Logo small

TAG: audyty

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 49
1.    SZACHMAT przeglądy okresowe budowlane budynków

Siedziba firmy SZACHMAT mieści się w Krakowie. Od 2005 roku działamy w branży budowlanej a dzięki funduszom unijnym udało nam się pozyskać środki na rozwój i modernizacje naszego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się projektowaniem budowlanym, a w szczególności konstrukcyjnym. Firmie można powierzyć opracowanie projektów konstrukcyjnych, przeglądy okresowe budynków, opracowania świadectwa energetycznego, nadzór inwestorski, analizy zgodności z prawem budowlanym, badania wytrzymałościowe czy mikrobiologiczne budynku, audyty energetyczne oraz wiele innych. Więcej szczegółów znają Państwo na naszej witrynie.

  szachmat.com.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 15002

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.et-energoaudyt.com

W Kościanie w województwie wielkopolskim swoją siedzibę ma firmy ET-EnergoAudyt. Działalność prowadzimy od ponad 10 lat stale poszerzając zakres świadczonych usług i inwestując w rozwój firmy. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak i spółdzielnie mieszkaniowe lub firmy. Oferujemy wykonanie audytów energetycznych, elektrycznych i remontowych, wydajemy świadectwa energetyczne a także proponujemy projekty instalacji wentylacyjnych, chłodniczych oraz sieci c.o., wodno-kanalizacyjnych czy gazowych. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na naszej stronie internetowej.

  www.et-energoaudyt.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19840

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Wydruk wizytówek Rzeszów - skysoftware.pl

Ulotki Rzeszów? Trafiłeś idealnie! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Możesz być po nas pewny przede wszystkim solidności. Do każdego zlecenia podchodzimy tak samo. Staramy się najlepiej jak potrafimy. Zawsze staramy się doradzać naszym klientom. Dla nas najważniejsze jest ich zadowolenie oraz satysfakcja z zakupów. Prowadzimy naszą działalność już od długiego czasu, a co za tym idzie posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie. W razie wątpliwości pozostajemy przez cały czas do dyspozycji.

  skysoftware.pl/

katalog >> Komputery i internet >> pozycjonowanie >> 18190

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.nebi.eu

W Krakowie znajduje się siedziba firmy NEBI. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w branży inżynierskiej. Zajmujemy się wykonywaniem badań termowizyjnych, nadzorem inwestorskim, wykonywaniem projektów instalacji sanitarnych a oprócz tego wystawiamy certyfikaty energetyczne. Usługi wykonujemy zarówno w małych mieszkaniach jak i domach, blokach oraz obiektach przemysłowych i usługowych. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta, rzetelność i dbałość o środowisko. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o działalności i niezbędne dane kontaktowe.

  www.nebi.eu

katalog >> Usługi >> inne >> 17306

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.elokon.com

Szukacie firmy, która zajmuje się fachową optymalizacją bezpieczeństwa w przemyśle? Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą i działalnością ELOKON Polska Sp. z o. o. w Warszawie - firmy, która od przeszło 30 lat polepsza bezpieczeństwo maszyn i procesów przemysłowych. W naszych projektach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania techniki. Wspieramy w badaniach i prowadzimy rozległą działalność edukacyjną jako wykładowcy w Akademii Elkon. Praktyka naszej kadry, w tym 50 inżynierów - praktyków jest gwarancją niezawodności systemów produkcyjnych oraz wysokiej jakości. Zachęcamy do współpracy!

  www.elokon.com

katalog >> Usługi >> inne >> 15931

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    CONCEPT termomodernizacja szczecin

W Szczecinie znajduje się przedsiębiorstwo Concept, które od 2009 roku zajmuje się usługami z branży nieruchomości. Proponujemy: certyfikaty charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne i remontowe, kosztorysy, badania termowizyjne, planowanie inwestycyjne oraz pozyskiwanie dotacji unijnych. Proponujemy także usługi sporządzania analiz ekonomiczno - finansowych. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zatrudniamy jedynie doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka postać dostarczanych przez nas usług. Więcej wiadomości znajduje się na naszej stronie internetowej.

  concept.szczecin.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 10044

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    EY - Komitety Audytu

Na portalu Domena Komitetu Audytu można zapytać o opinię ekspertów, którzy tutaj prężnie działają. Można także zobaczyć wcześniejsze pytania i odpowiedzi innych internautów, którzy byli zainteresowani Komitetem Audytu. Dzięki temu można będzie poszerzyć swoją wiedzę o tym zagadnieniu i zdobyć nowe informacje. Z pewnością przyczyni się to do poszerzenia wiedzy z tego zakresu.

