Logo small

TAG: angielski

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 226
1.    Nauka angielskiego online - speakingo.com

Chcesz nauczyć się prowadzenia konwersacji w języku angielskim? Wejdź na stronę Speakingo i poznaj wyjątkową aplikację do nauki! Nie wahaj się i już teraz zdecyduj się na wypróbowanie aplikacji za darmo. Dzięki niej zaczniesz mówić płynniej i pewniej. Aplikacja Speakingo jest przeznaczona do każdego poziomu zaawansowania - od A1 do C2. Zacznij naukę już teraz!

  speakingo.com/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 22396

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Kurs angielskiego online. English Corner.

Profesjonalne kursy języka angielskiego online. English Corner. Oferujemy kursy online dla młodzieży - przygotowanie do matury z angielskiego, kursy dla ósmoklasistów, kursy specjalistyczne i przygotowujące FCE, CAE, IELTS. Nauczamy skutecznie, sprawdzonymi i nowoczesnymi metodami. Z nami przygotujesz się do egzaminów i testów oraz do pracy w języku angielskim. nauczysz się języka aby móc porozumiewać się podczas podróży służbowych i prywatnych. dołącz do grona naszych uczniów. Zapraszamy do English Corner.

  englishcorner.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 22300

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Https://jntutorpro.pl/

Chcesz podnieść swój poziom języka angielskiego? A może interesuje Cię język hiszpański, francuski lub włoski? Nasza szkoła językowa JN Tutor Pro oferuje profesjonalne kursy online. Zatrudniamy tylko doświadczonych lektorów, którzy efektywnie przekazują wiedzę i chętnie odpowiadają na wszelkie pytania. Dużym zainteresowaniem cieszy się kurs języka chińskiego.

  jntutorpro.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> szkoły >> 22206

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Angielski dla dzieci - edubears.pl

Proponujemy angielski dla dzieci online (metoda Teddy Eddie, doceniana również za granicą). Przełamujemy bariery językowe. Uczymy najmłodszych przez piosenki, angażujące zabawy, co pozwala na intensywny rozwój. Nasz system języka angielskiego dla dzieci cieszy się dużą popularnością w całym kraju, Czechach, na Słowacji. Uczymy głównie dzieci do maksymalnie 10 lat.

  edubears.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 21997

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    ev.edu.pl

Przedstawiamy Państwu ofertę Szkoły języków obcych Expressis Verbis. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, szwedzkiego, japońskiego, koreańskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy kursy indywidualne oraz w niewielkich grupach. Proponujemy kursy modułowe, semestralne i całoroczne. Zajmujemy się również tłumaczeniami i proofreadingiem. Zapraszamy do współpracy firmy farmaceutyczne i finansowe, prezesów, właścicieli, menadżerów niższego i wyższego szczebla, a dodatkowo osoby prywatne. Dokładne informacje na temat naszej oferty mieszczą się nas tronie internetowej.

  ev.edu.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 21946

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Bacalarus - Szkoła Języków Obcych

Szkoła językowa Bacalarus to jedna z najlepszych prywatnych placówek edukacyjnych w województwie lubelskim. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia, co jest dowodem skuteczności i zaufania wśród klientów. U nas nauka języka obcego to zdecydowanie coś więcej niż żmudne siedzenie w książkach. Przekonaj się, że uczenie się języków obcych może być fascynującą przygodą! Ofertę naszej szkoły kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Prowadzimy kursy językowe dla maluchów, dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Organizujemy również obozy językowe i półkolonie. Nasza profesjonalna kadra lektorów i pasjonatów przeprowadzi Cię przez meandry języków obcych i pozwoli osiągnąć sukces. Znajomość języków obcych to podstawowy wymóg na obecnym rynku pracy. Z nami skutecznie nauczysz się języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, francuskiego, czy hiszpańskiego. Z naszą szkołą świat i kariera stoją przed Tobą otworem. Jeżeli poszukujesz szkoły językowej w Zamościu skontaktuj się z nami już dziś! Bacalarus - Szkoła Języków Obcych ul. Jutrzenki 3 22-400 Zamość woj. lubelskie tel. 846 391 516

  bacalarus.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> edukacja nauka technika >> 21893

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Szkoła Językowa Pruszków - benedu.pl

Szkoła językowa Benedu z Pruszkowa prowadzi kursy językowe dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży i dorosłych oraz firm. Szeroka lista nauczanych języków obejmuje angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, jak również język polski dla cudzoziemców. Oprócz tego firma oferuje kursy na odległość poprzez platformę online Mulitikurs.pl.

  benedu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 21797

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    ANTYK-STYL.EU - PRODUCENT STYLOWYCH MEBLI ANGIELSKICH

ANTYK-STYL.EU - producent stylowych mebli angielskich, klasycznych i stylizowanych na wzór antyczny, zabytkowy i pałacowy z każdej epoki historycznej. Zajmujemy się produkcją: bibliotek stylowych i angielskich, regałów bibliotecznych stylowych i angielskich, produkcją drzwi zabytkowych i historycznych. Kompleksowe umeblowania: dworków, pałaców, zamków i rezydencji, kościołów, klasztorów. Renowacja mebli antycznych, antyków, fortepianów i pianin na terenie Krakowa, Wieliczki, Myślenic, Skawiny, Nowego Sącza, Zabierzowa cała Małopolska i ościenne miejscowości. ( politurowanie mebli, patynowanie-postarzanie, pozłotnictwo, intarsja, inkrustacja mebli, kopie i repliki mebli antycznych, rzeźba, odlewnictwo mosiężne, itp. ) Meble angielskie, meble stylowe, meble klasyczne, meble stylizowane, meble zabytkowe i historyczne stanowią fundament naszej działalności od początku istnienia naszej firmy. Zlecenia realizujemy na terenie Polski i całej Europy ! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: www.antyk-styl.eu e-mail: biuro@antyk-styl.eu Tel. +48 605-211-470 Tel. +48 12-200-28-22

  antyk-styl.eu

katalog >> Usługi >> inne >> 21634

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Copywriting angielski - copywriter-angielski.pl

Prowadzisz firmę w Internecie? Co byś powiedział, abyśmy wspólnie popracowali nad jej pozycjonowaniem w Google? Jestem copywriterem, władającym angielskim na poziomie C2. Od 6 lat zajmuję się copywritingiem po angielsku, który przynosi zyski moim klientom. Tworzę teksty SEO, treści na strony, a także buduję całe witryny internetowe. Najlepiej mnie poznasz poprzez efekty mojej pracy.

  www.copywriter-angielski.pl/

katalog >> Marketing i Reklama >> copywriting >> 21287

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Kurs angielskiego Bielsko - foryou.edu.pl

Kursy językowe w Bielsku - Białej to Twoja szansa na naukę swobodnej komunikacji w obcym języku. Szkoła For You oferuje kursy stacjonarne oraz online dopasowane do poziomu Twoich umiejętności. Nieważne, czy jesteś studentem, czy przedsiębiorcą: z nami nauczysz się zwrotów oraz słówek przydatnych w Twojej branży. Wybierz For You teraz i zacznij rozmawiać w obcym języku bez lęku oraz wstydu.

  www.foryou.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 20840

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 226