Logo small

TAG: architekt

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 279
1.    www.mala-architektura-narloch.pl

Elementy małej architektury tj. urządzenia zabawowe, zestawy zabawowe, urządzenia sportowe, kosze na śmieci, czy ławki parkowe dostarcza Z.U.P.H. Mała Architektura Zbigniew Narloch w miejscowości Różyny. Zajmujemy się też produkcją kontenerów, ogrodzeń, stojaków na rowery, tablic informacyjnych oraz słupków. W ramach usług zapewniamy plan rozmieszczenia dodatkowo montaż i prace ślusarskie. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

  www.mala-architektura-narloch.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 19458

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    martyna.com.pl architektura ogrodowa

MARTYNA S.A. to jeden z największych producentów drewna w Polsce. Obecnie zarządzamy 10 zakładami produkcyjnymi w Polsce północno-zachodniej. Zajmujemy się produkcją architektury i galanterii ogrodowej z drewna uzyskiwanego z certyfikowanych, polskich lasów na rynek lokalny i zagraniczny. Wytwarzamy m.in. palisady, rolbordery, ogrodzenia, donice oraz deski tarasowe. Część naszej tarcicy przeznaczamy na materiał konstrukcyjny, taki jak kantówki i legary. Zajmujemy się też produkcją wysokiej klasy pelletu oraz biomasy. Zapraszamy do współpracy.

  martyna.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19353

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki- architekt

Pracownia architektoniczna prowadzona przez doświadczonego łódzkiego architekta z uprawnieniami specjalizująca się w projektowaniu domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, przebudowach, projektach domów mieszkalnych, komercyjnych, projektach wnętrz i wielu innych. Zapewniamy ciągły kontakt z architektem i pomagamy uzyskać pozwolenia na budowę. Każdy projekt domu jest spersonalizowany i dostosowany do potrzeb klienta.

  biams.pl

katalog >> Budownictwo >> projekty domów >> 19339

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Easst architects

Easst architects to dynamicznie rozwijające się biuro architektoniczne, z siedzibą w Poznaniu oraz biurem w Warszawie. Architekci zajmują się zarówno projektowaniem architektury (domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, biurowce, hale produkcyjne) jak i projektowaniem wnętrz. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, któremu staramy się nadać mu niepowtarzalny klimat. Poszukując harmonii i formy dbamy o to, by w tworzonych przez nas projektach nawiązywać do atmosfery miejsca i wyrażać ją za pomocą sensualnych materiałów.

  easst.com

katalog >> Budownictwo >> architekci >> 19248

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    beton-architektoniczny.pl

Wysokiej jakości elementy z betonu architektonicznego oferuje warszawska firma BTB. Zajmujemy się wyrobem betonowych płyt elewacyjnych, jak i do wykończenia wnętrz. Z betonu wykonujemy także elementy kuchenne i łazienkowe, a detale przygotowujemy dla wnętrz prywatnych, jak i publicznych. Jesteśmy też otwarci na Państwa nietypowe pomysły. Zawsze służymy wsparciem i poradą. Zapraszamy do współpracy!

  https://beton-architektoniczny.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 18949

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.projektkwadrat.pl

Jeśli szukasz wszechstronnej aranżacji wnętrza biura czy hotelu, zapraszamy do współpracy z pracownią PROJEKT KWADRAT JOLANTA ŁYSAKOWSKA w miejscowości Wiśniowa. Projektujemy wnętrza prywatne i komercyjne, a także ogrody. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych. Dzięki współpracy z architektami i artystami plastykami oraz branżystami, zarządzamy szeroką bazą materiałów i produktów potrzebnych przy aranżowaniu wnętrz. Zwracamy uwagę na detale i do każdego pomysłu podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do współpracy!

  www.projektkwadrat.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18876

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Architektura wnętrz Kraków Katowice

Projekty wnętrz oraz ich aranżacja to pasja naszych doświadczonych architektów. Wybierz biuro projektowe 3esDesign, które z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem wykonuje swoje zlecenia. Nasza oferta zawiera kompleksową realizację każdego projektu. Realizujemy przede wszystkim: • gotowe projekty „pod klucz”; • projekty on-line; • projekty elewacji; • obsługę stanowisk na targach oraz konferencji; • podstawowe oraz kompleksowe projekty wnętrz; • metamorfozy.

  3esdesign.com/

katalog >> Budownictwo >> architektura wnętrz >> 18447

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Architekt wnętrz Kraków

Projektowanie wnętrz to jeden ze sposobów na wyrażenie siebie. Może być świetną zabawą, jeżeli lubimy dobierać dodatki, wybierać meble, kolory ścian i rodzaj oświetlenia. Często jednak czujemy się zagubieni, nie wiedząc jak połączyć ze sobą podobające nam się elementy, albo nie mając pomysłu na funkcjonalne urządzenie przestrzeni. Wówczas warto zwrócić się o pomoc do projektanta, który na podstawie rozmowy z nami postara się zaaranżować wnętrze, które jak najlepiej spełni nasze oczekiwania. Projektowanie wnętrz z pomocą specjalisty pozwoli nam na maksymalne wykorzystanie potencjału naszego domu lub mieszkania.

  freeformstudio.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18435

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    msmdesign.pl

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej pracowni architektonicznej oferującej usługi na najwyższym poziomie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy APA SM. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, a posiadamy również oddział w Poznaniu. Specjalizujemy się w projektowaniu i aranżacji wnętrz w obiektach mieszkalnych, domach jednorodzinnych, apartamentach, rezydencjach lub szkołach, salonach spa, placówkach medycznych, hotelach lub biurach. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych architektów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ponadto zajmujemy się wykonywaniem i zdobieniem mebli. Szczegóły zamieszczone na stronie.

  www.msmdesign.pl

katalog >> Dom i Ogród >> projektowanie wnętrz >> 18431

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Architekt Kraków

Architekt jest tytułem zawodowym. Jest to specjalista, który specjalizuje się w planowaniu przestrzennym. Zawód architekta łączy ze sobą ściśle kilka działów naukowych. Należą do nich między innymi technika i nauka. Architekt jest specjalistą, który może specjalizować się w planowaniu przestrzennym, planowaniu wewnątrz budynku lub projektowaniem całego budynku od podstaw. Jest to osoba, która posiada umiejętność oraz zdolność planowania przestrzennego w taki sposób aby było to funkcjonalne dla zleceniodawcy oraz reszty jej odbiorców. 

  sumaarchitektow.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18425

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 279