Logo small

TAG: administracja

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 25
1.    Administracja stron - cyberfirma.pl

Specjalnością pracowników firmy Cyberfirma jest administrowanie stronami www oraz sklepami online. Jeśli chcesz oszczędzić swój czas przeznaczony na zarządzanie swoim biznesem, to już dzisiaj skorzystaj z naszych profesjonalnych usług. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej marki, to poznaj szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej cyberfirma.pl.

  cyberfirma.pl/

katalog >> Komputery i internet >> usługi informatyczne >> 22801

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Administracja nieruchomości - kubimex.pl

Zarządzanie nieruchomościami jest główną osią działalności firmy Kubimex. Przedsiębiorstwo istnieje już od 1992 roku i niezmiennie oferuje kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, obsługi technicznej, księgowej, jak i obsługi najmu lokali. Kubimex zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Nie wahaj się i już teraz zaufaj Kubimex, a nie zawiedziesz się.

  kubimex.pl/

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 22055

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    MINFOR.pl - Outsourcing IT

Oferujemy Serwis komputerów bez względu na to, co się zepsuło. My znamy się na komputerach bardzo dobrze, dlatego jesteśmy w stanie przedstawić klientowi takie rozwiązania, jakie dla niego będą najlepsze. Używamy do serwisowania nowoczesnego i wydajnego sprzętu, ale również używamy wiedzy, którą przez długie lata udawało nam się zdobywać w tym zawodzie.

  minfor.pl

katalog >> Komputery i internet >> usługi informatyczne >> 19301

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.domestika.com.pl

DOMESTIKA to firma, która istnieje na rynku od 2009 roku. Podejmujemy współpracę z w Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych w obrębie administracji budynków. Posiadamy szeroką ofertę usług. Do zakresu naszej działalności należy wszechstronna obsługa księgowo bankowa. Prowadzimy księgowość wykorzystując nowoczesne i specjalistyczne programy komputerowe. Zajmujemy się też informowanie Klientów o bieżących kosztach związanych z utrzymaniem nieruchomości wspólnej, mediów oraz kosztów renowacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, szczegóły dostępne są na stronie internetowej.

  domestika.com.pl

katalog >> Nieruchomości >> zarządzanie nieruchomościami >> 18161

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    administracja nieruchomościami Łódź

Jeżeli chcecie Państwo znacznie obniżyć koszty eksploatacji nieruchomości wspólnej, prosimy o kontakt z firmą BJ, która działa w Łodzi i okolicach. Jest to doświadczona firma, dla której zarządzanie i administrowanie nieruchomościami nie stanowi najmniejszego problemu. W bardzo profesjonalny i poważny sposób podchodzi do wszystkiego co związane z zarządzaniem nieruchomościami, dzięki czemu jest czysto i bezpiecznie.

  zarzadzanie-bj.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 11400

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.eureka.wroclaw.pl

We Wrocławiu znajduje się siedziba firmy Eureka, która od 2004 roku specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi zarządzanie i administrowanie nieruchomościami a także obsługa finansowo-księgowa, techniczna jak również doradztwo prawne. Zapewniamy profesjonalizm i działanie zgodne z kodeksem etyki zawodowej zarządcy a oprócz tego miłą atmosferę współpracy i konkurencyjne ceny. Do współpracy zapraszamy deweloperów a także wspólnoty mieszkaniowe. Szczegóły oferty i niezbędne dane znaleźć można na naszej witrynie internetowej.

  www.eureka.wroclaw.pl

katalog >> Nieruchomości >> zarządzanie nieruchomościami >> 16821

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.wronarentals.com

Mieszkania, domy, działki, lokale, hale, obiekty na wynajem lub sprzedaż stanowią ofertę Biura nieruchomości Wrona Rentals Jakub Wrona z Lublina. Oferujemy lokale o wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania i w pełni wyposażone. Obsługujemy klientów krajowych - osoby prywatne oraz firmy - jak i zagranicznych, od lat współpracując ze studentami z całego świata. Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze nieruchomości, jako nieliczni oferując m. in. sposobność zarządzania nieruchomościami osobom przebywającym poza Lublinem bądź zagranicznym właścicielom.

  www.wronarentals.com

katalog >> Nieruchomości >> biuro nieruchomości >> 16011

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.wspolnota-luban.pl

Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy WSPÓLNOTA s.c., która swoją siedzibę posiada w Lubaniu (woj. śląskie). Od wielu lat zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi obsługa wspólnoty oraz jej członków, wykonywanie czynności związanych z prawidłowym technicznym utrzymaniem budynków a także obsługa rachunkowo-księgowa i egzekwowanie uprawnień właścicieli z tytułu gwarancji i rękojmi na budynek. Zapewniamy najwyższy poziom współpracy jak i konkurencyjne ceny usług. Więcej szczegółów umieściliśmy na stronie.

  wspolnota-luban.pl

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 15304

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Budownictwo studia

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa to niezwykle atrakcyjna oferta na studia licencjackie, studia magisterskie oraz studia podyplomowe Warszawa. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwio możliwość nauki na takich kierunkach jak administracja, filologia angielska, filologia hiszpańska bezpieczeństwo wewnętrzne, budownictwo, pedagogika, finanse i rachunkowość studia Warszawa. Wszystkich zainteresowanych swoim rozwojem intelektualnym serdecznie zapraszamy bo właśnie ruszyła rekrutacja - studia dla cudzoziemców, uczelnie Warszawa, mazowieckie. Kliknij link i zobacz więcej.

  www.wszechnicapolska.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 9217

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Administracja finansów publicznych

Firma Cosinus prowadzi szkoły policealne, licea ogólnokształcące, studium policealne. Nasze szkoły mają obowiązujące uprawnienia szkół publicznych. Studia kierunek administracja finansów publicznych, studia integracja społeczna, integracja społeczna, aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych, studia aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych. Studia Administracja finansów publicznych, Administracja samorządowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  ws.cosinus.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 8912

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 25