Logo small

TAG: HDPE

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 7 z 7
1.    waldgold.pl

Firma WALD-GOLD Sp. z o. o. w Brańsku jest producentem wysokiej jakości produktów do opakowań. Taśma PP, taśma spinająca PET, opakowania plastikowe, opakowania cukiernicze, siatka do paletyzacji, czy sznurki to tylko niektóre z nich. Używamy z surowców najwyższej jakości, zapewniając wytrzymałość na zrywanie i odporność na promienie UV. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować trwałość towarów. Więcej szczegółów przedstawiamy na naszej stronie - zapraszamy.

  www.waldgold.pl

katalog >> Usługi >> opakowania >> 20814

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.pakart.com.pl Taśmy Muroll

Taśmy na folii PP (polipropylen) odpornej na rozdarcia, specjalistyczne taśmy malarskie do użytku wewnętrznego i zewnętrznego oferuje firma PAKART Sp. z o.o. z Wrocławia. Jesteśmy firmą handlową i sami importujemy większość oferowanych przez nas produktów, a w Polsce współpracujemy z docenionymi producentami. Mamy w sprzedaży taśmy samoprzylepne, folie ochronne HDPE i LDPE, taśmy pakowe oraz folia stretch. Zapraszamy do współpracy firmy i przedsiębiorstwa produkcyjne.

  pakart.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18537

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    nor-mar.pl

Jeżeli poszukują Państwo foliowych torebek i worków na potrzeby przedsiębiorstwa lub firmy, z nadrukiem lub bez, zapraszamy do współpracy z firmą NOR-MAR s.c. Norbert Suski, Marcin Suski w Tomaszowie Mazowieckim. Jesteśmy producentem opakowań foliowych z folii o dużej i średniej gęstości: LDPE, PP, HDPE i MDPE. Dzięki temu wszechstronnie obsługujemy klientów z wielu branż. Znaczna część naszej produkcji realizowana jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Zapewniamy naszym klientom ciągłość dostaw i powtarzalność produktów. Zapraszamy!

  nor-mar.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> opakowania >> 17138

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.przybysz-folie.pl

Prezentujemy Państwu Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PRZYBYSZ”. Na rynku funkcjonujemy od 1994 roku. Specjalizujemy się w produkcji foli polietylenowej HDPE, LDPE i MDPE i opakowań foliowych. Dodatkowo proponujemy: rolki kasowe, taśmę pakową, nadruk flexograficzny oraz inne. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego staramy się ciągle poszerzać i ulepszać naszą ofertę produktową. W celu złożenia zlecenia prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z kompletną ofertą zakładu.

  www.przybysz-folie.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 17108

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    mag-bar.pl

Odbiorem odpadów z tworzyw sztucznych z zakładów produkcyjnych, przetwórstwo i skup tworzyw sztucznych, takich jak: PA, PP, PS, PE, ABS, HDPE, PC, PMMA, POM oraz ich zagospodarowanie oferuje P.U.P.H Mag-Bar z Granowa. Na polskim rynku działamy od 2005 r., zapewniając stałą i rzetelną współpracę oraz sukcesywny odbiór odpadów., profesjonalizm oraz troska o środowisko to atuty współpracy z nami, co potwierdza grono zaufanych klientów. Gwarantujemy odbiór własnym transportem odpadów tworzyw sztucznych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania z ofertą.

  https://www.mag-bar.pl/

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> recykling >> 16465

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    mag-bar.pl

Przetwórstwo i skup tworzyw sztucznych, takich jak: PA, PP, PS, PE, ABS, HDPE, PC, PMMA, POM oferuje P.U.P.H Mag-Bar z Granowa. skupujemy i zagodpodarowywujemy odpady tworzyw sztucznych poprodukcyjnych i opakowaniowych, takich jak: folie, skrzynki, płyty, rury, pojemniki, beczki, wiadra, profile, zlepy, pozostałości magazynowe i inne. Zapewniamy kruszenie dużych elementów z tworzyw sztucznych na fachowych kruszarkach, odbiór i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych z zakładów produkcyjnych zgodnie z ustawą o odpadach. Zachęcamy do zapoznania z naszą ofertą!

  https://www.mag-bar.pl/

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 16319

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    poligrafia, torby, flagi i gadżety, pełna obsługa firm

Firmę APR-Informmax założono w 1984 roku. Wykonujemy: ulotki, foldery, plakaty, coastry, podkładki kartonowe (wafle), opakowania kartonowe, naklejki samoprzylepne na papierze, lub folii samoprzylepnej, hologramy, taśmy samoprzylepne z nadrukiem firmowym, koperty, papier firmowy. Zaopatrujemy rynek krajowy , część produkcji eksportujemy za granicę. Doświadczenie zdobyte w ciągu długoletniej praktyki- 28 lat, pozwala zaoferować produkty wysokiej jakości, w dobrych cenach. Pełną ofertę znajdziecie na naszej stronie internetowej. Oferujemy również: rozetki, serwetki, kubki jednorazowe i ceramiczne, szklanki, kufle, tace reklamowe, flagi, bannery, bilboardy, torebki fałdowe, torby reklamowe papierowe i z folii LDPE i HDPE. Obsługujemy browary, produkując dla nich tace barmańskie z warstwą antypoślizgową na dnie tacy, podstawki pod szklanki, rozetki, kufle i szklanki z nadrukami firmowymi. W trosce o środowisko wprowadziliśmy do produkcji torby z folii oksybiodegradowalnej. Produkujemy także torby bawełniane i ekologiczne. wszystkie produkty wykonujemy z nadrukami firmowymi lub reklamowymi.

  www.informmax.com.pl

katalog >> Poligrafia >> druk i poligrafia >> 16173

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 7 z 7