Logo small

TAG: Gdynia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 259
1.    Wynajem sali konferencyjnej - PPNT Gdynia

Prowadzisz firmę i szukasz miejsca na siedzibę biura? Dołącz do prężnie działającego centrum biznesowego zapoznaj się z ofertą Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni. PPNT Gdynia oferuje wynajem przestrzeni coworkingowych, powierzchni laboratoryjnych, sal konferencyjnych i szkoleniowych, a do tego szkolenia dla biznesu i wiele innych. Sprawdź ofertę na stronie internetowej i dołącz do wyjątkowej społeczności PPNT Gdynia!

  ppnt.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 19147

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Ubezpieczenie domu gdynia - pzugdynia.pl

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczeniową od marki pzugdynia.pl. Jest to sprawdzony i rzetelny kontrahent, który działa na rynku od wielu lat i zapewnia sobie liderowanie w kategorii sprzedaży ubezpieczeń. Ubezpieczenie auta Gdynia od pzugdynia.pl będzie niosło za sobą wiele profitów i bardzo dobry zakres cen.

  pzugdynia.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 19016

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Akademia Skutecznej Zmiany - Coaching Gdynia Sopot Gdańsk

Warsztaty polegające na odkrywaniu i precyzowaniu naszych marzeń i potrzeb. Każdy uczestnik tworzy kolaż z wycinków i obrazków symbolizujących własne pragnienia. Mapa marzeń to wspaniałe narzędzie wspierające skuteczne działanie oraz mające wpływ na szczęśliwe i spełnione życie. To wizualizacja naszych marzeń i pragnień, które zmieniamy w konkretne cele. Mapa marzeń, na którą patrzymy kilka razy dziennie, działa na naszą podświadomość i wpływa na realizacje naszych marzeń – jedno po drugim.Tworząc mapę uświadamiamy sobie na czym nam naprawdę zależy, co chcemy osiągnąć, jaki jest nasz system wartości.

  www.akademiazmiany.com.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> edukacja nauka technika >> 19005

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Gabinet Urologii i Chirurgii Estetycznej w Trójmieście

Nie od dzisiaj wiadomo, że bardzo wiele kobiet ma duży problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu. Spędza to sen z powiek, a także powoduje, że pewność siebie zostaje zdecydowanie zmniejszona. Na szczęście obecny poziom medycyny wchodzący w zakres takich dziedzin jak chirurgia estetyczna pozwala niemal całkowicie zlikwidować drażliwe mankamenty urody. Z pomocą chirurgii estetycznej każda osoba może pozbyć się problemu opadających powiek, które powodują, że twarz wydaje się bardziej zmęczona i starsza niż jest w rzeczywistości. Plastyka powiek w Gdyni pozwoli na całkowite zlikwidowanie tego problemu. Nie inaczej sprawa ma się z niekorzystnym wyglądem warg sromowych, które bardzo często powodują wiele kompleksów. Labioplastyka w Gdyni, to rozwiązanie dla każdej kobiety, której wygląd warg sromowych jest na tyle dużym kompleksem, że znacznie zaburza życie seksualne. Kompleksy z tego tytułu bowiem zaburzają nie tylko samoocenę, ale także nie pozwalają na pełne zadowolenie ze stosunku. Jest to więc nie tylko problem samego wyglądu, ale także taki, który jest zaliczany do tego z natury psychologicznej. Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Estetycznej Armii Krajowej 38-42 81-366 Gdynia woj. pomorskie Tel: 500 430 484 https://www.chirurg-gdynia.pl

  www.chirurg-gdynia.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 18796

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    Psycholog Gdynia Beata Załucka-Gosk

