Logo small

TAG: angielski

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 215
1.    Szkoła Językowa Pruszków - benedu.pl

Szkoła językowa Benedu z Pruszkowa prowadzi kursy językowe dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży i dorosłych oraz firm. Szeroka lista nauczanych języków obejmuje angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, jak również język polski dla cudzoziemców. Oprócz tego firma oferuje kursy na odległość poprzez platformę online Mulitikurs.pl.

  benedu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 21797

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    ANTYK-STYL.EU - PRODUCENT STYLOWYCH MEBLI ANGIELSKICH

ANTYK-STYL.EU - producent stylowych mebli angielskich, klasycznych i stylizowanych na wzór antyczny, zabytkowy i pałacowy z każdej epoki historycznej. Zajmujemy się produkcją: bibliotek stylowych i angielskich, regałów bibliotecznych stylowych i angielskich, produkcją drzwi zabytkowych i historycznych. Kompleksowe umeblowania: dworków, pałaców, zamków i rezydencji, kościołów, klasztorów. Renowacja mebli antycznych, antyków, fortepianów i pianin na terenie Krakowa, Wieliczki, Myślenic, Skawiny, Nowego Sącza, Zabierzowa cała Małopolska i ościenne miejscowości. ( politurowanie mebli, patynowanie-postarzanie, pozłotnictwo, intarsja, inkrustacja mebli, kopie i repliki mebli antycznych, rzeźba, odlewnictwo mosiężne, itp. ) Meble angielskie, meble stylowe, meble klasyczne, meble stylizowane, meble zabytkowe i historyczne stanowią fundament naszej działalności od początku istnienia naszej firmy. Zlecenia realizujemy na terenie Polski i całej Europy ! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: www.antyk-styl.eu e-mail: biuro@antyk-styl.eu Tel. +48 605-211-470 Tel. +48 12-200-28-22

  antyk-styl.eu

katalog >> Usługi >> inne >> 21634

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Copywriting angielski - copywriter-angielski.pl

Prowadzisz firmę w Internecie? Co byś powiedział, abyśmy wspólnie popracowali nad jej pozycjonowaniem w Google? Jestem copywriterem, władającym angielskim na poziomie C2. Od 6 lat zajmuję się copywritingiem po angielsku, który przynosi zyski moim klientom. Tworzę teksty SEO, treści na strony, a także buduję całe witryny internetowe. Najlepiej mnie poznasz poprzez efekty mojej pracy.

  www.copywriter-angielski.pl/

katalog >> Marketing i Reklama >> copywriting >> 21287

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Kurs angielskiego Bielsko - foryou.edu.pl

Kursy językowe w Bielsku - Białej to Twoja szansa na naukę swobodnej komunikacji w obcym języku. Szkoła For You oferuje kursy stacjonarne oraz online dopasowane do poziomu Twoich umiejętności. Nieważne, czy jesteś studentem, czy przedsiębiorcą: z nami nauczysz się zwrotów oraz słówek przydatnych w Twojej branży. Wybierz For You teraz i zacznij rozmawiać w obcym języku bez lęku oraz wstydu.

  www.foryou.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 20840

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Kursy językowe za granicą -rezerwacja online | Langart.net

Serwis dedykowany nauce języka za granicą. Prezentuje renomowane szkoły językowe w za granicą. Kursy językowe prowadzone są w kilkudziesięciu miastach na całym świecie. Zainteresowani nauką języka za granicą mogą wyjechać, np., na kurs angielskiego do Londynu, niemieckiego do Berlina, francuskiego do Nicei, hiszpańskiego do Barcelony, włoskiego do Florencji. Kursy prowadzone są zwykle na wszystkich poziomach zaawansowania i są adresowane do osób w różnym wieku. Do wyboru kursy językowe o różnym profilu: ogólne, dla biznesu, przygotowujące do egzaminów językowych, w tym do FCE, CAE, CPE, ZD, CELI, DELF, LCCI, DALF, DELE. Testy językowe online. Zapisy online, po cenach oficjalnych szkół i bez dodatkowych opłat za pośrednictwo, z dodatkowym rabatem za dokonanie zapisu na naszej platformie.

  pl.langart.net

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 20680

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Polsko-angielskie przedszkole - babyenglish.edu.pl

Prowadzimy profesjonalne przedszkole językowe Wilanów, dlatego zapraszamy Was do siebie. Chcecie żeby dziecko uczyło się od młodych lat języka obcego? Pod naszym okiem jest to możliwe. Korzystamy ze skutecznych metod nauczania. Bawimy się i uczymy jednocześnie, dlatego dziecko nawet nie wie, kiedy, a zaczyna bardzo dobrze mówić i rozumieć w języki angielskim.

  babyenglish.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 20536

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    great-online.pl

Szkoła Języków Obcych Great swoją siedzibę ma w Szczecinie. Firma oferuje profesjonalne i ciekawe kursy języka angielskiego dla dorosłych oraz dzieci. Zapewniamy kursy mailowe, a także stacjonarne, które prowadzone są w kameralnych grupach i sympatycznej atmosferze. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych lektorów i oferujemy dostęp do materiałów i pomocy dydaktycznych. Zapewniamy najwyższą jakość usług, indywidualne podejście, a także konkurencyjne ceny. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami bądź chcą się z nami skontaktować, wystarczy wejść na stronę internetową.

  https://www.great-online.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 20519

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    tlumaczangielskiegokrakow.pl tłumacz przysięgły

W Krakowie znajduje się biuro profesjonalnego tłumacza języka angielskiego. Mamy długoletnie doświadczenie w branży i oferujemy rzetelne tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne bądź przysięgłe. Dbamy o najwyższą jakość usług, która jest dewizą naszej firmy. W razie potrzeby dojeżdżamy do Klienta a wykonane tłumaczenia dostarczamy w formie elektronicznej oraz w postaci wydrukowanych dokumentów. Gwarantujemy pełną poufność, rzetelność oraz konkurencyjne ceny. Wszelkie zlecenia wykonujemy z największą starannością. Po więcej informacji na temat pełnej oferty zapraszamy serdecznie na stronę internetową.

  tlumaczangielskiegokrakow.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20402

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Virtua Lingua - Kursy Językowe Online

Virtua Lingua - kursy językowe online to indywidualna nauka języków obcych przez Skype lub inny komunikator. Ucz się wygodnie z domu lub biura z najlepszymi lektorkami i lektorami online. Do wyboru jest szereg rodzajów kursów z sześciu najpopularniejszych języków europejskich czyli angielski online, niemiecki online, hiszpański online, włoski online, francuski online oraz rosyjski online.

  www.virtualingua.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 19832

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    www.montessori-magnolia.pl

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Centrum Edukacji Montessori Magnolia, które znajduje się w Szczecinie. Realizujemy założenia zgodne z metodą Montessori a w naszej placówce przyjmujemy dzieci już od 2,5 roku życia. Oferujemy zajęcia dydaktyczne, umuzykalniające, twórcze, plastyczne, ruchowe a ponadto język angielski oraz logopedię. Dzieci otrzymują niezbędne materiały, odpowiednią dawkę ruchu a także swobodną zabawę pod okiem troskliwych i wykwalifikowanych pedagogów. Gwarantujemy wspaniałą rozrywkę, naukę i indywidualne podejście do każdego dziecka. Szczegóły zamieszczone są na stronie.

  montessori-magnolia.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 19752

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 215