Logo small

TAG: Wrocław

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 801
1.    wroclawska.vet

Klinika Weterynaryjna Wrocławska w Bielanach Wrocławskich zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Proponujemy różnorodne szczepienia, odrobaczanie, zwalczanie pasożytów zewnętrznych, czipowanie zwierząt oraz wystawianie paszportów. Przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne i udzielamy porad żywieniowych. Posiadamy nowoczesny sprzęt do wykonania takich badań jak m.in. USG, RTG, EKG, badanie moczu i krwi oraz współpracujemy z laboratoriami zewnętrznymi. Zajmujemy się też leczeniem internistycznym, nefrologią, chirurgią oraz położnictwem i rozrodem. Wszystkie informacje na nasz temat mieszczą się na stronie internetowej.

  wroclawska.vet

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 20338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    weterynarz-radzi.pl

Dolittle to profesjonalna klinika weterynaryjna z długoletnim doświadczeniem. Mieści się we Wrocławiu i proponuje pomoc zwierzętom domowym takim jak psy, koty, gryzonie oraz inne. W zakres świadczonych usług wchodzi diagnostyka, interna, chirurgia, położnictwo i ginekologia, dermatologia, stomatologia a także czipowanie, znakowanie lub badania przesiewowe. W placówce można też zaszczepić lub odrobaczyć jak również zrobić niezbędne badania zwierzakowi. Panuje tu sympatyczna, bezstresowa atmosfera. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej lub skontaktować z lecznicą, wystarczy odwiedzić witrynę internetową.

  www.weterynarz-radzi.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 20315

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    wetjaneczek.pl

Kompleksową opiekę zdrowotną dla zwierząt gwarantuje Państwu prowadzona przez nas przychodnia weterynaryjna. Mieścimy się we Wrocławiu. Oferujemy fachowe usługi z zasięgu chirurgii, ginekologii, ortopedii, stomatologii zwierzęcej. Realizujemy także podstawowe zabiegi z profilaktyki zdrowotnej. Udzielamy pomocy dietetycznej. Posiadamy urządzenia medyczne, dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie szeregu specjalistycznych badania. Staramy się o dobrą atmosferę w naszej przychodni, zapewniając jej pacjentom bezstresowe i bezbolesne leczenie. Zapewniamy wysoką skuteczność. Jeżeli są Państwo ciekawi szczegółów, prosimy o odwiedzenie strony internetowej.

  www.wetjaneczek.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 20314

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Ogłoszenia Wrocław - 24wroclaw.pl

Interesują Ciebie bieżące wydarzenia w naszym regionie? Chcesz wiedzieć czy są korki na autostradzie? Co się wydarzyło? Może poszukujesz aktualnych ogłoszeń o tematyce nieruchomości czy też pracy? Świetnie się składa! Wszystko to znajdziecie na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do regularnych odwiedzin portalu.

  24wroclaw.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 20262

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Konrad Wisniewski

Remonty Łodzi Motorowych oraz naprawa jachtów, Serwis Motorówek,Naprawa skuterów wodnych, Obsługa łodzi, naprawa łodzi z laminatu, działamy też z łodziami z drewna, naprawa i pełna obsługa w Warszawie. 100% Profesionalna obsługa łodzi i serwis obsługi w mieście Warszawa, Gdańsk, Wrocław, oraz cała Polska. Nasza firma Naprawa Jachtów, proponuje wygodny serwis i naprawia skutery wodne. Obsługa i serwis motorówek dla milionerów w całej Polsce.

  www.naprawajachtu.com/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 20243

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    betoniarniamalachit.pl

Wynajem sprzętu budowlanego, w tym pompy do betonu, betonomieszarki i ładowarki teleskopowe z aktualnymi przeglądami technicznymi to oferta Betoniarni należącej do Grupy Malachit we Wrocławiu. Gwarantujemy wysokiej klasy sprzęt! Nasza firma zajmuje się budową dróg betonowych, obiektów oraz projektowaniem obiektów budowlanych. W ofercie Mamy też wysokiej klasy beton towarowy doskonały do robienia elementów konstrukcyjnych, prefabrykowanych i pomocniczych. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.

  www.betoniarniamalachit.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 20137

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.otnstanos.pl

Całościową obsługę techniczną nieruchomości komercyjnych i wspólnotowych oferuje firma OTN STANOS - OBSŁUGA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI we Wrocławiu. Świadczymy usługi we wszystkich dziedzinach serwisowo-konserwacyjnych nieruchomości. Zajmujemy się także profesjonalną pielęgnacją otoczenia i zieleni publicznej. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą i do kontaktu wszystkie firmy oraz instytucje. Usługi realizujemy 24 h na dobę w ramach umów ciągłych i jednorazowych zleceń.

  otnstanos.pl

katalog >> Nieruchomości >> zarządzanie nieruchomościami >> 20108

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    pwpniagara.pl czyszczenie mebli Kraków

Firma sprzątająca PWP NIAGARA Sp. z o.o. we Wrocławiu zapewnia kompleksową, fachową obsługę, gwarantując najwyższą jakość usług. Specjalizujemy się w sprzątaniu zarówno hal produkcyjnych czy biur, jak i mieszkań oraz domów. Oferujemy porządkowanie hal produkcyjnych i magazynowych, sprzątanie po budowie, sprzątanie gabinetów. Zakres naszych usług obejmuje poza tym mycie i polimeryzację podłóg, pranie dywanów, pranie wykładzin, czyszczenie rolet i żaluzji. Pielęgnujemy też tereny zielone. Zapraszamy do kontaktu!

  www.pwpniagara.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20107

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    eqmed.pl

We Wrocławiu znajduje się siedziba firmy Eqmed. Zajmujemy się wypożyczaniem oraz sprzedażą specjalistycznego sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego. Oferujemy produkty najwyższej jakości i zapewniamy własny transport zamówienia we wskazane miejsce. W naszej ofercie znaleźć można łóżka sterowane pilotem, wózki inwalidzkie, krzesła i wózki toaletowe, chodziki, kule, windy wannowe, nasadki toaletowe, materace przeciwodleżynowe, pasy brzuszne, poporodowe i lędźwiowe, kołnierze, stabilizatory, podkłady, poduszki i wiele innych. Zapewniamy atrakcyjne ceny i fachową obsługę. Zapraszamy na naszą stronę.

  https://eqmed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 19989

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.jjbr.pl

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą J-J Biura Rachunkowego Jacek Jakubowski z siedzibą we Wrocławiu. Od ponad 20 lat współpracujemy z podmiotami gospodarczymi i osobami fizycznymi w zakresie obsługi księgowości, rachunkowości oraz kadrowo-płacowej. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg, rozliczeniami, sporządzeniem deklaracji, wniosków, dokumentacji i zeznań a także reprezentowaniem klienta przed US i ZUS. Posiadamy niezbędne uprawnienia i zatrudniamy doświadczonych pracowników. Żeby dowiedzieć się więcej albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  https://www.jjbr.pl

katalog >> Usługi >> biuro rachunkowe >> 19970

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 801