Logo small

TAG: Stomatologiczny

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 119
1.    www.dentystakaszuby.pl Gabinet stomatologiczny

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę kliniki stomatologicznej ANIKODENT. Jesteśmy profesjonalną placówką mieszczącą się w Kiełpinie Kartuskim w województwie pomorskim. W naszej ofercie znaleźć można pełną gamę usług z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, endodoncji, protetyki lub periodontologii. Panuje u nas bezstresowa i życzliwa atmosfera a w trosce o jakość usług zatrudniamy jedynie wykwalifikowany personel i używany nowoczesnego, sprawdzonego sprzętu. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  dentystakaszuby.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15941

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Gabinet stomatologiczny bielsko

Centrum Stomatologiczne Joko-Dent. Joanna Kalita-Jóźwik, jest twórcą i właścicielem Centrum Stomatologicznego ” JOKO-DENT”. To tutaj właśnie oddaje się swojej pasji, jaką jest praca lekarza stomatologa. To dla niej nie tylko praca , ale również spełnienie marzeń i to z najmłodszych lat – chciała bowiem zostać lekarzem stomatologiem. Cały czas pogłębia i uaktualnia swoją wiedzę medyczną uczestnicząc w szkoleniach w kraju i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Ukończyła również studia podyplomowe w dziedzinie medycyny estetycznej. W pracy jest perfekcjonistką, otwarta, cierpliwa, lubi pracę z ludźmi. Posiada doskonały kontakt z pacjentami a ich uśmiech jest dla niej największą satysfakcją. Zapewniamy miłą atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta

  joko-dent.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 15328

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Klinika stomatologiczna Ziętek Clinic

Ziętek Clinic to gabinet stomatologiczny dedykowany pacjentom w Krakowie. Zapewniamy dokładne planowanie leczenia z zastosowaniem innowacyjnych technologii. Wykonujemy na miejscu RTG pantomograficzne oraz segmentowe. Proponujemy piaskowanie, lakowanie zębów, czy lakierowanie i usuwanie kamienia nazębnego. Mamy dobrze rozwinięty dział implantologiczny.

  zietekclinic.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 15196

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Gabinet stomatologiczny bielsko

Centrum Stomatologiczne Joko-Dent. Joanna Kalita-Jóźwik, jest twórcą i właścicielem Centrum Stomatologicznego ” JOKO-DENT”.

  joko-dent.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15004

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    mojdentysta.com.pl

Świadczeniem usług w zakresie ortodoncji i ortopedii, zajmuje się Gabinet stomatologiczny „Mój Dentysta” z Legionowa. W ofercie znajdują się tu usługi dotyczące ortodoncji, ortopedii czy leczenia zaburzeń stawu skroniowo - żuchwowego. W czasie pierwszej wizyty, pacjent zostaje profesjonalnie zbadany, a po diagnozie można od razu zacząć fazę leczenia. W Gabinecie pomoc mogą otrzymać osoby, które mają uczucie zmęczonej szczęki, bóle głowy, bóle szyi czy bóle uszu. Gabinet prowadzi lekarz dentysta Marcin Dolecki, który od 2004 roku jest prezydentem polskiej sekcji International Association for Orthodontics. Więcej informacji znajduje się na witrynie internetowej.

  mojdentysta.com.pl

katalog >> Usługi >> medycyna estetyczna >> 14908

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Stomatolog Bożena Wojtczak

Leczenie zębów nawet w najtrudniejszych przypadkach wcale nie musi być bolesne. Dziś stosuje się metody, które pozwalają nie tylko na zminimalizowanie bólu, ale na całkowitą eliminację tego dyskomfortu. Aby jednak tak było, trzeba udać się do odpowiedniego gabinetu. Takim bez wątpienia jest Gabinet Stomatologiczny Bożeny Wojtczak. To dentysta z wieloletnim doświadczeniem, który oferuje pomoc na najwyższym poziomie. Tu pacjenci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, bezbolesne leczenie i przede wszystkim na nowoczesne metody leczenia. Kompleksowo wyposażony gabinet pozwala leczyć zęby bez zbędnych ograniczeń i najmniejszych utrudnień. Stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, protetyka, protezy zdejmowane – tak prezentuje się oferta danego gabinetu. Warto nie tylko sprawdzić szczegóły na stronie, ale również udać się na wizytę kontrolną.

  www.bozenawojtczak.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 14311

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Dentysta sosnowiec

Gabinet Stomatologiczny Dentima znajduje się w Sosnowcu. Przyjmuje w nim swoich pacjentów - dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, doświadczona dentystka, która jest znana w Sosnowcu ze swojego podejścia, doświadczenia oraz profesjonalizmu. W ofercie ma między innymi leczenie i plombowanie zębów, wybielanie, ekstrakcje, profilaktykę przeciwpróchniczą czy chociażby protezy i korony porcelanowe.

  www.dentysta-sosnowiec.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 14085

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    maestria.clinic

Maestria Digital Dental and Face Clinic to współczesna klinika stomatologiczna. W codziennej pracy korzystamy z najnowszych odkryć naukowych z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej, często proponując wiele rozwiązań jako pierwsi w kraju. Wykwalifikowany zespół, który składa się z lekarzy stomatologów przeróżnych specjalności oraz asystentek stomatologicznych oferuje Państwu najlepszą opiekę stomatologiczną. Świadczymy usługi z obszaru stomatologii zachowawczej z endodoncją, leczenia stawów skroniowo-żuchwowych, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii, ortodoncji i implantologii. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą stronę internetową.

  maestria.clinic/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 13612

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Charisma

Asortyment sklepu stomatologicznego Merr jest bardzo bogaty i obejmuje różne rodzaje wypełnień, systemów wiążących i innych produktów tego rodzaju. Liczne nowości i promocje dodatkowo zwiększają atrakcyjność asortymentu. Warto dodać, że prezentowana firma prowadzi sprzedaż wysyłkową, więc jej towary docierają do odbiorców z całej Polski.

  sklep-stomatologiczny-24.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 13242

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Dentysta

Poszukiwani dentyści na wysokim poziomie? Poszukiwany gabinet stomatologiczny w mieście Łódź (Janów, Widzew)? Jeżeli tak to oczywiście nie ma innego wyjścia jak skorzystanie z odpowiednich pomocy przygotowanych przez specjalistów w miejscu o nazwie Y-Dentysta. To gabinet stomatologiczny gdzie przyjmuje najlepszej jakości stomatolog, to miejsce gdzie dentysta poradzi sobie z każdym przypadkiem. Komfortowo, nowocześnie, profesjonalnie i w przystępnych cenach. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z bogatej oferty usług stomatologicznych przygotowanych przez Y-Dentysta

  ydentysta.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 13074

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 119