Logo small

TAG: Zachodnio-pomorskie

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 3 z 3
1.    www.geonet-gdy.pl geodeta

GEONET to doświadczona firma geodezyjno kartograficzna działająca od 2000 roku w Gdyni. Przyjmujemy zlecenia na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Precyzyjnie wykonujemy mapy projektowe, dokonujemy pomiarów realizacyjnych i realizujemy inwentaryzacje obiektów budowlanych, dróg oraz przyłączy mediów. Dzięki rozbudowanej ofercie oraz fachowej obsłudze grono usatysfakcjonowanych ze współpracy z naszą firmą Klientów, ciągle się poszerza. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej działalności, zapraszamy do kontaktu.

  geonet-gdy.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16361

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    zachodnio-pomorskie praca

Praca w województwie zachodnio-pomorskiem. Rynek pracy w zachodnio-pomorskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Szczecin to miasto na prawach powiatu położone w zachodniej części województwa zachodniopomorskiego, stanowiące główny ośrodek administracyjny, kulturowy, oświatowy i gospodarczy tej części Polski. O ważnej funkcji miasta świadczy fakt, że jest on stolicą województwa, zapewniającą wiele miejsc pracy nie tylko dla Szczecinian ale i mieszkańców innych regionów zachodniopomorskiego. Szczecin jest trzecim pod względem zajmowanej powierzchni i siódmym pod względem liczby ludności miastem Polski. Według danych z 30 czerwca 2012 roku miasto liczyło 409 tysięcy mieszkańców i zajmowało powierzchnię 300 km2.

  praca-zachodnio-pomorskie.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 14875

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Chleb tradycyjny

Działalnością firmy Smak Pomorski są usługi w zakresie produkcji oraz sprzedaży pieczywa i wyrobów cukierniczych, takich jak chociażby drożdżówki, czy ciasta na zamówienie. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym. Zatrudnia także wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy. Firma przyjmuje zamówienia od klientów z terenu województwa pomorskiego, czy też zachodnio-pomorskiego i wielkopolskiego.

  www.smakpomorski.com

katalog >> Usługi >> piekarnia >> 7553

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 3 z 3