Logo small

TAG: Gabinet

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 467
1.    www.dentystakaszuby.pl Gabinet stomatologiczny

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę kliniki stomatologicznej ANIKODENT. Jesteśmy profesjonalną placówką mieszczącą się w Kiełpinie Kartuskim w województwie pomorskim. W naszej ofercie znaleźć można pełną gamę usług z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, endodoncji, protetyki lub periodontologii. Panuje u nas bezstresowa i życzliwa atmosfera a w trosce o jakość usług zatrudniamy jedynie wykwalifikowany personel i używany nowoczesnego, sprawdzonego sprzętu. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  dentystakaszuby.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15941

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    salonkosmetyczny-szczytno.pl

Prezentujemy Państwu Salon Kosmetyczny i Gabinet Dermatologiczny z siedzibą w Szczytnie. Oferujemy leczenie i badanie schorzeń skóry. Wykonujemy ocenę dermatoskopową znamion i zmian skórnych. W salonie realizujemy zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaże, ultradźwięki, oczyszczanie. Co więcej wykonujemy manicure, pedicure, depilację, makijaż, piercing czy opalanie natryskowe. Wiemy, iż najlepszą reklamą dla firmy jest zadowolony klient, w związku z tym nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie. W celu umówienia się na wizytę prosimy o kontakt mailowy czy też telefoniczny. Więcej wiadomości znajduje się na naszej stronie internetowej.

  salonkosmetyczny-szczytno.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> gabinet kosmetyczny >> 15789

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Gabinet logopedyczny ursynów - zajecialogopedyczne.pl

Cieszący się renomą gabinet logopedyczny z Warszawy świadczy profesjonalną i skuteczną pomoc dzieciom mającym problem z nieprawidłową wymową głosek, małomównością, opóźnionym rozwojem mowy czy innymi wadami mowy. Zapraszam na indywidualną terapię wad wymowy, gdzie zajęcia są ciekawe, urozmaicone grami i ćwiczeniami, odpowiednio dostosowane do wieku i zainteresowań maluszka. Zajęcia prowadzę w gabinecie lub w domu pacjenta.

  zajecialogopedyczne.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> logopedia >> 15362

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.profi-med.eu wyposażenie gabinetów kosmetycznych

Prezentujemy przedsiębiorstwo Profi-Med z siedzibą w Warszawie. Na rynku działamy od 2008 roku. Zaopatrujemy gabinety kosmetyczne, lekarskie oraz tatuażu w urządzenia kosmetyczne oraz medyczne. Proponujemy: lasery do depilacji, aparaty do zabiegów na twarz i ciało, lasery do tatuażu, lasery do makijażu permanentnego, lasery diodowe, ewakuatory dymu i inne. Wszystkie oferowane produkty są najwyższej jakości i spełniają odpowiednie wymogi. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  www.profimed.eu

katalog >> Usługi >> inne >> 15345

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Gabinet stomatologiczny bielsko

Centrum Stomatologiczne Joko-Dent. Joanna Kalita-Jóźwik, jest twórcą i właścicielem Centrum Stomatologicznego ” JOKO-DENT”. To tutaj właśnie oddaje się swojej pasji, jaką jest praca lekarza stomatologa. To dla niej nie tylko praca , ale również spełnienie marzeń i to z najmłodszych lat – chciała bowiem zostać lekarzem stomatologiem. Cały czas pogłębia i uaktualnia swoją wiedzę medyczną uczestnicząc w szkoleniach w kraju i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Ukończyła również studia podyplomowe w dziedzinie medycyny estetycznej. W pracy jest perfekcjonistką, otwarta, cierpliwa, lubi pracę z ludźmi. Posiada doskonały kontakt z pacjentami a ich uśmiech jest dla niej największą satysfakcją. Zapewniamy miłą atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta

  joko-dent.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 15328

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    properdent.pl

Zapraszamy do skorzystania z oferty centrum dentystycznego Proper Dent, gdzie wykwalifikowani lekarze zadbają o Państwa uśmiech. Specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej, protetyce, chirurgii oraz implantologii. Kierując się przede wszystkim dobrem oraz wygodą Pacjentów, nasz gabinet zaopatrzyliśmy w najnowszy sprzęt stomatologiczny, w tym profesjonalną pracownię RTG. Najważniejszą dewizą naszego gabinetu jest zadowolenie Pacjenta zarówno w trakcie, jak i po zakończonym leczeniu. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, umówić się na wizytę albo pozyskać więcej wiadomości na temat Proper Dent, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  properdent.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 15290

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Klinika stomatologiczna Ziętek Clinic

Ziętek Clinic to gabinet stomatologiczny dedykowany pacjentom w Krakowie. Zapewniamy dokładne planowanie leczenia z zastosowaniem innowacyjnych technologii. Wykonujemy na miejscu RTG pantomograficzne oraz segmentowe. Proponujemy piaskowanie, lakowanie zębów, czy lakierowanie i usuwanie kamienia nazębnego. Mamy dobrze rozwinięty dział implantologiczny.

  zietekclinic.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 15196

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Dr Agata Selwa - Medycyna estetyczna Kraków

Zapraszam do mojego gabinetu medycyny estetycznej w Krakowie. Nazywam się Agata Selwa i jestem specjalistą medycyny estetycznej oraz specjalistą chorób wewnętrznych oraz członekiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Stawiam na naturalne efekty wykonywanych zabiegów oraz szerokie spojrzenie na problemy pacjenta i przyszłe efekty działań leczniczych. Osobiście wykonuje wszystkie zabiegi oraz sprawuje pełną opiekę okołozabiegową nad pacjentami.

  www.drselwa.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15178

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 467