Logo small

TAG: Profilaktyka

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 20
1.    Stomatologia Pro-Familia

Stomatologia Pro-Familia oferuje usługi stomatologiczne świadczone w oparciu o najwyższe standardy. W ofercie gabinetu są między innymi: profilaktyka stomatologiczna, leczenie kanałowe, leczenie chorób przyzębia, chirurgia stomatologiczna, implantologia, stomatologia dziecięca, stomatologia estetyczna - wybielanie zębów, korony, mosty, licówki, implanty, protetyka, chirurgia regeneracyjna, skaling, piaskowanie i wiele innych. Stomatologia Pro-Familia to doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalistów.

  stomatologia.pro-familia.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 12659

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    STĘPKOWSKA MARZENA profilaktyka wad zgryzu Wrocław

Gabinety ortodontyczne, w których przyjmuje lekarz ortodonta Marzena Stępkowska znajdują się we Wrocławiu, Nowej Rudzie oraz Ząbkowicach Śląskich. Przyjmowani są w nich zarówno pacjenci dorośli, jak i dzieci oraz młodzież. Wykonywane zabiegi obejmują leczenie zaburzeń w obrębie narządu żucia, co służy zachowaniu zdrowia nie tylko zębów, ale także przyzębia oraz stawów skroniowo-żuchwowych. Dodatkowo zezwala to na zniwelowanie niektórych wad wymowy oraz uzyskanie estetycznego wyglądu uśmiechu. Więcej wiadomości na temat działalności gabinetów ortodontycznych można uzyskać zaglądając na stronę internetową.

  ortodontawroclaw.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 10176

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.sdz.org.pl

Jeśli zauważasz krzywdę lub zaniedbania w opiece nad zwierzętami, skontaktuj się z biurem Straży dla Zwierząt w Polsce. Naczelnym celem aktywności Straży jest reprezentowanie interesów, pomoc weterynaryjna oraz ochrona praw bezbronnych zwierząt. Aby wspomóc organizację wystarczy odwiedzić naszą przychodnię - Centrum Zdrowia Zwierząt wraz ze swoim pupilem. Oferujemy kompletną diagnostykę laboratoryjną, rehabilitację, kosmetykę oraz leczenie weterynaryjne. Każdorazowe korzystanie z usług Centrum to grosik poparcia dla bezdomnych zwierząt. Zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy z naszą organizacją osobiście bądź za pomocą naszej strony internetowej.

  sdz.org.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 14396

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    WSZAWICA-SORA jak leczyć wszawice

Przedstawiamy Państwu firmę Scan Anida z Krakowa, oferującą preparaty lecznicze przeznaczone do zwalczania wszawicy głowowej. Proponujemy zakup m. in. szamponu SORA FORTE, jaki - dzięki zawartości naturalnego olejku Cytronella - odstrasza wszy oraz owady, a ponad koi stany podrażnienia skóry głowy. Do tego proponujemy płyn SORA LOTION, który - dzięki zawartości dimetikonu - zatyka przetchlinki oddechowe owadów i dusi wszy po 10 minutach od zastosowania. Ponadto preparat obniża przyczepność gnid i ułatwia ich wyczesywanie. Środki można stosować też profilaktycznie, żeby zapobiec nawrotowi choroby. Szczegóły na stronie internetowej.

  www.wszawica-sora.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 10111

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Stomatologia dziecięca w Katowicach

Stomatologia dziecięca w Katowicach - bezboleśnie leczymy zęby i korygujemy wady zgryzu. Stosujemy ozonoterapię i technikę laserową.

  www.stomatologiadziecieca.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 4603

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Stomatologia dziecięca w Katowicach:

Stomatologia dziecięca w Katowicach - bezboleśnie leczymy zęby i korygujemy wady zgryzu. Stosujemy ozonoterapię i technikę laserową.

  www.stomatologiadziecieca.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 4543

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Naprawa Protez - sdentalclinic.pl

Dental Clinic to nowoczesny gabinet dentystyczny. Działamy w Warszawie i na terenie Piaseczna. Pomagamy dzieciom, a także dorosłym pacjentom. Nasze główne działy to profilaktyka, stomatologia zachowawcza, leczenie ortodontyczne, wybielanie zębów (również martwych), leczenie kanałowe pod mikroskopem, implantologia z bezpłatnymi konsultacjami specjalistycznymi.

  sdentalclinic.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 15074

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Ortodoncja Radom

DENTICA to nowoczesne centrum stomatologiczne zajmujące się m.in.: ortodoncja Radom jest miastem w którym powstaje coraz to więcej gabinetów stomatologicznych świadczących usługi ortodontyczne. W gabinecie przyjmowane są zarówno dzieci jak i dorośli, a ortodonci w nim pracujący to specjaliści z długoletnią praktyką lekarską, którzy mogą pochwalić się szeregiem zdobytych certyfikatów oraz ukończonych kursów. W gabinecie profilaktyka odbywa się na najnowszym sprzęcie i w przyjaznej dla pacjenta atmosferze. Warto zadbać o piękny uśmiech i zdecydować się na leczenie nie zależnie od wieku u naszych specjalistów. Poszukując najlepszych specjalistów zapraszamy do ortodonta Radom Dentica.

  www.denticaradom.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14986

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Problemy z erekcją jakie są przyczyny? - Erektoportal.pl

Zazwyczaj powstanie problemu dopiero skłania mężczyzn do poszukiwania rozwiązań. Natomiast w większości przypadków profilaktyka może okazać się tańszym rozwiązaniem . Jest to tańsze i lepsze dla zdrowia. Z myślą zapobiegania problemów nim wystąpią powstał ten portal. Ale też znajdują się na nim artykuły rozwiązujące problemy z erekcją po ich wystąpieniu. Głównie traktują o zmianie stylu życia, zmianie diety, rodzaju sportów, dodania odpowiednich ziół. Na stronie znajduje się też ranking tabletek na potencję. Opinię są wystawiane przez użytkowników. Jeśli interesujesz się męskim zdrowiem to ten serwis jest dla Ciebie.

  erektoportal.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14576

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    OTIS indywidualne ochronniki słuchu

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję firmy Otis, która mieści się w Szczecinie. Specjalizujemy się w produkcji innowacyjnych ochronników słuchu z filtrami Alpine. Nasze wyroby tworzone są w nowoczesnym laboratorium we współpracy z audioprotetykami, technikami oraz lekarzami audiologami. Są indywidualnie dostosowywane do kształtu ucha użytkownika i posiadają certyfikat zgodności CE. Cechuje je najwyższa jakość, komfort użytkowania, higieniczność a także niskie koszty zakupu. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółów lub chcące się z nami skontaktować, zapraszamy na naszą stronę internetową.

  profilaktykasluchu.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 13270

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 20