Logo small

TAG: angielskie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 122
1.    tlumaczangielskiegokrakow.pl tłumacz przysięgły

W Krakowie znajduje się biuro profesjonalnego tłumacza języka angielskiego. Mamy długoletnie doświadczenie w branży i oferujemy rzetelne tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne bądź przysięgłe. Dbamy o najwyższą jakość usług, która jest dewizą naszej firmy. W razie potrzeby dojeżdżamy do Klienta a wykonane tłumaczenia dostarczamy w formie elektronicznej oraz w postaci wydrukowanych dokumentów. Gwarantujemy pełną poufność, rzetelność oraz konkurencyjne ceny. Wszelkie zlecenia wykonujemy z największą starannością. Po więcej informacji na temat pełnej oferty zapraszamy serdecznie na stronę internetową.

  tlumaczangielskiegokrakow.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20402

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Business english Warszawa - coaction.pl

Oferujemy profesjonalny angielski dla firm Warszawa, dlatego zapraszamy do nas wszystkich zainteresowanych. Rozmowy po angielsku zdarzają się bardzo często, dlatego jeśli nie wszyscy to, chociaż część pracowników powinna się przygotować do wykonania tego zadania. My im pomożemy przez to przejść i powiększyć znacząco swoją wiedzę w zakresie języka angielskiego.

  coaction.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 19664

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Kurs angielskiego Lublin - noproblem.edu.pl

W XXI wieku nauka angielskiego to podstawa. Warto o nią zadbać już teraz. Szkoła językowa noProblem oferuje swoich słuchaczom doświadczonych trenerów angielskiego, których wiedza potwierdzona certyfikatami stanowi Twoją gwarancję zdobycia umiejętności. Nieważne, czy dopiero zaczynasz, czy posiadasz już wysoki poziom kompetencji. Razem z noProblem przygotujesz się do celu, który sobie założyłeś.

  www.noproblem.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 19397

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Jezyki.katowice.pl

Prezentujemy Państwu profesjonalną szkołę angielskiego, która działa w Katowicach. Uczymy języka dzieci oraz młodzież na wielu poziomach zaawansowania. Proponujemy zajęcia grupowe do maksymalnie 10 uczniów, dodatkowe warsztaty językowe w soboty, pełne przygotowanie do egzaminów językowych docenianych u zagranicznych pracodawców.

  jezyki.katowice.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 19342

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    tmcmc.pl lampy angielskie przeróbka

Firma TMC-MC w Wyskoci w województwie wielkopolskim oferuje profesjonalne usługi w zakresie regeneracji reflektorów, polerowania i przeróbki lamp samochodowych. Wykonujemy także metalizację próżniową, spawanie plastiku oraz tuning lamp. Gwarantujemy szybką i równocześnie sumienną realizację każdej usługi w atrakcyjnych cenach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Naszą ofertę adresujemy do klientów indywidualnych, a także małych oraz dużych firm. Mamy wykwalifikowanych specjalistów oraz dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową.

  www.tmcmc.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 19053

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Angielski Wieliszew

Angielski Wieliszew to skuteczna nauka na najwyższym poziomie. Konwersacje, matura, egzaminy, lekcje indywidualne, korepetycje - wszystkie poziomy. Jeśli szukasz skutecznej metody na naukę języka angielskiego to dyplomowany nauczyciel Magdalena Bołoz zapewni Ci wysoką i skuteczną jakość kursu języka angielskiego. Indywidualne podejście do każdego klienta.

  www.angielskiwieliszew.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 19036

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    bradburyschool.com

Jeżeli poszukujesz szkoły językowej, która pomoże Ci w przełamaniu bariery językowej, zapraszamy do zapoznania się z ofertą English School. Oferujemy atrakcyjne kursy języka angielskiego i hiszpańskiego indywidualne i grupowe. Koncentrujemy się na poprawie umiejętności komunikacyjnych naszych uczniów. W trosce o rozwój naszych kursantów zajęcia prowadzimy w języku obcym. Z naszych usług korzysta setki osób. Lekcje są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli oraz native speakerów. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat istnienia szkoły zapraszamy na stronę internetową.

  www.bradburyschool.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 18328

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.yes-school.pl

Szkoła Języków Obcych YES Your English School w Pruszczu Gdańskim to oferta skierowana do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Prowadzimy nauczanie na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych oraz realizujemy kursy specjalistyczne dla firm z języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego. Proponujemy ponadto kursy General English dla dzieci, młodzieży, dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego oraz do matury i wiele innych. Zapraszamy!

  www.yes-school.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 17528

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    imbierowicz.pl

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się tłumaczeniami przysięgłymi z języka angielskiego? Zależy Ci na najwyższej jakości przekładów, terminowości i miłej współpracy? Doskonale trafiłeś! Biuro tłumaczeń ABC od 1991 roku świadczy swoje usługi w Gdyni i trójmieście. Specjalizuje się w przekładach ustnych oraz pisemnych a oprócz tego tłumaczeniach przysięgłych dokumentów, aktów notarialnych, pism oraz zaświadczeń. Biuro współpracuje z klientami indywidualnymi a także przedsiębiorstwami oferując atrakcyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.imbierowicz.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 17187

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    angielski - poangielsku.com

Nasze publikacje ułatwiają opanowanie języka angielskiego na poziomie podstawowym, a także średnio zaawansowanym. Prezentujemy niezbędne zwroty po angielsku. Pokazujemy, jak napisać wartościowe CV, aby trafiło w oczekiwania pracodawców zagranicznych. Dyskutujemy o zasadach gramatycznych, czy o krótkich i długich formach wypowiedzi, często spotykanych na maturze.

  poangielsku.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 16867

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 122