Logo small

TAG: alkoholowa

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 9 z 9
1.    www.uzaleznienia-spichlerz.pl

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę ośrodka leczenia uzależnień Spichlerz. Jesteśmy profesjonalną placówką zlokalizowaną w cichej okolicy w Dobrzyniu nad Wisłą (województwo kujawsko-pomorskie). Zajmujemy się pomocą osobom zmagającym się z uzależnieniem od alkoholu, leków, narkotyków, dopalaczy, seksu lub zakupów. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów i proponujemy szeroką gamę zajęć i spotkań terapeutycznych. Gwarantujemy doskonałe warunki, odpowiednią opiekę a także korzystne ceny usług. Detale oferty i dane kontaktowe znaleźć można na naszej stronie internetowej.

  www.uzaleznienia-spichlerz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 21163

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona ze Swarzędza w województwie wielkopolskim to profesjonalna klinika specjalizująca się w leczeniu uzależnień. Placówka działa w ramach umowy z NFZ oraz prywatnie. Zajmuje się niesieniem pomocy dorosłym, dzieciom i całym rodzinom. Oferuje pobyt, terapię grupową, indywidualną i zajęcia dodatkowe. W klinice można również skorzystać z porady lekarzy specjalistów z dziedziny psychiatrii, neurologii, psychologii, chirurgii, ortopedii, dietetyki lub wielu innym. Panuje tu sympatyczna, życzliwa atmosfera, a do każdego pacjenta podchodzi się indywidualnie. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  www.centrumpersona.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19675

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    drogadodomu.info

Wrocławski Ośrodek Terapii Uzależnień „Droga Do Domu” jest prywatną kliniką leczenia uzależnień, który utrzymuje klimat rodzinnego ciepła i tworzy optymalne warunki leczenia w zakresie przytulnych pokoi z łazienkami, terapii grupowej w kameralnych, max. 10 osobowych zespołach. Zapewniamy domową kuchnię oraz całodobową opiekę medyczną i terapeutyczną. Współpracujemy z lekarzem psychiatrą, psychologiem, internistą. W ramach oferty przeprowadzamy detoks, terapię podstawową oraz warsztaty rozwoju osobistego i zajęcia rekreacyjne. Skontaktuj się z nami - wskażemy Ci słuszną drogę.

  drogadodomu.info/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 16614

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Psychiatria Kraków - leczenie uzależnień

Leczenie uzależnień to proces długotrwały i bardzo trudny. Tutaj ważna jest nie tylko praca lekarzy, psychologów, psychiatrów ale najważniejsza to chęć samego pacjenta i jego poświęcenie dla dobra sprawy.

  mctu.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 12828

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Ośrodki terapeutyczne - osrodkiterapeutyczne.pl

Każdy dobry leczenia uzależnień, czy to państwowy czy też prywatny, powinien spełniać pewne kryteria na podstawie których można ocenić świadczone przez niego usługi. Strona Ośrodki Terapeutyczne weryfikuje oficjalne dane sprawdzając, jak maja się one do rzeczywistości. Oceniamy program ośrodka, jego położenie oraz wyżywienie.

  osrodkiterapeutyczne.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 11631

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    esperal - Czas na Zdrowie

Nasza placówka medyczne oferuje wysokiej jakości usługi medyczne związane z leczeniem między innymi trudno gojących się ran. Zapewniamy również zabiegi związane z małą chirurgią. Naszym pacjentom jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie poszczególnych usług medycznych w ramach komfortowych warunków. Jednocześnie wszystkie usługi medyczne w naszej placówce realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnej diagnostyki.

  www.czasnazdrowie24.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 10426

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    HORIZON

Ośrodek Terapii Uzależnień „Horizon” zajmuje się leczeniem odwykowym rozmaitego typu uzależnień. Prowadzi grupy terapeutyczne dla alkoholików, narkomanów, seksoholików oraz innych uzależnionych. Podstawowa terapia wynosi 28 dni, ale ewentualna jest również terapia dwutygodniowa dla tych uzależnionych, którzy uczestniczyli już wcześniej w jakichś formach leczenia odwykowego. W naszym ośrodku proponujemy detoksykację, psychoterapię, a dodatkowo różne ćwiczenia zdrowotne. Istnieje też możliwość skorzystania z porad doświadczonych psychoterapeutów i lekarzy psychiatrów. Gwarantujemy anonimowość dla wszystkich pacjentów w trakcie leczenia. Szczegóły na stronie.

  www.horizon.info.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 8426

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Esperal Katowice-wszywka alkoholowa-dyskretna pomoc

Esperal,wszywki alkoholowe dla pacjentów z Katowic i okolic.Wysoka jakość usług,bezpłatne dojazdy do pacjenta,pełna dyskrecja.

  panaceum-med.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 9386

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 9 z 9