Logo small

TAG: aligner

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.    ROJEK DENTAL gabinet dentystyczny olsztyn

Prezentujemy Państwu znajdującą się w Olsztynie pracownię stomatologiczną Rojek Dental. Gabinet ten proponuje swoim Pacjentom szereg usług powiązanych ze stomatologią estetyczną, endodoncją mikroskopową, implantologią oraz protetyką. Mogą tu Państwo skorzystać także z leczenia Invisalgin. Jest to bezinwazyjna i bezbolesna metoda korekty wad zgryzu. Wykorzystywanie w niej nakładki Clear Aligner są dyskretne, higieniczne oraz zapewniają szybkie efekty. Tok oraz koszty leczenia zawsze uzgadniane są wcześniej z Pacjentem. By lepiej zapoznać się z usługami pracowni stomatologicznej, zapraszamy na stronę internetową.

  clearaligner.olsztyn.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 15515

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    stomatologia-banino.pl aparat ortodontyczny gdańsk

W Baninie mieści się Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna, która prowadzi opiekę dentystyczną. Mamy nowoczesny sprzęt, pasję oraz wieloletnie doświadczenie. Dużą uwagę przykładamy do sterylizacji narzędzi, a niektórych używamy tylko jednorazowo. Przeprowadzamy: piaskowanie, saling, lakowanie bruzd, leczenie próchnicy, stomatologię estetyczną, ekstrakcję, dłutowanie, leczenie kanałowe, protezy osiadające, szkieletowe, elastyczne, bezklamrowe, korony i mosty. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w gabinecie dentystycznym. Wszystkie wiadomości oraz pełna oferta dostępne są na stronie internetowej.

  stomatologia-banino.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19511

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Stomatolodzy i ortodonci w Bielsku-Białej – Truszel

W gabinetach Truszel Stomatologia zapewniamy kompleksowe leczenie stomatologiczne i ortodontyczne. Więcej o nas i naszej ofercie na stronie internetowej.

  www.truszel.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 7321

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.ortodent-banino.pl

Stomatologia dziecięca, ortodoncja, chirurgia, protetyka i implantologia to główny zakres działalności gabinetu stomatologicznego Ortodent w Baninie k. Gdańska. Wykonujemy dodatkowo zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, włącznie z wybielaniem zębów a ich prostowanie nakładkami ortodontycznymi Clear Aligner. Skutecznie walczymy z próchnicą, a czas leczenia skracamy do minimum dzięki mikroskopowi endodontycznemu, który zwiększa precyzję zabiegu i warunkuje jego bezbolesność. Tam jednak, gdzie brakuje zęba, przywracamy brakujący korzeń zębowy z zastosowaniem implantu. Zapraszamy na wizytę!

  www.ortodent-banino.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 16837

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 4 z 4