Logo small

TAG: areszt

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 9 z 9
1.    Problemy w Holandii - opieka prawna

CP to Centrum Partnerskie do spraw niemiecko polskich. Biuro reaguje na problemy klientów znajdujących się na terenie Niemiec, Holandii, a także Polskie. Główne możliwości do odzyskiwanie odszkodowań powypadkowych, udział kancelarii w aresztowaniach, redagowanie odpowiednich pism. Dochodzi do tego wymeldowanie prowadzonej działalności, rozliczenia podatkowe, nadzór nad egzekucjami komorniczymi.

  www.problemywniemczech.eu

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 17681

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Kancelaria prawa rodzinnego Olsztyn - adwokatszewczyk.eu

Kancelaria adwokacka, która działa w Olsztynie oraz Giżycku. Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu rozwodów, obsłudze spadków oraz spraw karnych. Adwokat pomaga w zakresie podziału majątku rodzinnego, doradza w sporządzaniu testamentu i odwołuje się od niekorzystnych decyzji administracyjnych. Kancelaria doradza stacjonarnie lub online klientom indywidualnym, czy właścicielom firm.

  adwokatszewczyk.eu

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 20207

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Kancelaria Adwokacka Sprawy Karne, Adwokat Sprawa Karna

Adwokat Agnieszka Prętczyńska udziela pomocy prawnej w sprawach karnych. Prawo karne w kancelarii Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka stanowi jeden z dwóch jej filarów działalności. W tematyce karnej kancelaria specjalizuje się od wielu lat, pomagając w sprawach karnych z obszarów prawa karnego, procedury karnej oraz prawa karnego wykonawczego. Adwokat Agnieszka Prętczyńska prowadzi działalność w m.st. Warszawa. W kancelarii adwokackiej Adwokat Agnieszki Prętczyńskiej pomoc prawna udzielana jest w sprawach karnych następującego rodzaju: -tymczasowe aresztowanie, zatrzymanie- adwokat areszt warszawa, -karne postępowanie przygotowawcze- akt oskarżenia, -karne postępowanie sądowe, -apelacja karna, -postępowanie o odroczenie wykonania kary, przerwę w karze, warunkowe zwolnienie. Zainteresowanych pomoc adwokata specjalizującego się w sprawa karna zapraszamy do kontaktu oraz na stronę: http://kancelaria-adwokata.pl/uslugi1/prawokarne

  kancelaria-adwokata.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19262

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    angielski gdańsk Przymorze

Z zamiłowania do języka angielskiego w 2008 roku w Wejherowie powstała szkoła językowa English Target, która zyskała dobrą renomę i zaufanie klientów. W zakresie usług naszej szkoły były zajęcia indywidualne i grupowe a także zajęcia organizowane w siedzibach firm m.in. Ratpol, Logistal czy Areszt Śledczy w Wejherowie.

  www.linguatarget.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16147

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    GC METAL

GC METAL to firma, która prowadzi działalność na terenie Polski i Europy Środkowo-Zachodniej. Produkcja drutu ostrzowego na tak dużą skalę zaopatruje jednostki wojskowe, zakłady karne, areszty śledcze oraz wiele innych miejsc, gdzie istotna jest wzmożona ochrona. Ponadto zajmujemy się produkcją małych konstrukcji stalowych, takich jak słupki parkingowe, barierki, odboje, które są wykorzystywane na terenie instytucji budżetowych, prywatnych oraz firm. Władze miasta coraz częściej decydują się na zakup słupków ozdobnych, które mają cechy funkcjonalne i estetyczne dla przestrzeni miejskiej. Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym. Od lat współpracujemy z dostawcami, których darzymy ogromnym zaufaniem. Nasi klienci mogą liczyć na nasz profesjonalizm, rzetelność i terminowość niezależnie od wielkości zlecenia.

  gcmetal.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 14385

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Odzyskiwanie odszkodowań Solace

