Logo small

TAG: asystentki

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.    Wirtualni Asystenci Sapoto

Sapoto Agency to wsparcie Wirtualnych Asystentek Biura, które sprawią, że wreszcie odpoczniesz! Z pasją i zaangażowaniem weźmiemy na siebie część Twoich obowiązków. Sprawimy, że zrealizujesz swoje cele zawodowe i prywatne. Zadbamy o rozwój Twojego biznesu, budowę Twojej marki osobistej oraz wzrost dochodów. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się całą resztą.

  sapoto.agency/

katalog >> Usługi >> inne >> 20995

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    NEW-DENT

W Lublinie prowadzą działalność dwa gabinety należące do Centrum Stomatologicznego New-Dent. Historia firmy sięga 1992 roku, kiedy otwarta została jednoosobowa praktyka. Obecnie klinika zatrudnia zespół lekarzy stomatologów różnych specjalności oraz personel pomocniczy, do którego należą higienistki i asystentki. Wykonujemy usługi połączone z profilaktyką, stomatologią zachowawczą oraz periodontologią. W przypadku zaawansowanej próchnicy przeprowadzamy leczenie endodontyczne z użyciem mikroskopu pozwalającego na opracowanie nawet cienkich oraz zakrzywionych kanałów korzeniowych zęba. Szczegółowe wiadomości są dostępne na stronie internetowej.

  www.new-dent.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 8484

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Studium farmacji zielona góra

Zapraszamy wszystkich kandydatów, którzy chcą zdobyć zawód i dyplom technika farmaceutycznego, opiekuna medycznego, asystentki stomatologicznej lub higienistki stomatologicznej. Jesteśmy studium policealnym, którego misją jest zapewnienie takiego poziomu edukacji i wiedzy praktycznej, by nasi absolwenci nie mieli problemu ze znalezieniem zatrudnienia. Motywujemy także do nauki, gwarantując obniżkę czesnego nawet do 70 zł, możliwej przy wysokiej średniej ocen.

  www.studiumfarmacji.zgora.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> szkoły >> 7135

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    MAKRODENT bezwiertowe leczenie zębów warszawa

Oferta Centrum Medycznego Makrodent obejmuje kompleksową opiekę stomatologiczną również dzieci, jak i dorosłych. Posiadamy dwie lokalizacje - w Warszawie na Ursynowie i w Mysiadle/Nowej Iwicznej. Nasze gabinety są wyposażone w odpowiedni sprzęt, aparaturę i narzędzia. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w branży i w leczeniu stosujemy metody, jakie zapewniają skuteczność i pełne bezpieczeństwo pacjenta. Wszelkie zabiegi są przeprowadzane z pomocą asystentki stomatologicznej co skraca czas wizyty. Więcej wiadomości opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.

  www.makrodent.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 5884

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 4 z 4