Logo small

TAG: Pomorskie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 194
1.    stanysurowepomorskie.pl

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferty, poważanej na rynku budowlanym, firmy MIOTK. Przedsiębiorstwo zlokalizowane w Miechucinie w woj. Pomorskim funkcjonuje od 2015 roku. Oferujemy zrealizowanie projektów indywidualnych wszelkich budynków mieszkalnych, hal przemysłowych czy innych obiektów usługowych. Jesteśmy w grupie firm, które jako pierwsze wkraczają na teren budowy, realizując niezbędne prace przygotowawcze. Szykujemy obszar wokół oraz pod daną inwestycję, wykonując niwelowanie oraz skarpowanie terenu. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych prac i oferty firmy zapraszamy na stronę internetową.

  stanysurowepomorskie.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 13877

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Praca zachodniopomorskie

Praca w województwie zachodniopomorskiem. Rynek pracy w zachodniopomorskiem. W Kamieniu Pomorskim o pracę zdecydowanie najłatwiej jest w sezonie letnim. Usytuowanie miejscowości w tak pięknych warunkach przyrodniczych, nad malowniczym zalewem Kamieńskim zdecydowanie przyciąga wielu turystów. Dodatkowo pozostałości niektórych elementów architektonicznych stanowiących miejscowe zabytki są lokalną atrakcją. Turyści najczęściej wybierają urlop nad Zalewem Kamieńskim ze względu na warunki idealne do żeglowania. Piękna przystań jest zarazem jednym z elementów tutejszego rynku lokalnego, która ma swój udział w dochodach miasta. Mieszkańcy Kamienia wykorzystując urok miejsca, oddają do dyspozycji wczasowiczów gospodarstwa agroturystyczne, będące jednocześnie ich źródłem utrzymania i pracy zawodowej. Przybywanie turystów w sezonie to dodatkowa praca w handlu i usługach, zwłaszcza gastronomicznych. Ożywienie lokalnego rynku widoczne jest rokrocznie w miesiącach wakacyjnych najbardziej, ale także w okresie wiosennym i jesiennym. Ci, którzy pracują w turystyce, muszą zdobyć wystarczająco dużo środków materialnych, aby móc się z nich utrzymać w spokojniejszych okresie, kiedy sektor ten praktycznie nie działa. Oczywiście nie tylko w turystyce pracują tutejsi mieszkańcy. Na terenie miasta znajdują się urzędy, muzeum, czy inne placówki związane ze szkolnictwem, medycyną oraz kulturą. W związku z tym pracę mają tu zarówno urzędnicy, nauczyciele, jak i lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeucie oraz artyści.

  praca-zachodniopomorskie.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 13669

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Praca pomorskie

Praca w województwie Pomorskiem. Rynek pracy w pomorskim. Brusy – miasto, gmina miejsko-wiejska z liczbą mieszkańców 5 154 oraz powierzchnią 5,2 km². Powiat chojnicki, do którego należą Brusy, posiada stopę bezrobocia na poziomie 12%. To nie najgorsza sytuacja w całym województwie pomorskim, ale jednak bezrobocie daje się odczuć mieszkańcom. Wielu z nich korzysta w różnych form aktywizacji zawodowej oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy. Bezrobotni chętnie wybierają darmowe kursy i szkolenia, biorą udział w rozmowach z doradcami zawodowymi, a także chodzą na wszelkiego rodzaju konferencje organizowane przez firmy zewnętrzne i organizacje pozarządowe. Mieszkańcy Brus są bardzo otwarci na wszelkie działania rozwojowe. Chętnie podejmują wyzwania i uczestniczą w szeroko pojętym życiu społecznym. Wielu mieszkańców pozostaje aktywnych zawodowo. Pracę w Brusach na 1000 osób posiada blisko 205 – jak wynika z danych statystycznych. Gdzie pracuje najwięcej osób? W jakich branżach można liczyć na zatrudnienie? Które sektory gospodarki są najbardziej rozwinięte pod tym względem? Najwięcej, bo blisko 34% osób pracujących, jest zatrudnionych w branży przemysłowej i w budownictwie, piastując stanowiska: pracowników produkcyjnych, robotników budowlanych, ale też brygadzistów i planistów produkcyjnych.

  pomorskie-praca.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 13668

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    KRUSZYWA POLSKIE Żwiry pomorskie

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Kruszywa Polskie, która swoją siedzibę posiada w Wąglikowicach w województwie pomorskim. Mamy ponad czterdziestoletnie doświadczenie w produkcji kruszywa mineralnego i bazaltowego. W asortymencie firmy znaleźć można kruszywa takie jak piaski oraz żwiry płukane, mieszanki piaskowo-żwirowe, kruszywo łamane, kruszywa bazaltowe, piaski suszone jak i kruszywa Sandberg (wylewki betonowe, zaprawy tynkarskie i murarskie). Zapewniamy najwyższą jakość naszych wyrobów jak i konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą witrynę.

