Logo small

TAG: ZIP

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 10 z 10
1.    Siatka do belowania - Wald Gold

Wald Gold to producent siatki rolniczej charakteryzujący się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Tworzymy siatki do belowania, taśmy PET, opakowania hermetyczne zgodne ze strategią identyfikacji wizualnej klienta, zamknięcia strunowe ZIP pozwalające na właściwe zarządzanie, np. sypkimi produktami. Dodatkowo oddajemy do dyspozycji jakościowo zaprojektowane tuby papierowe na słodycze, wyroby alkoholowe, czy przyprawy. Chętnie doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania.

  waldgold.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 16457

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.ilex-poznan.pl

Sprzedażą motocykli, motorowerów i skuterów, jak również maszyn ogrodniczych, trudni się firma ILEX Krzysztof Strachowski z Poznania. Oferowane są tutaj jednoślady marek Zipp oraz Junak. Ponadto, zakupić tu można również pojazdy Airwheel, jednokołowe, jak też dwukołowe. Z maszyn ogrodniczych, dostępne są kosiarki samojezdne, kosiarki, wykaszarki i pilarki marki Husqvarna. W przypadku tych maszyn, udzielamy także fachowego instruktażu, co do ich użytkowania. Firma prowadzi także serwis wszystkich oferowanych przez siebie urządzeń i pojazdów. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej firmy.

  www.ilex-poznan.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 15902

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    waldgold.pl

Firma WALD-GOLD Sp. z o. o. w Brańsku jest producentem wysokiej jakości produktów do opakowań. Taśma PP, taśma spinająca PET, opakowania plastikowe, opakowania cukiernicze, siatka do paletyzacji, czy sznurki to tylko niektóre z nich. Używamy z surowców najwyższej jakości, zapewniając wytrzymałość na zrywanie i odporność na promienie UV. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować trwałość towarów. Więcej szczegółów przedstawiamy na naszej stronie - zapraszamy.

  www.waldgold.pl

katalog >> Usługi >> opakowania >> 20814

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Weterynarz

Gabinet weterynaryjny, którego właścicielem jest Jacek Aponiuk, oferuje kompleksowe usługi weterynaryjne. Oferowane jest między innymi wykonywanie niezbędnych badań czy zabiegów, na przykład chirurgicznych. Ponadto, w gabinecie proponowane jest odrobaczenie oraz szczepienie zwierząt. Klinika specjalizuje się też w sprawnym czyszczeniu zębów, kastracji oraz sterylizacji. Jej siedziba mieści się w Tarnowskich Górach.

  www.weterynarztarnowskiegory.com

katalog >> Rozrywka i hobby >> zwierzeta >> 7659

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    wroclawska.vet

Klinika Weterynaryjna Wrocławska w Bielanach Wrocławskich zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Proponujemy różnorodne szczepienia, odrobaczanie, zwalczanie pasożytów zewnętrznych, czipowanie zwierząt oraz wystawianie paszportów. Przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne i udzielamy porad żywieniowych. Posiadamy nowoczesny sprzęt do wykonania takich badań jak m.in. USG, RTG, EKG, badanie moczu i krwi oraz współpracujemy z laboratoriami zewnętrznymi. Zajmujemy się też leczeniem internistycznym, nefrologią, chirurgią oraz położnictwem i rozrodem. Wszystkie informacje na nasz temat mieszczą się na stronie internetowej.

  wroclawska.vet

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 20338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    weterynarz-radzi.pl

Dolittle to profesjonalna klinika weterynaryjna z długoletnim doświadczeniem. Mieści się we Wrocławiu i proponuje pomoc zwierzętom domowym takim jak psy, koty, gryzonie oraz inne. W zakres świadczonych usług wchodzi diagnostyka, interna, chirurgia, położnictwo i ginekologia, dermatologia, stomatologia a także czipowanie, znakowanie lub badania przesiewowe. W placówce można też zaszczepić lub odrobaczyć jak również zrobić niezbędne badania zwierzakowi. Panuje tu sympatyczna, bezstresowa atmosfera. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej lub skontaktować z lecznicą, wystarczy odwiedzić witrynę internetową.

  www.weterynarz-radzi.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 20315

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.adwokatzipser.pl adwokat Elbląg

Windykacją należności, kontrola postępowania egzekucyjnego oraz doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań to raptem część zakresu usług, jakie w ramach obsługi prawnej klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych zapewnia Kancelaria ADWOKAT MARIA ZIPSER w Elblągu. Zapraszam Państwa do kontaktu i współpracy na każdym etapie postępowania. Wspieram również przedprocesowe negocjacje, zmierzające do ugodowego rozstrzygnięcia sporu. Świadczę doradztwo legislacyjne w dziedzinach związanych z działalnością przedsiębiorstwa, zapewniając także wsparcie w negocjacjach handlowych. Zachęcam do kontaktu.

  adwokatzipser.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 16026

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    24H LECZNICA WETERYNARYJNA całodobowo weterynarz Ursynów

Szukasz profesjonalnej kliniki, która kompleksowo zaopiekuje się Twoim zwierzakiem? Polecamy Ci Lecznicę Weterynaryjną 24H, której siedziba znajduje się w Warszawie. Całodobowo wykonujemy wszelkie niezbędne badania laboratoryjne i obrazowe, prowadzimy szpital i obserwację, szczepimy, odrobaczamy i czipujemy zwierzęta. Nasz wykwalifikowany personel cierpliwie i z życzliwością udzieli wskazówki i pomoże każdemu potrzebującemu zwierzakowi. Prowadzimy także sprzedaż specjalistycznej karmy dla psów i kotów. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo niezbędne informacje i dane kontaktowe naszej lecznicy.

  www.lecznica-ursynow.waw.pl/

katalog >> Usługi >> usługi >> 11487

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Cygara kubańskie - krolestwotytoniu.pl

Specjalizujemy się w sprzedaży cygar, cygaretek, papierosów, a także niezbędnych akcesoriów umilających palenie. Posiadamy w bazie sklepu markowy tytoń papierosowy oraz tytoń fajkowy, zapalniczki renomowanych marek, chociażby Zippo. Do tego stawiamy na sprzedaż e papierosów. Działamy w branży od lat dziewięćdziesiątych i mamy sklep dostępny klientom w Bydgoszczy.

  krolestwotytoniu.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> sklepy >> 10910

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    CHIRON szczepienia psów bydgoszcz

Zachęcamy Państwa gorąco do zaciekawienia się ofertą przygotowaną przez Przychodnię Weterynaryjną Chiron. Istniejemy od 1991 roku a siedziba naszego gabinetu mieści się w Bydgoszczy. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwala nam świadczyć usługi na najlepszym poziomie. Leczymy wszelkie choroby wewnętrzne, w tym dermatologiczne i alergie. Wykonujemy między innymi badania USG, RTG, morfologię, czipowanie oraz wiele innych. Poza tym wykonujemy zabiegi z zakresu ortopedii, chirurgii, okulistyki i położnictwa. Pełna propozycja oraz dane teleadresowe odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej. Zachęcamy do współpracy!

  www.chiron.net.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 10324

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 10 z 10