Logo small

TAG: Kutno

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 10 z 10
1.    www.piopak-bis.pl Opakowania foliowe Kutno

Firma Piopak-Bis z Kutna to lider w branży opakowań foliowych. Firma wyspecjalizowała się w produkcji opakowań foliowych polipropylenowych, przezroczystych i opakowań z nadrukami fleksograficznym. W ofercie znajdziemy także worki spożywcze LDPE, worki OPP i BOBP, jak również worki do specjalnego przeznaczenia o podwyższonej wytrzymałości: na śmieci czy odpady budowalne. W przypadku pytań lub chęci złożenia zamówień zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy i pomożemy w wyborze.

  piopak-bis.pl

katalog >> Usługi >> opakowania >> 16209

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Hotel soleil - noclegi Kutno

Jeżeli szukacie Państwo noclegów - w Kutnie, zapraszamy po prostu do zapoznania się ze stroną internetową Hostelu Soleil, na której jest wszystko o naszym obiekcie. Jesteśmy niewielkim hostelem, w którym pokoje są przestronne i eleganckie. Są one wyposażone w telewizory LED, nie ma najmniejszego problemu z tym, aby korzystać w pokoju z Internetu. Do tego wcale nie jest drogo!

  www.hostelsoleil.pl

katalog >> Turystyka >> noclegi >> 14088

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Ekshumacje kutno

Pod podanym niżej adresem www kryje się oferta polskiej firmy Ad Patres. Jest to firma zajmująca się świadczeniem usług pogrzebowych. Jej siedziba mieści się w miejscowości Kutno. Posiada wieloletnie doświadczenie jak również praktykę w branży. wciąż poszerza swoją ofertę mając na celu przede wszystkim zadowolenie swoich klientów. Służy wszelką pomocą, wsparciem i doradztwem. Pomaga załatwić wszelkie formalności związane z pochówkiem bliskiej osoby.

  www.zakladpogrzebowykutno.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 7830

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    klimar

Klimatyzacja , montaż , serwis , naprawa , LG , Mitsubishi , Toshiba.

  klimar.kutno.pl

katalog >> Aktualności >> budownictwo >> 1254

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Pogotowie Kanalizacyjne WUKO Łódź: czyszczenie kanalizacji

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego łódzkiego pogotowia kanalizacyjnego. Szybko i sprawnie przeprowadzamy czyszczenie kanalizacji metodą WUKO. Zapraszamy!

  www.pogotowiekanalizacyjne.lodz.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 8677

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Projektowanie ogrodów

Nasza oferta obejmuje profesjonalne projektowanie ogrodów. Firma Green Project zajmuje się projektowaniem ogrodów, aranżacją ogrodów, urządzaniem terenów zielonych, pielęgnacją ogrodów i terenów zielonych. Wykonywane przez nas prace dotyczą kompleksowej pomocy przy zakładaniu ogrodów. W ramach usług wykonujemy również stawy kąpielowe i stawy zielone, zbiorniki wodne, fontanny, systemy nawodnieniowe.

  www.greenproject.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogród >> 8211

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Ad Patres tablice napisowe

Zakład pogrzebowy Ad Patres z Kutna świadczy profesjonalne, całodobowe usługi pogrzebowe, cmentarne i kamieniarskie. Oferujemy pomoc i wsparcie na każdym etapie organizacji ceremonii oraz załatwiania niezbędnych formalności. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi transport zmarłych do własnej chłodni, kosmetyka, przygotowanie do pogrzebu, kremacje, ekshumacje jak i kompleksowa obsługa ceremonii wraz z oprawą muzyczną. Prowadzimy sprzedaż trumien, urn, nagrobków, odzieży żałobnej, wieńców czy też innych. Więcej informacji o ofercie i działalności zakładu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  www.zakladpogrzebowykutno.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14090

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Kursy, szkolenia, magazynier, wózki widłowe - JGL Logistics

Jako firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy, polecamy Państwu kursy na: magazyniera, wózki widłowe, podesty ruchome, hds. Nasi instruktorzy w sposób profesjonalny przygotują Cię do wejścia na rynek pracy nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorów, zapewniamy zaplecze dydaktyczne kompleksowo wyposażone w materiały edukacyjne, posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na praktyczną naukę zawodu. Kursy prowadzimy także w siedzibie klienta, zdobyte uprawnienia możesz potwierdzić egzaminem państwowym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Działamy na terenie całego kraju, między innymi w miejscowościach takich jak: Łódź, Katowice, Kraków, Sieradz, Piotrków Trybunalski, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Radomsko, Kutno, Konin, Poznań, itp. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne i przedsiębiorców.

  www.magazynier.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 13302

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Butelki plastikowe

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości opakowań z tworzyw sztucznych. Współpracujemy z renomowanymi przedsiębiorstwami z branży farmaceutycznej, chemicznej i rolniczej. Oferujemy zakrętki, butelki i inne hermetyczne opakowania. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów, więc cechują się solidnym i trwałym wykonaniem. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym.

  chempakkutno.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> opakowania >> 6488

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Kutno

Przedsiębiorstwo z siedzibą w Kutnie, świadczące profesjonalne usługi porządkowe oraz czyszczenia. Przedsiębiorstwo posiada specjalistyczne przygotowanie w zakresie takich usług, jak ozonowanie, dezynfekcja, dezynsekcja oraz deratyzacja. Wszystkie usługi realizowane są zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla przedsiębiorstw. Ozonowanie jest bezpieczną drogą czyszczenia powietrza również w zamrażarkach.

  www.rateco.pl

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 6202

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 10 z 10