Logo small

TAG: angielski

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 183
1.    Angielski zielona góra

Jesteśmy szkołą języków obcych, zlokalizowaną w Zielonej Górze. Otwieramy się dla wszelkich, którzy chcą kształcić się elokwencji języków obcych. Oferujemy kursy-szkolenia-dokształcenia na każdych poziomach zaawansowania; kursy ogólnej znajomości języka dla dzieci, młodzieży młodego pokolenia i dorosłych oraz kursy biznesowe. Ponadto nauczamy do certyfikatów międzynarodowych, matury oraz egzaminu gimnazjalnego. Prowadzimy zajęcia w grupie 4-8 osobowej lub indywidualne one-to-one. Dostosowujemy się do wymagań klienta, stąd ewentualność nauki nietylko w tygodniu ale również na weekend. Zatrudniamy nauczycieli, którzy mają pełne wykształcenie i wieloletnie doświadczenie-wprawę

  www.englishschool.zgora.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 18393

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    bradburyschool.com

Jeżeli poszukujesz szkoły językowej, która pomoże Ci w przełamaniu bariery językowej, zapraszamy do zapoznania się z ofertą English School. Oferujemy atrakcyjne kursy języka angielskiego i hiszpańskiego indywidualne i grupowe. Koncentrujemy się na poprawie umiejętności komunikacyjnych naszych uczniów. W trosce o rozwój naszych kursantów zajęcia prowadzimy w języku obcym. Z naszych usług korzysta setki osób. Lekcje są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli oraz native speakerów. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat istnienia szkoły zapraszamy na stronę internetową.

  www.bradburyschool.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 18328

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Speakin.pl - języki obce online

W dzisiejszych czasach trudno jest planować swoją karierę na ciekawym stanowisku bez znajomości języka obcego. Z tego powodu warto jest poznać angielski czy też niemiecki. Czasami nauka jeżyków idzie nam bardzo mozolnie. Warto odwiedzić stronę Speakin.pl, opisane tam sposoby nauki oraz wiele przydatnych materiałów znacząco ułatwią nam naukę a w przyszłości biegłe porozumiewanie się po angielsku. Wejdź na stronę i poznaj skuteczne metody na naukę jeżyka i poznawanie nowych słówek.

  speakin.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 17834

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.      TRANS GLOB - Tłumaczenia Wrocław | Biuro tłumaczeń Transglob

Biuro tłumaczeń Transglob Wrocław oferuje tłumaczenia uwierzytelnione i zwykłe. Tłumaczenia Wrocław polsko-angielskie, angielsko-polskie i wiele innych. Tłumacz Wrocław...

  www.transglob.com.pl/

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 17719

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.yes-school.pl

Szkoła Języków Obcych YES Your English School w Pruszczu Gdańskim to oferta skierowana do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Prowadzimy nauczanie na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych oraz realizujemy kursy specjalistyczne dla firm z języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego. Proponujemy ponadto kursy General English dla dzieci, młodzieży, dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego oraz do matury i wiele innych. Zapraszamy!

  www.yes-school.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 17528

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.alkon24.pl

Prezentujemy Państwu Biuro Tłumaczeń Alkon Katarzyna Świetlik z Warszawy. Trudnimy się przeprowadzaniem tłumaczeń, zarówno z języka obcego na polski, jak również z jednego języka obcego, na inny. Pracują u nas tłumacze, którzy biegle znają m.ni. język angielski, niemiecki, francuski, włoski czy rosyjski. Poza tłumaczeniami pisemnymi, realizujemy także ustne - możemy pomóc u notariusza, podczas spotkania biznesowego, także poza granicami Polski. W przypadku, gdy naszemu Klientowi zależy na czasie, umożliwiamy również skorzystanie z opcji tłumaczenia ekspresowego, które możemy wykonać już w ciągu godziny. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

  www.alkon24.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17367

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    imbierowicz.pl

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się tłumaczeniami przysięgłymi z języka angielskiego? Zależy Ci na najwyższej jakości przekładów, terminowości i miłej współpracy? Doskonale trafiłeś! Biuro tłumaczeń ABC od 1991 roku świadczy swoje usługi w Gdyni i trójmieście. Specjalizuje się w przekładach ustnych oraz pisemnych a oprócz tego tłumaczeniach przysięgłych dokumentów, aktów notarialnych, pism oraz zaświadczeń. Biuro współpracuje z klientami indywidualnymi a także przedsiębiorstwami oferując atrakcyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.imbierowicz.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 17187

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    angielski - poangielsku.com

Nasze publikacje ułatwiają opanowanie języka angielskiego na poziomie podstawowym, a także średnio zaawansowanym. Prezentujemy niezbędne zwroty po angielsku. Pokazujemy, jak napisać wartościowe CV, aby trafiło w oczekiwania pracodawców zagranicznych. Dyskutujemy o zasadach gramatycznych, czy o krótkich i długich formach wypowiedzi, często spotykanych na maturze.

  poangielsku.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 16867

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Angielski zielona góra

Jesteśmy szkołą języków obcych, zlokalizowaną w Zielonej Górze. Otwieramy się dla wszelkich, którzy chcą kształcić się elokwencji języków obcych. Oferujemy kursy-szkolenia-dokształcenia na każdych poziomach zaawansowania; kursy ogólnej znajomości języka dla dzieci, młodzieży młodego pokolenia i dorosłych oraz kursy biznesowe.

  www.englishschool.zgora.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16215

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    angielski gdańsk Przymorze

Z zamiłowania do języka angielskiego w 2008 roku w Wejherowie powstała szkoła językowa English Target, która zyskała dobrą renomę i zaufanie klientów. W zakresie usług naszej szkoły były zajęcia indywidualne i grupowe a także zajęcia organizowane w siedzibach firm m.in. Ratpol, Logistal czy Areszt Śledczy w Wejherowie.

  www.linguatarget.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16147

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 183