Logo small

TAG: Pruszków

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 32
1.    Szkoła Językowa Pruszków - benedu.pl

Szkoła językowa Benedu z Pruszkowa prowadzi kursy językowe dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży i dorosłych oraz firm. Szeroka lista nauczanych języków obejmuje angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, jak również język polski dla cudzoziemców. Oprócz tego firma oferuje kursy na odległość poprzez platformę online Mulitikurs.pl.

  benedu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 21797

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Ginekolog Pruszków - tomasz-jakubiak.pl

Tomasz-jakubiak.pl to lekarz ginekolog. Doktor Jakubiak działa w gabinecie Spesmed w Pruszkowie. W zakres jego usług wchodzą m.in. badania ginekologiczne, cytologia, USG, testy Papp-A. W gabinecie wykonywane są również zabiegi  ginekologiczne z badaniem histopatologicznym. Ginekolog Jakubiak posiada najnowszy sprzęt m.in. do wykonywania zbiegów krioterepii.

  tomasz-jakubiak.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 21611

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Transport mebli Pruszków

Transport-OWO (transport-owo.pl) to firma, która zajmuje się przeprowadzkami, między innymi bardzo sprawnie realizując transport mebli. Pruszków to siedziba firmy, choć swoje usługi świadczy ona na terenie całego województwa mazowieckiego. Każdy może liczyć na w pełni profesjonalne usługi, z wykorzystaniem najlepszego sprzętu i materiałów zabezpieczających.

  transport-owo.pl/

katalog >> Usługi >> przeprowadzki >> 21090

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    klinikazdrowedziecko.pl alergolog dziecięcy Pruszków

Klinika Pediatryczna Zdrowe Dziecko w Pruszkowie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy konsultacje w zakresie kardiologii dziecięcej, endokrynologii dziecięcej, alergologii i pulmonologii dziecięcej, urologii dziecięcej, neonatologii, ortopedii dziecięcej, chirurgii dziecięcej oraz chirurgii plastycznej. Przeprowadzamy diagnostykę laboratoryjną oraz szereg badań jak np. RTG, USG bądź też echo serca. Świadczymy także kompleksowe usługi w zakresie dietetyki, logopedii oraz psychologii. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  klinikazdrowedziecko.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 20477

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Psychoterapia, Psycholog w Pruszkowie

Nasz zespół oferuje pomoc w leczeniu problemów mających podłoże psychologiczne, emocjonalne, psychosomatyczne, związanych z przebytymi traumami w przeszłości, zarówno przewlekłymi (np, doświadczenie przemocy lub nadużyć w rodzinie przez wiele lat) jak i ostrymi (jednorazowe nadużycia, gwałty). Niesiemy pomoc osobom doświadczającym różnego rodzaju objawów: lęków, fobii, wahań nastroju, niestabilności emocjonalnej. Pomagamy w leczeniu osobowości borderline, osobom okaleczającym się, osobom mającym myśli samobójcze, osobom w depresji i w manii. Oferujemy psychoterapię w przypadku zaburzeń odżywiania, problemów związanych z seksualnością, tożsamością, niską samooceną, trudnościami w relacjach i w wielu innych. Adres gabinetu: ul. Górna 19, Pruszków

  healthyforyears.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 20208

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    psychicznie.pl leczenie alkoholizmu pruszków

Konsultacje psychiatryczne w Warszawie oferuje PIOTR MARCINOWICZ, psychiatra w trakcie specjalizacji w szpitalu Tworkowskim. Jako absolwent Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego i wykładowca na Uniwersytecie Medycznym, zajmuję się zaburzeniami nerwicowymi i lękowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami psychotycznymi oraz uzależnieniami chemicznymi i behawioralnymi. Zapraszam na konsultacje również osoby z zaburzeniami snu oraz ze współistniejącymi zaburzeniami psychicznymi.

  https://www.psychicznie.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19330

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Ginekolog Pruszków - dr-radkiewicz.pl

Profesjonalny ginekolog oferuje usługi, które dopasowane są do potrzeb wszystkich klientów. Oferta jest skierowana do kobiet, które chcą profilaktycznie przeprowadzić badania jak i tych, które są w ciąży albo planują w ciąże zajść. Badania przeprowadzane są przy uszyciu nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje dokładność. Na tym każdemu klientowi najbardziej zależy.

  dr-radkiewicz.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 19287

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    takova.pl destrukt asfaltowy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Takowa z Janek. W naszej ofercie mieszczą różnego typu piaski, kruszywa ceglane oraz betonowe, pospółka, podsypka, kora asfaltowa oraz wiele innych kruszyw i materiałów budowlanych. Odbieramy ziemię ogrodową, ziemię z wykopów, a także gruz pochodzący z rozbiórek. Proponujemy szereg usług przeprowadzanych koparką i kruszarką. Realizujemy wyburzenia oraz rozbiórki, niwelacje terenu, wykopy pod fundamenty i linie kanalizacyjne. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  www.takova.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19001

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.oktom.com.pl montaż okien Piastów

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy OKTOM, która swoją siedzibę ma w Warszawie. Od wielu lat zajmujemy się produkcją okien PCV i aluminiowych, rolet oraz drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych. Można u nas również zakupić akcesoria i produkty antywłamaniowe, o wyjątkowych właściwościach izolacyjnych albo z przegrodą termiczną. Gwarantujemy ogromny wybór asortymentu w konkurencyjnych cenach, fachową obsługę i doradztwo a także montaż i serwis produktów. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą bądź chcą się dowiedzieć więcej o ofercie i działalności, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.oktom.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18577

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.megapower.pruszkow.pl

Odżywki dla sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia od lat oferuje Mega Power. E. Szymańska z Pruszkowa. Naszą ofertę adresujemy do wszystkich trenujących na siłowni, trenujących sporty walki i sporty wytrzymałościowe. Nawet jeśli aktywnie spacerujesz i uprawiasz systematyczną rekreację, poznaj się z naszą ofertę i skorzystaj z fachowego doradztwa. Proponujemy produkty przetestowane, bezpieczne i skuteczne, a nasze zaangażowanie w troskę o Waszą kondycję i samopoczucie zostało uhonorowane licznymi certyfikatami. Szczegóły prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy!

  www.megapower.pruszkow.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 17310

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 32