Logo small

TAG: Złom

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 82
1.    Złomowanie pojazdów - Marek Zyguła

Auto złom Tarnów. Złomowanie i kasacja samochodów Tarnów i okolice. Skup aut starych i powypadkowych. Zaświadczenia o demontazu pojazdu. Transakcja 24h. Zadzwoń!

  autozygula.eu

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 21315

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    pajdak.com.pl kontenery na gruz bochnia

Odbiór gruzu, odpadów nietypowych, w tym śmieci o dużych gabarytach takich jak stare meble, wykładziny, drzwi oferuje P.H. Pajdak w Wojniczu. Zajmujemy się odbiorem gruzu i odpadów w Małopolsce, gwarantując doradztwo w zakresie recyklingu. Odbieramy także odpady zielone, zmieszane i skupujemy surowce wtórne. Dysponujemy własnym transportem oraz kontenerami na w różnych rozmiarach, które także wynajmujemy. Skupujemy ponadto złom, w tym metale kolorowe i stopy metali. Zapraszamy do współpracy.

  www.pajdak.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20871

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Skup aut Bielsko - Złomowanie aut Bielsko-Biała

Skup i złomowanie pojazdów w Bielsku-Białej. Najlepszy lokalny auto skup gdzie szybko sprzedasz bądź zezłomujesz auto. Legalnie i w najlepszej cenie nasz skup samochodów odkupi auto na złom i do kasacji jak również na auto komis. Skup aut Bielsko zaprasza do skorzystania z oferty. Głównym obszarem działania jest Bielsko-Biała i okolice Śląska.

  skupaut-bielsko.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 20781

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Auto Złom Bielsko - Auto Skup Złomowanie Bielsko-Biała

Auto Złom Bielsko prowadzi skup samochodów z przeznaczeniem na złom na terenie miasta Bielsko-Biała. Nasz stacja demontażu posiada wszelkie pozwolenia na skup, złomowanie i kasację aut. Oferujemy konkurencyjne ceny, szybki odbiór pojazdu oraz dokumentację do wyrejestrowania. U nas szybko i sprawnie sprzedasz swoje auto. Zachęcamy do kontaktu.

  zlomowanie.info

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 20404

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    skupzlomugliwice.pl

Jeżeli dysponujesz złomem lub surowcami wtórnymi i szukasz firmy, której chciałbyś sprzedać każdą ich ilość, zapraszamy do kontaktu z firmą Skup Złomu i Metali Kolorowych Andrzej Burczy w Gliwicach. Mamy własny transport przystosowany specjalnie do przewozu złomu. Skupujemy metale żelazne, metale nieżelazne, makulaturę oraz akumulatory ołowiowe. Zapraszamy do współpracy firmy, przedsiębiorstwa oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Współpracujemy też z osobami prywatnymi.

  www.skupzlomugliwice.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19956

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Auto Skup Samochodów. Auto Złom Śląsk Bielsko autoszrot.NET

AUTOSZROT.NET - AUTO SKUP. : ‌Auto Skup a zarazazem szrot to firma trudniąca się skupień i złomowaniem aut. Głównym obszarem działania naszego skupu aut jest miasto Bielsko-Biała jednakże działamy na obszarze Śląska. Chcesz szybko i bezproblemowo w najlepszej cenie sprzedać swoje auto ? Skorzystaj już teraz z oferty jaką daje nasz skup samochodów. Gotówka i formalności na miejscu, gwarantujemy bezpłatną wycenę pojazdu oraz odbiór pojazdów przeznaczonych na złom własnym transportem. Nasz auto skup to gwarancja satysfakcji oraz możliwość złomowania aut w konkurencyjnych cenach. Sprawdź już dziś możliwości jakie daje nasz auto szrot.

  autoszrot.net

katalog >> Motoryzacja >> skup aut >> 19812

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.rpscraper.pl

Firma RP SCRAPER w Chełmku specjalizuje się w skupie, sprzedaży i przetwarzaniu złomu stalowego i kolorowego oraz w rozbiórkach i likwidacjach obiektów przemysłowych. Zajmujemy się też demontażem linii technologicznych i w tym celu zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dysponujemy też w pełni zorganizowane zaplecze techniczne i sprzętowe oraz pełną zdolność finansowo-ekonomiczną, gwarantując płynną realizację zleceń. Zapraszamy do współpracy.

  rpscraper.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 19497

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    skupzlomumsk.pl

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją korporacji MSK z Wrocławia. OD 1995 roku prowadzimy działalność polegającą na skupie i transporcie surowców wtórnych. Odbieramy złom stalowy, metale kolorowe, makulaturę a także akumulatory, zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny. Posiadamy 9 punktów skupu na terenie Wrocławia, dysponujemy oprócz tego profesjonalną flotą transportową. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, hurtownie, zakłady i instytucje. Zapewniamy atrakcyjne ceny i profesjonalizm. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.skupzlomumsk.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 19495

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Skup aut Bielsko - Auto Skup Śląsk - Złomowanie i Skup

Skup Bielsko-Biała Śląsk to właśnie nasz auto skup to jeden z lepiej prosperujących skupów samochodów w regionie. Auto Skup Bielsko odkupi każde auto za gotówkę, także te na auto złom. Nowym Klientom zapewniamy bezpłatną wycenę pojazdu, odbiór auta na Śląsku własnym transportem, legalność transakcji jak również najlepsze ceny. Skorzystaj z naszego skupu aut już dziś.

  autozlomowanie-skupaut.pl

katalog >> Motoryzacja >> motoryzacja >> 19284

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    markur.com.pl gruz Wrocław

Wywóz odpadów stałych (remont/budowa), ziemi oraz humusu, skup/sprzedaż makulatury, folii, złomu stalowego i metali kolorowych oferuje firma MARKUR we Wrocławiu. Naszym klientom zapewniamy odbiór własnym transportem, podstawianie kontenerów oraz transport kruszyw (piaski, żwiry i inne). Posiadamy własną flotę i m.in. samochody typu hakowiec z przyczepą (zestaw) oraz ciągniki siodłowe z naczepami. Więcej informacji prezentujemy na stronie.

  markur.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19092

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 82