Psycholog i certyfikowana psychoterapeutka TSR I i II stopnia Beata Załucka-Gosk specjalizuje się w terapiach indywidualnych, małżeńskich, rodzinnych oraz dla par i grup. Jej oferta skierowana jest w szczególności do par, które przeżywają kryzys w swoich związkach oraz osób LGBT w Gdańsku. Doświadczona psycholog rozumie jak trudne jest zdecydowanie się pacjentów na terapię, której celem jest zbudowanie prawidłowych relacji między partnerami. Dlatego też oferuje możliwość porady psychologicznej online. Taka porada online jest dobrym wstępem przed spotkaniami prywatnymi w gabinecie specjalistki. Nie trzeba się wstydzić swoich problemów, zwłaszcza, że psycholog Beata Załucka-Gosk podchodzi do każdej pary indywidualnie. Oprócz terapii małżeńskich terapeutka pomaga osobom LGBT. Psycholog Beata Załucka-Gosk posiada stosowne kompetencje oraz kilkuletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, którzy niebyli pewni swojej orientacji i potrzebowali wsparcia psychicznego. Jako specjalista pomaga w auto akceptacji, a także uzyskaniu akceptacji i wsparcia rodziny oraz otoczenia. Psycholog Beata Załucka-Gosk ul. Konwaliowa 9 81-651 Gdynia tel: 507 621 115 NIP: 5861628211

  www.pomocwlabiryncie.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholodzy, gabinety prywatne >> 18647

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    Wychowanie psów Gdynia COZAPIES

Chcesz zrozumieć swojego psa? Wykazuje on zachowanie, które Cię martwi? Czujesz, że dzieje się z nim coś niedobrego? Zapraszam do kontaktu. Pomogę Ci. Nazywam się Karolina Szymańska i stworzyłam Inicjatywę Wsparcia COZAPIES! aby wspomagać opiekunów w zrozumieniu potrzeb psów. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z psami i podzielę się z Tobą moją wiedzą. Pokażę Ci jak sprawić, aby Twój pies był spokojny i szczęśliwy. Zrozumienie psich potrzeb jest sposobem na to, aby Wasze wspólne życie było przyjemniejsze. Zapraszam do kontaktu. Karolina Szymańska | 785 022 322 | www.cozapies.com

  cozapies.com

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> psy i koty >> 18595

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Księgowa gdynia - biurorachunkowear.pl

Oferujemy naszym klientom w firmie Wear usługi księgowe, które związane są z obsługą księgową, ale również dodatkowymi usługami. Posiadamy doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie zapewnić księgowość gdynia, która jest realizowana na wysokim poziomie obsługi organizacji oraz firm. Jednocześnie oferujemy usługi z rynku podatkowe, ale również usługi kadrowopłacowe.

  www.biurorachunkowear.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 18506

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    adwokat-lubinska.pl podział majątku małżonków Gdynia

Kancelaria Adwokacka Adw. Natalii Lubińskiej z siedzibą w Gdyni oferuje szeroki zakres usług z wielu dziedzin prawa. Zajmuje się prawem karnym, cywilnym, administracyjnym, rodzinnym i spadkowym a także prawem nieruchomości oraz obsługą przedsiębiorców i spółek. Proponuje reprezentowanie klienta w sporach konsumenckich i sądowych, obronę w sprawach karnych, sporządzenie pism i umów, prowadzenie spraw rozwodowych lub o alimenty a także dochodzenie zachowku jak i pomoc w zakładaniu i rejestracji spółek. Szczegóły dotyczące oferty i dane kontaktowe zamieszczone zostały na stronie internetowej.

  www.adwokat-lubinska.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18258

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.tand.pl Reno naprawa Gdynia

Szukasz w Gdyni doświadczonego zakładu mechaniki pojazdowej? Skontaktuj się z Warsztatem Samochodowym Tand w Gdyni. Specjalizujemy się w naprawie i serwisie francuskich samochodów osobowych i dostawczych - Renault, Peugeot, Citroen. Oferujemy oprócz tego serwis samochodów innych marek i zapewniamy samochód zastępczy na czas naprawy. Obok usług naprawy i serwisowania, prowadzimy sklep motoryzacyjny z szeroką ofertą części zamiennych, które pochodzą bezpośrednio od producentów bądź najlepszych hurtowników w kraju. Zapraszamy do współpracy - gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień oraz napraw.

  www.tand.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18133

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Naprawy samochodów gdynia - autodobrucki.pl

Auto Naprawa Gdynia - serdeczne zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy - Auto Dobrucki. Specjalizacją naszej firmy jest blacharstwo samochodowe. Zajmujemy się również lakiernictwem. Zachęcamy Was również do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie adres naszego warsztatu. Oferujemy szeroki zakres usług naprawczych. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów.

  autodobrucki.pl

katalog >> Motoryzacja >> pomoc drogowa >> 18057

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 259