  kruszywapolskie.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 12915

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    JKJ Projekt

Prezentujemy Państwu propozycję firmy JKJ Projekt. Nasza siedziba mieści się w Bydgoszczy, a zakres działania obejmuje także Toruń i województwo kujawsko-pomorskie. Świadczymy usługi z zakresu nadzoru budowlanego, wykonywania kosztorysów inwestorskich, podwykonawczych oraz ofertowych, inwentaryzacji budynków, odbiorów deweloperskich, okresowych przeglądów budynków czy też sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, świadczone przy użyciu nowoczesnej technologii oraz precyzyjnego sprzętu pomiarowego. Szczegóły na stronie.

  jkj-projekt.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 12494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    HYDROGEOR wydobywanie zatopionych wirników pomorskie

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją zakładu studniarskiego Hydrogeor, którego siedziba znajduje się w Bałdowie w województwie pomorskim. Świadczymy profesjonalne całoroczne usługi wiertnicze na obszarze całego kraju. Wykonujemy studnie przydomowe lub do podlewania dla klientów indywidualnych jak też dla firm i zakładów. W naszej ofercie znajduje się wiercenie studni głębinowych do 300 m, wykonywanie wierceń do badań geotechnicznych, studnie odwadniające, kanały pod drogami, obudowy studni z montażem pomp, odwadnianie terenu i wiele innych. Więcej informacji na naszej stronie.

  studnieglebinowe-hydrogeor.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 12317

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    PROCHOWNIK Pomoc prawna zachodniopomorskie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Prawniczej Radcy Prawnego Joanny Prochownik. Nasza placówka mieści się w Szczecinie i od 1998 roku zajmujemy się świadczeniem usług z różnych dziedzin prawa. Zajmujemy się prawem spadkowym, rodzinnym, upadłościowym bądź naprawczym, gospodarczym i handlowym, cywilnym, administracyjnym, prawie pracy i karnym. Można nam powierzyć sprawy windykacyjne, postępowania egzekucyjne, sporządzanie umów, pism, pozwów, wniosków czy opinii oraz reprezentowanie Klienta przed sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania. Zapraszamy na stronę internetową.

  prochownik.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 12280

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Drukarnia Pomorskie - Diamond-Druk.pl

Przy szukaniu taniej drukarni należy kierować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim jakością wykonywanego przez nią druku. Diamond Druk, łącząc te dwie pożądane cechy bez wyrzutów sumienia można określić mianem „dobra drukarnia”. Pomorskie, Podkarpackie czy Łódzkie – u nas przesyłkę otrzymasz bez najmniejszych problemów, a w dodatku zostanie dostarczona za darmo w całej Polsce! Jako drukarnia internetowa pragniemy, aby nasi klienci mogli wykonać swoje zakupy wygodnie, bezstresowo i jak najtaniej, stąd wprowadziliśmy kreator graficzny dający możliwość zaoszczędzenia pieniędzy wykonując projekt samodzielnie! Nie musisz już nigdzie szukać, nasza tania drukarnia cyfrowa to strzał w dziesiątkę! Zamów u nas torby reklamowe z nadrukiem, banery, czy tanie ulotki. Drukarnia online to idealny wybór właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na naszą stronę WWW.

  www.diamond-druk.pl/

katalog >> Marketing i Reklama >> gadżety reklamowe >> 11649

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Domki Kaszuby

Agroturystyka pomorskie na pięć z plusem czyli profesjonalnie przygotowane gospodarstwo agroturystyczne na Kaszubach Kaszubskie Chrósty serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty na domki letniskowe, kwatery Nowa Kiszewa oraz Olpuch i Kościerzyna. Od lat liderzy, najlepszy komfort, doskonale przygotowane kwatery, dopasowane do indywidualnych wymagań. To najlepsza agroturystyka na Pomorzu

  www.kaszubskiechrosty.comweb.pl

katalog >> Turystyka >> agroturystyka >> 10981

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    WOJCOECH ŁADNIAK prace ziemne zachodniopomorskie

Przedsiębiorstwo Ładniak z Pustkowa jest ekspertem z branży usługowej. Specjalizuje się ono w kompleksowych pracach ziemnych i usługach transportowych. Oferta firmy obejmuje między innymi wykopy pod fundamenty, niwelacje terenu, roboty brukarskie jak i wycinkę drzew. Świadczy ona dodatkowo usługi podnośnikowe. Dzięki doświadczonym pracownikom i specjalistycznemu sprzętowi, wszelkie zlecenie obsługiwane jest sprawnie oraz fachowo. Co więcej, przedsiębiorstwo zajmuje się wywozem gruzu i transportem kruszyw. Prowadzi też krótko- i długoterminowy wynajem sprzętu ogólnobudowlanego. Więcej informacji o usługach firmy dostępnych jest na stronie internetowej.

  ladniak.com.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 10724

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 194