Prowadzimy kancelarię prawną wyspecjalizowaną w tematyce odzyskiwania odszkodowań. Obsługujemy błędy medyczne, wspieramy klientów niesłusznie aresztowanych, regulujemy kwestie związane z wypadkami przy pracy. Przyjmujemy zgłoszenia w całym kraju. Mamy dobrze rozwiniętą sieć mobilnych konsultantów. Zanim skończymy z likwidacją szkody udzielamy nawet realnej pomocy finansowej na uczciwych warunkach.

  www.solace.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 11185

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Duże Odszkodowania- po wypadku, wywłaszczenie, błędy, śmierć

Duże Odszkodowania to pewna wygrana! Kancelaria odszkodowawcza z ponad 7-letnim doświadczeniem, zdolną kadrą adwokatów oraz doskonałą ofertą dla poszkodowanych to trafiony wybór dla poszkodowanych z terenu całego kraju. Dochodzenie odszkodowań to nasza pasja! Pomogliśmy już ponad 1000 poszkodowanych. Nieustannie rozwijamy się dla nich i dbamy o wyniki. Rekordowe wygrane w sprawach odszkodowawczych to nasza specjalność. Uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie za: -wypadek ze skutkiem śmiertelnym, -wypadek z udziałem pieszego, rowerzysty, motocyklisty, kierowcy, pasażera, wypadki z przyczynieniem, -wypadki w pracy, na budowie, na roli, w transporcie, przy produkcji, -wypadek w markecie, sklepie, biurze, na chodniku, -błąd lekarski, błąd onkologiczny, błąd ginekologa, chirurga, ortopedy, zakażenie gronkowcem, WZW C, -gazociąg, ropociąg czy inną infrastrukturę na nieruchomości, -niesłuszne aresztowanie, znęcanie, pobicie, molestowanie seksualne, gwałt, -wywłaszczenie nieruchomości, sprawy dekretowe, dekret Bieruta. Z Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza nie musisz martwić się o formalności. Sporządzimy pisma, zapewnimy Ci reprezentacje na rozprawie. Porad prawnych udzielamy bezpłatnie.

  duzeodszkodowania.com

katalog >> Regionalne >> warszawa >> 8837

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.      Adwokat Lublin Adam Bernau tel. 500-506-506, 505-501-543

Osoby korzystające z pomocy prawnika polepszają w ten sposób swoje działania przed sądem, unikają błędów korzystając z doświadczeń adwokatów. Wiedzą, że powiedzenie przed sądem nie tego co trzeba może uniemożliwić wygraną, gdy np. osoba dochodząca alimentów nie udowodni przed sądem, że nastąpiła istotna zmiana od czasu ostatniego orzeczenia alimentów może narazić się na przegranie sprawy. Podejrzany z kolei na policji lub w prokuraturze często zostaje postawiony przed dylematem - wyjaśniać, nie wyjaśniać, co powiedzieć, kiedy i jak uniknąć aresztu. Dlatego osoby korzystające z pomocy prawnika wiedzą, że każde zdanie jest istotne, a zadanie odpowiedniego pytania, wyłuskanie z odpowiedzi świadka tego co jest istotne z punktu widzenia przepisu prawa, ma kluczowe znaczenie. Dlatego adwokaci z kancelarii prawna.eu zwracają szczególna uwagę, aby klient był odpowiednio przygotowany do sprawy, rozumiał w pełni co się dzieje na danym etapie postępowania poświęcając na to odpowiednią ilość czasu. Czy to w sprawie rodzinnej, karnej czy cywilnej, gdzie skutki w poszczególnych tych sprawach przenikają się nawzajem, odciążenie psychiczne i merytoryczne dzięki obecności prawnika bardzo dużo zmienia. Dlatego zapraszamy i polecamy!

  www.prawna.eu

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 7551

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Adwokat Wrocław prawo karne

Iwo Klisz jest wrocławskim adwokatem, który za pośrednictwem swojego oficjalnego bloga publikuje różnorodne artykuły poświęcone sprawom karny. Użytkownicy poruszając się po blogu będą mogli przeczytać między innymi o przebiegu postępowania karnego, czy też dowiedzieć się o szczegółach kontaktu tymczasowo aresztowanego z obrońcą adwokatem. Na blogu użytkownicy znajdą też spis usług oferowanych przez adwokata.

  sprawy-karne.biz.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 6965

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 9 z 9