Logo small

TAG: Jelenia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 25
1.    Apartamenty Jelenia Góra

W Sercu Uzdrowiska jest pierwszą inwestycją w Polsce w pełni zasilaną przez energię odnawialną. Otrzymaliśmy za nią wyróżnienie Green Apple Awards. Pompa ciepła wraz z kolektorami słonecznymi odpowiedzialna jest za dostarczenie ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewanie nieruchomości w trakcie zimy. Ogrzewanie podłogowe zostało wybrane z uwagi na dobrą współpracę z temperaturami generowanymi przez pompę ciepła oraz właściwości zdrowotne. Panele fotowoltaiczne odpowiedzialne są za dostarczenie energii elektrycznej do mieszkań. Nieruchomość jest ogrodzona, a do każdego mieszkania przyporządkowane są miejsca parkingowe. Dodatkowo lokalizacja sprawia, iż jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

  w-sercu-uzdrowiska.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> nieruchomości >> 20889

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    KiuBIT - Serwis Laptopów Jelenia Góra, naprawa komputerów

Firma zajmujemy się pogwarancyjną naprawą laptopów. Zakres napraw usterek sprzętu obejmuje elektronikę jak i defekty mechaniczne. Uszkodzenia elektroniki zawierają się głównie w obrębie płyt głównych (np. układy audio, zasilania) i kart graficznych. Usterki mechaniczne obejmują pęknięte obudowy, czy zbite matryce, zalane klawiatury, uszkodzone gniazda. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi mamy możliwość wymiany układów BGA (mostki, chipy graficzne). Przeprowadzamy również programowanie pamięci FLASH oraz instalację systemów operacyjnych. Zajmujemy się również naprawą tabletów. Udzielamy gwarancji na przeprowadzone usługi naprawy. Na firmowej stronie www.kiubit.pl znajdziecie państwo więcej informacji, włącznie z mapką dojazdu.

  www.kiubit.pl

katalog >> Komputery i internet >> notebooki >> 18490

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.caspar.pl Hotel Jelenia Góra

Pobyty indywidualne i kuracyjne, organizacja konferencji i szkoleń oraz spotkań biznesowych to oferta Hotelu*** Restauracji Caspar. Znajdujemy się w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry, w najstarszym uzdrowisku w Polsce - w Cieplicach. Do Państwa dyspozycji mamy klimatyczne pokoje, wyjątkowo zaaranżowane, z dostępem do Wi-Fi. W zakresie oferty konferencyjnej, świadczymy wynajem 55-osobowej sali z możliwością cateringu w trakcie konferencji, biznes lunchu w przerwie i wsparcia technicznego dla organizatorów. Zapraszamy do kontaktu - nasz profesjonalny personel służy pomocą przy tworzeniu ofert.

  caspar.pl

katalog >> Turystyka >> inne >> 15951

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    hydroizolacjepiszczek.pl

Na terenie województwa dolnośląskiego swoje usługi świadczy firma Hydroizolacje Piszczek ze Ścinawki Średniej. Oferujemy szeroki zakres usług związany z osuszaniem, izolowaniem, odwilgacaniem jak i naprawą budynków każdego typu, również starych oraz zabytkowych. Proponujemy wykonanie okresowych przeglądów budynku lub wydawanie opinii technicznych o ich stanie. Zatrudniamy doświadczonych ekspertów i dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami. Zapewniamy najwyższą jakość usług, terminowość i atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej znaleźć można więcej wiadomości o ofercie.

  https://www.hydroizolacjepiszczek.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 18766

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Giełda narciarska Jelenia Góra

KriSport to nowoczesny sklep sportowy, w którym już teraz możesz znaleźć najwyższej jakości okulary, rękawice, kaski, czapki oraz wiele innych. Stale poszerzamy zakres naszej oferty, bowiem zależy nam na tym, aby każdy z klientów mógł znaleźć coś idealnego dla siebie. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej szczegółów, to już teraz zajrzyj koniecznie na naszą stronę www, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to jak najszybciej skontaktuj się z nami telefonicznie. Na pewno się nie zawiedziesz.

