Logo small

TAG: Pogrzeby

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 33
1.    VEKTOR pogrzeby urnalne Wrocław

Przedstawiamy Państwu zakład pogrzebowy Vektor z Wrocławia. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z organizacją pogrzebu. Zapewniamy załatwienie formalności pogrzebowych w miejscu zamieszkania na obszarze całego kraju. Gwarantujemy przewóz zwłok ze szpitala do chłodni (posiadamy własną), nekrologi w prasie, klepsydry, odzież pogrzebową, nagrobki, pomniki, trumny, urny, oprawę muzyczna i kwiatową, krzyże, tabliczki, ekshumacje zwłok. Zajmujemy się także opieką nad grobami. Myjemy i sprzątamy nagrobki. Przynosimy świeże kwiaty i zapalamy znicze. Pełna propozycja oraz więcej wiadomości opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

  www.pogrzeby-vektor.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17687

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    www.pogrzebylotos.pl pogrzeb dąbrowa górnicza

Firma Pogrzebowa „LOTOS” z Dąbrowy Górniczej od 1976 roku zaświadcza profesjonalne usługi w branży pogrzebowej. Pomagamy rodzinom w przygotowywaniu godnego pochówku zmarłego. Dopełniamy wszystkich formalności w urzędach, kościołach oraz na cmentarzach. Dysponujemy odpowiednio przygotowanymi samochodami, które umożliwiają nam sprawny i bezpieczny przewóz zwłok. Zajmujemy się także organizacją kremacji i ekshumacji, drukowaniem nekrologów oraz przygotowaniem styp po ceremoniach żałobnych. Pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę, bez względu na dzień tygodnia. W celu ustalenia szczegółów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  pogrzebylotos.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 16206

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    zakladpogrzebowysroda.pl

Zakład Pogrzebowy Arkadio w Środzie Wielkopolskiej proponuje usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zapewniamy transport zwłok, także z innych części kraju i ich profesjonalne przygotowanie do pogrzebu. Zajmujemy się organizacją uroczystości pogrzebowych, także pogrzebów urnowych i dopełnieniem wszystkich formalności. Mamy szeroki wybór trumien sosnowych, jesionowych, dębowych, bukowych i ekologicznych. Współdziałamy z profesjonalną kwiaciarnią specjalizującą się we florystyce pogrzebowej. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdują się na stronie internetowej.

  www.zakladpogrzebowysroda.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 19883

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    arkaolsztyn.pl

Usługi pogrzebowe w Olsztynie świadczy firma Arka, która od 15 lat specjalizuje się w całościowej organizacji pogrzebów. Wszelkie formalności pogrzebowe zgodnie z życzeniem klienta załatwiamy z nim, włącznie z zakupem miejsca na cmentarzu. Gwarantujemy największy w Olsztynie wybór trumien i urn, a nasze usługi obejmują np. przygotowanie osoby zmarłej do pogrzebu z ubiorem, kosmetyką i balsamowaniem. Zapewniamy dyżur całodobowy i oferujemy odbiór zmarłych z domów, szpitali i hospicjów. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty.

  arkaolsztyn.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 19421

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    gasowski.info

Szukasz profesjonalnego zakładu pogrzebowego, który funkcjonuje w Białymstoku? Zależy Ci na fachowej obsłudze, doradztwie i szerokim zakresie świadczonych usług? Zapoznaj się koniecznie z Domem Pogrzebowym Gąsowski. Firma istnieje od wielu lat i oferuje kompleksową pomoc w organizacji i prowadzeniu ceremonii. Oferuje krajowy i międzynarodowy przewóz zmarłego, przygotowanie do pochówku w każdym obrządku religijnym, oprawę ceremonii, karawany, sprzedaż wieńców, odzieży żałobnej, krzyży lub trumien i urn, kremacje, ekshumacje, organizację styp, przewóz gości tudzież załatwianie formalności. Detale oferty na stronie.

  www.gasowski.info

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 19152

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    DUDEK Kremacje zwłok Rybnik

Zakład pogrzebowy Dudek jest firmą z wieloletnimi tradycjami, działającą od 1984 roku i mającą 3 oddziały na terenie Rybnika. Zajmujemy się organizacją pogrzebów we wszystkich obrzędach religijnych, przygotowujemy pełną oprawę uroczystości pogrzebowej, a też pomagamy w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Świadczymy usługi z zakresu krajowego oraz międzynarodowego przewozu zmarłych. Oferujemy duży wybór trumien i urn i kwiatów ciętych i wieńców pogrzebowych. Na życzenie rodziny zmarłego oferujemy możliwość zorganizowania stypy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą umieszczoną na stronie internetowej.

  www.pogrzeby-dudek.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 13463

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    mpuk.pl

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą Miejskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych. Posiadamy aż 10 punktów usługowych na terenie Warszawy, w których mogą Państwo wybrać rozliczne produkty funeralne. W naszej propozycji znajdują się trumny tradycyjne i kremacyjne w wielu wersjach, w tym te o niestandardowych wymiarach i urny stworzone z przeróżnych materiałów. Co więcej mogą Państwo u nas kupić wszelkie rodzaje kompozycji kwiatowych, tabliczki, a również nagrobki i krzyże. Służymy radą i wsparciem w tych trudnych chwilach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  www.mpuk.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 18751

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.drzewiarz.pl

Firma Drzewiarz swoją siedzibę ma w Drobinie w województwie mazowieckim. Firma świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe a działalność prowadzi już od ponad 80 lat. W zakres świadczonych usług wchodzi transport zmarłego, przygotowanie do pochówku, kremacje, ekshumacje, prowadzenie ceremonii a oprócz tego modlitwa i sprzedaż tabliczek, klepsydr, kwiatów i wieńców. Zajmujemy się także produkcją i sprzedażą trumien z drewna dębowego, sosnowego, białodrzewu oraz olchy. Zapewniamy profesjonalizm i dyspozycyjność. Po więcej informacji na temat oferty serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.drzewiarz.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 18698

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    SACRUM trumny Pomiechówek

Dom Pogrzebowy Sacrum zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą. Świadczymy profesjonalne całodobowe usługi pogrzebowe na terenie Legionowa, Pomiechówka oraz okolic. Można nam zlecić międzynarodowy transport zmarłych, kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych, wynajęcie autokaru, oprawy muzycznej czy inne. Prowadzimy sprzedaż wieńców, kwiatów, urn, trumien, odzieży żałobnej i dewocjonaliów. Zajmujemy się niezbędnymi formalnościami a także udzielamy wyczerpujących odpowiedzi w razie wątpliwości. Na stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności.

  pogrzebysacrum.com.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 12501

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    ZORZA pogrzeby katowice podlesie

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego zakładu pogrzebowego, który fachowo i z godnością pomoże Państwu na wszystkich etapach organizacji ceremonii, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Zakładu Pogrzebowego Zorza. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, ale usługi świadczymy na terenie całego kraju. Prowadzimy organizację pochówków jak również świadczymy niezbędne usługi w zakresie transportu, przygotowania zmarłego a także kremacji. Prowadzimy sprzedaż trumien, urn, wieńców, kwiatów, tabliczek i innych. Gwarantujemy godną atmosferę oraz wsparcie na każdym etapie współpracy. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie.

  pogrzebyzorza.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 12500

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 33