Logo small

TAG: Blefaroplastyka

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 3 z 3
1.    Epilacja laserowa - revitae.com.pl

W Centrum Medycyny Estetycznej Re Vitae w Kielcach możesz skorzystać z zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i kosmetologii przeprowadzanych przez uznanych i wykształconych specjalistów. Prowadzimy leczenie żylaków odbytu i hemoroidów oraz nietrzymania moczu, specjalizujemy się w laserowej plastyce pochwy i korekcie powiek górnych, przeprowadzamy zabiegi z użyciem botoksu.

  revitae.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 21455

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Dermatologia i medycyna estetyczna w katowickim Dermed

W nowoczesnych gabinetach Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego DER-MED w Katowicach przy al. W. Korfantego 70 pod opieką najlepszych specjalistów, wśród których są lekarze, kosmetolodzy, pielęgniarki oraz specjalistka makijażu permanentnego i medycznego, odzyskasz młody, piękny wygląd. Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

  katowice.dermed.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> gabinet kosmetyczny >> 17565

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Kriolipoliza Zeltiq w krakowskim Dermed - krakow.dermed.pl

DER-MED oferuje oddział w Krakowie, który cieszy się sporym zaufaniem i dużym zainteresowaniem wśród pacjentów. Wybierając DER-MED stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie, które pozwoli nam uzyskać najlepsze wartości. DER-MED to profesjonalna obsługa kosmetyczna, oferująca w pełni bezpieczne i jakościowe zabiegi kosmetyczne.

  krakow.dermed.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> gabinety kosmetyczne >> 17558

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 3 z 3