  www.krisport.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> sklepy internetowe >> 12914

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    NOWECH Montaż klimatyzacji Jelenia Góra

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Nowech z siedzibą w Lubaniu, która na rynku chłodnictwa oraz klimatyzacji działa nieprzerwanie od 1996 roku. Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, dostarczania i instalowania systemów klimatyzacji w domach, biurach oraz dużych obiektach przemysłowych. Zapeniamy przeglądy i obsługę serwisową zamontowanych przez nas urządzeń. Oferujemy niezbędne naprawy w ramach aktualnej gwarancji bądź w wybranym programie pogwarancyjnym. Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować lub zapoznać z naszą ofertą, zapraszamy na stronę internetową.

  nowech.pl

katalog >> Dom i Ogród >> klimatyzacja >> 12517

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    INCASSO ubezpieczenia dla biznesu Jelenia Góra

Właściwe ubezpieczenie pozwala nam zaoszczędzić wielu zmartwień oraz stresów. Z pomocą Centrum Ubezpieczeniowego Andrzej Mucowski mogą Państwo dobrze z zabezpieczyć życie swoje i swoich bliskich. Agencja wyselekcjonuje dla Państwa najlepsze ubezpieczenie majątkowe, na życie, komunikacyjne, turystyczne czy też OC osoby fizycznej. Ma również doświadczenie w kompleksowej obsłudze ubezpieczeniowej przedsiębiorstw. Dzięki współpracy z najważniejszymi ubezpieczycielami na rynku, agencja może wybrać dla Państwa najpełniejszą polisę w niskiej cenie. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej centrum, gdzie dostępne są szczegóły oferty.

  ubezpieczeniajeleniagora.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 12172

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.kmszrot.pl

Przedsiębiorstwo KM SZROT Grzegorz Kuźma w Mysłakowicach to licencjonowane przedsiębiorstwo demontażu pojazdów i zajmujemy się ich urzędowym złomowaniem. Zarządzamy magazynami, w których przechowujemy wymontowane części samochodowe z aut różnych marek i typów. Auta, które uległy wypadkowi są uznawane za kompletne i również podlegają naszemu transportowi. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta i kompetentną obsługę. W naszej ofercie mieści się poza tym serwis opon i felg, sprzedaż części samochodowych, holowanie pojazdów oraz skup złomu. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

  kmszrot.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 16888

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    PRZEMYSŁAW SZOCIŃSKI hipoteka notariusz Jelenia Góra

Mieszcząca się w Jeleniej Górze kancelaria zarządzana przez Przemysława Szocińskiego świadczy szereg usług notarialnych w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego bądź handlowego. Uzyskają tu Państwo pomoc w zakresie sporządzania umów handlowych oraz majątkowych bądź dokumentów związanych z obrotem nieruchomościami. Oprócz tego, notariusz przygotowuje protesty czeków i weksli, oświadczenia, protokoły zebrań i zgromadzeń czy rejestrację testamentu. Każde wykonywane czynności są zgodne z aktualnym prawem, a także z etyką zawodową. Więcej szczegółów o zakresie czynności biura odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  notariuszjeleniagora.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 11151

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    www.oczyszczalniesciekow.info

Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, przyjazne dla środowiska w zakresie oczyszczania ścieków oferuje przedsiębiorstwo Water System Sp. z o. o. w Wałbrzychu. Jako Dolnośląskie Centrum Przydomowych Oczyszczalni Ścieków oferujemy sprzedaż przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków tzw. „pralek do ścieków” w czterech wariantach o różnym stopniu zaawansowania technologicznego. Jesteśmy generalnym dystrybutorem firmy Malwitz. Sprzedaż realizujemy na Polskę i Europę. Nasze urządzenia i usługi mają wymagane prawem budowlanym aprobaty techniczne i certyfikaty. Szczegóły oferty prezentujemy na stronie!

  www.oczyszczalniesciekow.info/

katalog >> Usługi >> budownictwo >> 16214

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 25