź spadkowego. Świadczymy obszerną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i osób prawnych, a także spółek osobowych oraz innych jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej. W sytuacji stałej współpracy z podmiotami gospodarczymi honorarium ustalane jest w formie ryczałtowej bądź godzinowej. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

  www.adwokatmagdalenarduch.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17130

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    www.adwokat-dabrowagornicza.pl

Jeśli szukacie obsługi prawnej dla swojej firmy, pomocy w założeniu spółki i postępowaniu rejestrowym przed KRS, a także opieki w trakcie postępowania procesowego w sporach sądowych, polecamy usługi KANCELARII ADWOKACKIEJ Adwokata Sebastiana Podlejskiego z Dąbrowy Górniczej. Obsługujemy każdy rodzaj działalności gospodarczej z zakresu różnych dziedzin prawa, gwarantując naszym Klientom reprezantowanie przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, Prokuraturą oraz sądami administracyjnymi i organami administracji publicznej. Zapraszamy do współpracy!

  www.adwokat-dabrowagornicza.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradztwo personalne >> 16927

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Blog Adwokata z Wrocławia

Ten blog adwokata z Wrocławia jest miejscem, w jakim to można sporo dowiedzieć się na temat przetwarzania danych osobowych. Znajdzie się na nim informacje o tym, jakie są granice odpowiedzialności cywilnej za naruszenie ochrony danych osobowych, jak kształtuje się odpowiedzialność, gdy w przetwarzaniu bierze udział większa liczba podmiotów, jak i również, do jakiego sądu należy wnieść pozew?

  przetwarzanie-danych-osobowych.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> blogi >> 16898

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    adwokat-wojtaszak.pl

Usługi z zakresu prawa karnego, reprezentacja na etapie postępowania przygotowawczego i inicjowanie postępowań karnych, usługi z zakresu prawa cywilnego oraz odszkodowania wskutek wypadku drogowego, błędu medycznego, czy roszczeń wobec Towarzystw Ubezpieczeniowych to wybrane zagadnienie oferty, jaka w Krakowie realizuje zespół Kancelarii Adwokackiej adwokata Piotra Wojtaszka. Szef Kancelarii - adwokat Piotr Wojtaszak - jest uznanym specjalistą z szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego, a specjalizuje się w roszczeniach o odszkodowanie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  www.adwokat-wojtaszak.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 16860

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Adwokat Wrocław Rozwody - adwokacipb.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Borowski od wielu lat zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa rodzinnego. Bogate doświadczenie oraz skuteczność w sprawach rozwodowych, sprawach o ustalenie praw rodzicielskich czy alimentów nieustannie przyciąga nowych klientów. Szczegółowe informacje na temat współpracy znajdują się na stronie internetowej http://adwokacipb.pl/.

  adwokacipb.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 16745

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Skandia rezygnacja polisolokaty

Potrzebujesz pomocy prawnej w zakresie polisolokaty? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomożemy Ci jako prawnik polisolokaty rozwiązać Twoje problemy natury prawnej. Do Twojej dyspozycji jest zarówno prawnik, jak i adwokat, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo rozwiązywać problemy natury prawnej. Wiele osób nie wie polisolokaty jak odzyskać, dlatego też jesteśmy od pomocy merytorycznej, do pełnego wsparcia prawnego dla naszych klientów.

  www.odzyskajpolisolokaty.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 16717

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.adwokat-laskowska.pl

Kancelaria Adwokacka adwokat Barbary Laskowskiej proponuje Państwu szeroko rozumianą pomoc prawną w takich obszarach prawa jak prawo cywilne (w tym spadkowe i rzeczowe), prawo karne, prawo rodzinne (w tym rozwód bądź też podział majątku) oraz prawo własności intelektualnej. Niewątpliwym atutem Pani adwokat jest wcześniejsza praktyka sędziowska, która pozwala na ocenę sprawy zarówno z perspektywy adwokata jak i sędziego. Celem kancelarii jest pomoc ludziom w rozwiązaniu problemów prawnych dzięki fachowej pomocy i wsparciu. By uzyskać więcej informacji o firmie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  www.adwokat-laskowska.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16694

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Kancelaria adwokacka Szczecin

Kancelaria adwokacka Szczecin – szukając tej frazy w Internecie pojawi się sporo stron kancelarii adwokackich, którą wybrać, która będzie najlepsza, która pomaga klientom a nie liczy wyłącznie na zysk? Jeżeli szukasz pomocy w prawie rodzinnym, spadkowym, majątkowym czy alimentacyjnym najlepszą opcją będzie kancelaria adwokacka „szczecinadwokat.pl”. Charakteryzuje się ona znakomitymi prawnikami i adwokatami, dla których klient jest zawsze najważniejszy. Rozwody, alimenty, podział majątku, ustalenie ojcostwa i inne podobne to chleb powszedni tej kancelarii. Odwiedź podaną stronę a poznasz więcej szczegółów.

  szczecinadwokat.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16674

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.adwokat-arl.com

Kancelarię ARL w Legnicy prowadzi Anna Rakowska-Leputa, adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu, która posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych i gospodarczych. Współpracowała m.in. z firmami: „Royal Europa” Sp. z o.o. w Polkowicach, „WORLD ACOUSTIC GROUP” S.A. w Polkowicach, SVAR Sp. z o.o. we Wrocławiu czy „Haerter Technika Wytłaczania” Sp. z o.o. Sp. K. w Legnicy. Prowadzi również punkt nieodpłatnej pomocy prawnej dla mieszkańców powiatu złotoryjskiego. Obsługuje klientów biznesowych, klientów indywidualnych, a poza tym świadczy pełen zakres porad prawnych.

  www.adwokat-arl.com

katalog >> Usługi >> inne >> 16670

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    HELIŃSKI JACEK ksiągi wieczyste

Kancelaria adwokacja Jacka Helińskiego świadczy usługi z zakresu prawa gruntowego oraz cywilnego. Siedziba firmy mieści się w Krośnie a jej działalność sięga 2002 roku. Specjalizujemy się w zasiedzeniach, uwłaszczeniach, ochronie własności czy posiadania oraz księgach wieczystych. Oprócz tego prowadzimy sprawy spadkowe, rodzinne, zajmujemy się przestępstwami bądź wykroczeniami. Można nam zleci reprezentowanie osoby pokrzywdzonej czy też sporządzenie prywatnego aktu oskarżenia. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty lub działalności, wystarczy odwiedzi naszą witrynę internetową.

  adwokat-krosno.net.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 16651

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 263