Logo small

TAG: adwokacka

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 273
1.    Wojciech Skrzypiński | pomoc prawna Sieradz

Kancelaria adwokacka dostarcza szeroko rozumiane usługi prawnicze oraz kompleksową obsługę prawną. Pomoc prawna obejmuje doradztwo i reprezentowanie osób fizycznych, prawnych w tym firm i podmiotów gospodarczych na terenie całego państwa przed organami, urzędami, jak również sądami. Adwokat z miasta Sieradz postrzega zadowolenie Klientów jako główny cel współpracy. Kancelaria adwokacka reprezentuje Klientów na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym. Adwokat zajmuje się obroną oskarżonych i obwinionych w sprawach karnych i wykroczeniach zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego, jak i wykonawczego (m.in. skazanych). Najważniejsze jest dla adwokata jak najlepsze zabezpieczenie interesów klientów oraz zapewnienie najwyższego stopnia ochrony prawnej. Pomoc prawna bazuje na następujących filarach: rzetelność, doświadczenie i zaangażowanie. Specjalizacje kancelarii obejmują prawo rodzinne, cywilne, karne czy pracy. Obszar działań obejmuje miasto Sieradz. W przypadku reprezentowania osoby zamieszkałej poza Polską nie jest wymagane, aby była obecna w państwie. Jeśli pomoc prawna jest pilna, adwokat jest do Państwa dyspozycji także w innych dogodnych dla Państwa godzinach, jak i w soboty. Kancelaria adwokacka (Sieradz) zachęca do kontaktu.

  adwokat-skrzypinski.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22595

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


2.    Prawnik Katowice - bohosiewicz-adwokaci.pl

Kancelaria adwokacka Bohosiewicz zajmuje się sprawami zarówno podmiotów gospodarczych jak i firm. Zespół kancelarii specjalizuje się sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, autorskiego, pracy i nie tylko. Kancelaria adwokacka Bohosiewicz prowadzi sprawy na terenie całej Polski i posiada wiele rekomendacji od dotychczasowych klientów.

  bohosiewicz-adwokaci.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 22552

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    adwokat Żagań - kancelaria-zielonagora.pl

Kancelaria Adwokacka adwokata Dominika Baranowskiego w Zielonej Górze dostarcza wszechstronne usługi w zakresie różnorodnych gałęzi prawa. Udzielamy profesjonalnych porad prawnych m.in. w zakresie prawa gospodarczego, administracyjnego, karno-skarbowego, rodzinnego, karnego i cywilnego. Reprezentujemy Klientami przed sądem oraz organami administracji publicznej. Prowadzimy postępowanie karne, cywilne i administracyjne przed sądami każdej instancji. Sporządzamy pisma procesowe i opinie prawne. Świadczymy także usługi mediacyjne. Szczegółowe informacje na temat naszej działalności wyszukają Państwo na naszej stronie internetowej.

  kancelaria-zielonagora.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22519

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Kancelaria adwokacka kraków - ttgroup.pl

Prezentujemy Państwu ofertę Kancelarii T&T Legal – G.L. Tyniec i Wspólnicy z siedzibą w Krakowie. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa prawnego oraz reprezentowania Klientów w procesach sądowych i administracyjnych. Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek. Zapewniamy usługi związane z prawem i postępowaniem cywilnym oraz karnym. Specjalizujemy się również w prawie gospodarczym oraz prawie obrotu nieruchomościami. Współpracujemy z Kancelarią Doradztwa podatkowego, Kancelariami notarialnymi oraz biurami tłumaczeń. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Zapraszamy na stronę internetową.

  ttgroup.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22415

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Dobry adwokat Lublin-adwokat-dymek.pl

Kancelaria Adwokacka adwokat Piotr Dymek w Lublinie oferuje obsługę prawną dla klientów indywidualnych i biznesowych z całego województwa lubelskiego. Gwarantujemy bieżące doradztwo prawne dla podmiotów gospodarczych. Oferujemy pomoc w negocjacjach i opiniujemy projekty umów. Udzielamy pomoc prawną w postępowaniach karnych oraz przy wykroczeniach. Zajmujemy się prowadzeniem m.in. spraw rozwodowych, alimentacyjnych i spadkowych. Reprezentujemy Klientów przed wszelkimi organami państwowymi. Wszystkich zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat działalności Kancelarii zapraszamy na stronę internetową.

  https://adwokat-dymek.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 22381

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Adwokat Katowice

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie karnej, cywilnej, rozwodowej lub rodzinnej to zapraszam do kontaktu. Moja kancelaria adwokacka to zespół doświadczonych i zaangażowanych prawników. Prowadzimy sprawy na terenie całego województwa śląskiego, a prowadzona przeze mnie kancelaria prawna znajduje się w Katowicach. Moje doświadczenie zawodowe gwarantuje profesjonalne załatwienie Twojej sprawy. Jestem członkiem Izby Adwokackiej zarejestrowanym pod numerem 279 w Rejestrze Adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej. Współpracuję także z radcą prawnym specjalizującym się w konwencji haskiej.

  adwokat-katowice.biz

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 22216

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Kancelaria Adwokacka Wieniawska Adwokaci

Oferujemy wysokiej jakości usługi prawnicze na terenie Lublina. Poszukujesz adwokata, który będzie reprezentował Twoje interesy w sądzie? A może chcesz skorzystać z profesjonalnej porady prawnej? Niezależnie od tego, czy jest to sprawa rodzinna, karna, a może dotycząca prawa biznesowego, zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią. Działamy skutecznie i z zaangażowaniem.

  wieniawska.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 22130

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Adwokat Warszawa

Każdy czasami potrzebuje porady prawnej. Adwokat w Warszawie udziela porad, pisze opinie, przygotowuje pisma. Dzięki niemu łatwo jest rozwieść się, zatrudnić cudzoziemców czy znaleźć poradę dotyczącą zakupu auta za granicą. Spisanie umowy czy aneksu do niej to też częsta czynność adwokacka. Masz problem z rozwodem? Nie wiesz od czego zacząć? Kancelaria adwokacka pomoże. Adwokat w Warszawie pracuje solidnie, dba o klientów, udziela im porad z dziedziny np. prawa migracyjnego czy legalizacji pobytu cudzoziemca. Doradztwo prawne jest potrzebne. Obsługa prawna spółek to działanie dedykowane firmom.

  sawickiwspolnicy.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 22041

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Kancelaria Adwokacka Paweł Szerszeń Adwokat Poznań

Kancelaria adwokacka z Poznania ma szeroki zakres usług, które obejmują, m.in. sprawy z zakresu szeroko pojętego: prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa administracyjnego.

  adwokat-szerszen.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 21782

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 273