Logo small

TAG: architektura

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 58
1.    Mała architektura

KROSSTECH to wyposażenie do domu i garażu oraz wyposażenie dla przemysłu i handlu. Jako dynamicznie rozwijający się producent małej architektury i stojaków rowerowych, zaoferować możemy: stojaki ekspozycyjne, odbojnice, wieszaki na rowery i narty, wieszaki uniwersalne czy wieszaki na opony i boxy dachowe. Mamy także zadaszenia, wiaty i kosze na śmieci te produkty nadadzą się idealnie do parków miejskich i na skwery.

  krosstech.pl

katalog >> Dom i Ogród >> architektura ogrodowa >> 9746

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.archaz.pl indywidualne projekty

Biuro Projektów i Nadzoru Inwestycji ARCHAZ w Katowicach zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy. Oferujemy biegłe sprawowanie dozoru nad przebiegiem prac Twojej inwestycji i celne doradztwo, aż do zakończenia prac. Uzyskujemy niezbędne dokumenty i badamy je pod kątem warunków oraz ewentualności realizacji inwestycji, aranżujemy wielobranżowe koncepcje architektoniczne, uzyskujemy niezbędne do kierowania prac pozwolenia oraz pozytywne opinie. Stawiamy nacisk na jakość architektury, którą mamy przyjemność projektować, dbając przy tym fachowo o trzymanie terminów i osobiście dostosowując się do potrzeb klienta.

  archaz.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 15123

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.      Projektowanie wnętrz, aranżacje inprojekt

Firma in-projekt.com działa w Warszawie i zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użytkowych : kawiarń i biur. Podczas współpracy z inwestorem bardzo ważne są zrozumienie potrzeb i intencji inwestora.. Na wstępnej rozmowie określona zostaje skala projektu ( całościowy, od stanu deweloperskiego, ponowna aranżacja wnętrz już istniejących, pomoc przy poszczególnych pomieszczeniach- pokoje dziecięce, biuro, salon) a także sugerowany styl wnętrz, budżet i termin oddania projektu. Wstępne warianty projektu zawierają propozycje układów funkcjonalnych wraz z zabudowami kuchni, holu , łazienek, garderoby. Projekt szczegółowy zawiera listę proponowanych materiałów- rodzaj ceramiki, desek podłogowych, kolorystykę, a także projekt elektryczny. Projekt jest przedstawiony w formie komputerowych wizualizacji. Część produktów wybieram z klientami na żywo, jest możliwy tzw. „shopping”. Polecam firmę remontową z którą współpracuję, sprawuję nadzór autorski nad projektem. Zapraszam.

  in-projekt.com

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15064

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Aranżacja wnętrz Warszawa - www.jio.pl

JIO to warszawska pracownia wyspecjalizowana w projektowaniu wnętrz mieszkalnych. Bierzemy odpowiedzialność za profesjonalną modernizację nieruchomości i dopełniamy niezbędnych formalności. Inspirujemy klientów do wprowadzania nowoczesnych zmian. Prowadzimy budowy od absolutnych podstaw, zgodnie z założeniami projektowymi. Dobieramy optymalne materiały budowlane i inne dodatki. Na stronie prezentujemy bogatą galerię dotychczasowych realizacji.

  www.jio.pl

katalog >> Budownictwo >> architektura wnętrz >> 14782

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Kompleksowe realizacje wnętrz - https://ejsmont.pl

Ejsmont to biuro projektowania wnętrz z siedzibą w Warszawie. Dobieramy nowoczesne rozwiązania do pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych, także poza granicami. Projekty wnętrz łączymy z niezbędnymi pracami budowlanymi. Dobieramy sprawdzone materiały budowlane razem ze spójnymi dodatkami. Niektóre elementy aranżacyjne produkujemy we własnym zakresie. Działamy w branży od ponad siedemnastu lat.

  ejsmont.pl

katalog >> Dom i Ogród >> projektowanie wnętrz >> 14643

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    EDEN aranżacja ogrodów Trójmiasto

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy JARZEMBIŃSKI OGRODY, która mieści się w Sulęczynie w województwie pomorskim. Naszym Klientom proponujemy najwyższej jakości usługi z zakresu projektowania, zakładania oraz pielęgnacji ogrodów czy terenów zielonych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, współpracujemy także z architektami krajobrazu. Można nam też zlecić prace brukarskie lub murarskie. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, indywidualne podejście i konkurencyjne ceny. Na stronie internetowej znajduje się więcej informacji o ofercie i działalności firmy.

  jarzembinski-ogrody.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogród >> 14200

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    kge.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy KGE, która swoją siedzibę posiada w Warszawie. Od 1989 działamy w branży budownictwa inżynieryjnego i projektowania oferując naszym odbiorcom najwyższej jakości rozwiązania. Proponujemy nowatorskie rozwiązania zmniejszające koszty eksploatacji budynków. Zapewniamy wykonanie nowoczesnej wizualizacji przy użyciu najlepszego oprogramowania a oprócz tego obsługę procesu planowania i projektowania w biurach projektowych i firmach budowlanych. Osoby zainteresowane współpracą albo chcące się dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.kge.pl

katalog >> Budownictwo >> architekci >> 13311

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Projektowanie i aranżacja wnętrz

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie dla naszych klientów zarówno firmowych a także indywidualnych stylowych oraz dopasowanych do oczekiwań naszych klientów wystrojów wnętrz, gdzie gwarantujemy przygotowanie projektów opartych na modnych rozwiązaniach stylistycznych oraz dla różnych przestrzeni, w tym przestrzeni publicznych jak też domów czy mieszkań. Zapewniamy wykonanie kompleksowej obsługi realizowania projektów.

  moogo.pl/

katalog >> Budownictwo >> architektura wnętrz >> 13152

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    KALINA projektowanie ogrodów Elbląg

W Elblągu mieści się siedziba przedsiębiorstwa ogrodniczego Kalina. Jest to firma z długoletnim doświadczeniem na rynku pielęgnacji oraz aranżacji terenów zielonych. Proponujemy szeroki zakres usług ogrodniczych, nawadniających oraz brukarskich. Wszystkie projekty realizujemy terminowo i rzetelnie. Zatrudniamy doświadczonych ogrodników, konserwatorów zieleni, brukarzy i murarzy. Wykorzystujemy najnowsze możliwości techniczne, materiały i maszyny, tak aby osiągnąć najwyższy efekt naszych usług. Pełna oferta produktów oraz usług firmy znajduje się na stronie internetowej, zachęcamy serdecznie do jej odwiedzenia.

  kalina.elblag.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogród >> 13098

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Projektowanie wnętrz Warszawa - gr8design.pl

Gr8design.pl działa solidnie i sumiennie. Zasadą tej firmy jest pozyskanie stałych klientów na bardzo długi czas. Jakość ponad wszystko. Klient jest najważniejszy taką dewizą kierują się osoby prowadzące to niezwykłe studio projektowe. Wiedza, kompetencje, solidność oraz dążenie do perfekcyjnego świadczenia usług przemawiają za wyborem tej znakomitej firmy. Zapraszamy do Gr8desing.pl, a satysfakcja klienta jest gwarantowana.

  www.gr8design.pl

katalog >> Budownictwo >> architektura wnętrz >> 12030

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 58