Logo small

TAG: Małoinwazyjne

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.    www.czarnecka-stomatolog.com.pl

Leczenie i odbudowę zniszczonych zębów oferuje Gabinet stomatologiczny prof. dr hab. Beaty Czarneckiej. Oferta placówki obejmuje ponadto stomatologię estetyczną, periodontologię - leczenie chorób przyzębia, profilaktykę i higienę jamy ustnej. W ramach praktyki obsługiwane są zarówno dzieci, jak i dorośli. Leczenie stomatologiczne zębów realizowane jest metodą minimalnie inwazyjną (Minimally Invasive Dentistry) a leczenie próchnicy metodą atraumatyczną (Atraumatic Restorative Treatment). Zapraszamy!

  czarnecka-stomatolog.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 18742

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.endoelektronik.pl

W Brwinowie w województwie mazowieckim swoją siedzibę ma firma Endoelekronik. Od 1991 roku zajmujemy się dystrybucją i leasingiem aparatury medycznej jak również pomocą w udzieleniu finansowania, pożyczki czy kredytu na sprzęt. Współpracujemy z czołowymi producentami endoskopów (Fujifilm, Wisap czy Medicom), szaf i myjek endoskopowych jak też akcesoriów. Posiadamy też systemy do diagnostyki i chirurgii małoinwazyjnej. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i zapewniamy współpracę na najwyższym poziomie. Aby dowiedzieć się więcej bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.endoelektronik.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 18155

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.ortopedatychy.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą doktora Mariusza Smolika. Jest to specjalista medycyny sportowej. Prócz tego zajmuje się także ortopedią i chirurgią urazową. Doktor Smolik jest lekarzem z zamiłowania. Pracuje w zawodzie już od powyżej 25 lat. Specjalizuje się w chirurgii małoinwazyjnej. Gwarantuje doświadczenie i kompetencja. Zaufało mu już wielu pacjentów, ponieważ zapewnia indywidualne podejście do każdego z nich. W ofercie doktora Smolika mieszczą się zabiegi operacyjne, leczenie pourazowe, a również diagnostyka kontuzji sportowych. Pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej.

  www.ortopedatychy.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 14556

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Chirurgia plastyczna Warszawa - klinikapromedion.pl

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej ProMediOn zaprasza osoby, które zainteresowane są w upiększeniu ciała poprzez zabiegi medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. W naszej placówce mają Państwo gwarancję, że oddają się w ręce profesjonalnych chirurgów. Medycyna estetyczna oraz ortognatyka nie mają dla nas tajemnic. Wykonujemy nie tylko zabiegi dla pań, ale także zabiegi dla mężczyzn. Nasi specjaliści wykonają zabiegi małoinwazyjne w kwadrans. Strona kliniki: www.klinikapromedion.pl.

  klinikapromedion.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 10679

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Guz mózgu

Placówkę medyczną otworzyliśmy 2 lata temu. Pracuje na nowoczesnym sprzęcie, który służy do małoinwazyjnego leczenia chorób nowotworowych mózgu, głowy i szyi. W ciągu 24 miesięcy wyleczyliśmy ponad 1000 pacjentów. Wykonujemy zaawansowaną diagnostykę obrazową całego ciała: 64-rzędową tomografię komputerową i rezonans magnetyczny. Osoby ubezpieczone w NFZ mogą liczyć na bezpłatną opiekę.

  www.gammaknife.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> choroby >> 6626

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 5 z 5