  komitetyaudytu.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradca biznesowy >> 15397

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    PowerOn - obsługa energetyczna

Powstaliśmy znaczny czas temu. Oferujemy profesjonalne usługi z obszaru doradztwa energetycznego. Wykonujemy usługi energetyczne. Prowadzimy sprzedaż gazu i energii. Wieloletnie doświadczenie, zespół wybitnych ekspertów, nowoczesne podejście pozwalają świadczyć wysoki poziom usług. Zaufaj nam. Przeprowadzimy skrupulatny audyt energetyczny przedsiębiorstwa, wykonamy budowę przyłącza energetycznego, zaoferujemy korzystną dla ciebie obsługę energetyczną firmy.

  www.e-poweron.pl/

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 15351

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    JPL Group - doradztwo prawne dla e-biznesu

JPL Group jest to firma o zasięgu globalnym, która doradztwo prawne oraz audyty postawiła w centrum swojej działalności. To co zapewniamy klientom to przede wszystkim: obsługa ABI, testy penetracyjne, usługi doradcze, usługi informatyczne oraz szkolenia. Dbamy o bezpieczeństwo prawne i teleinformatyczne naszych klientów, współpracując ściśle z kancelarią międzynarodową e/s/b Rechtsanwälte oraz firmą doradczą Just Comply.

  jplgroup.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradztwo personalne >> 9321

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Szkolenia z marketingu, audyty i doradztwo marketingowe

Chociaż aktualnie prowadzenie własnego przedsiębiorstwa jest znacząco ułatwione ze względu na przeróżne technologiczne nowinki, problemem przedsiębiorców jest na ogół nieumiejętność przebicia się. Jeżeli przeprowadzane do tej pory strategie reklamowe nie pomagały oraz ciężko stwierdzić nam, co powinniśmy zmienić, by były one skuteczniejsze, należałoby zwrócić się z tym problemem do profesjonalistów. Wiodącym przedsiębiorstwem w branży szkoleń marketingowych dla firm w Katowicach jest niezaprzeczalnie Trivo.pl. Eksperci firmy pomogą wdrożyć strategie, dzięki którym pozyskamy nowych klientów. Jeśli mamy świadomość tego, jak ważnym elementem efektywnego prowadzenia własnej działalności jest marketing, ale nie radzimy sobie z opanowaniem tego tematu, firma http://trivo.pl gwarantuje nam usługi, które na pewno nam w tym względzie pomogą. Jej ogromne doświadczenie pozyskiwane przez wiele lat kooperacji z różnorodnymi firmami pozwala spojrzeć na konkretny problem indywidualnie i rozwiązać go dość sprawnie. Tak kompetentne doradztwo marketingowe dla firm sprawi, że biznesmen poczuje, jak prosperuje jego działalność. Spojrzenie z perspektywy spoza branży powoduje, że widzimy kwestie, które we wcześniejszym czasie pominęliśmy, wprowadzając równocześnie nowatorskie pomysły oraz rewitalizując środki skutecznego marketingu. TRIVO realizuje audyty z marketingu, dzięki którym bada, jak przebiegały kampanie marketingowe do obecnej chwili, w czym tkwił błąd i co musimy zmienić. Każda działalność wymaga postępu, nowych klientów i stałych zleceń, z tego też powodu tak istotne jest w tym względzie rzetelne doradztwo marketingowe, dzięki któremu z całą pewnością osiągniemy sukces. Z konsultantami firmy skontaktować można się pod adresem: ul. Sikorskiego 114/1A, 41-809 Zabrze, e-mailowo, pisząc na biuro@trivo.pl czy też uzupełniając formularz kontaktowy widoczny na witrynie online, jak również dzwoniąc pod numer 48327186800. Poza ciekawą ofertą szkoleń w kwestiach działań reklamowych, www.trivo.pl gwarantuje nam również pomoc przy staraniu się o otrzymanie pieniędzy niezbędnych do założenia lub rozbudowania biznesu. Właściciel firmy starać może się tak o dotacje z UE, jak również przeróżne formy zapożyczenia, a jesteśmy świadomi tego, iż każdy biznes nie może się czasami obejść bez wsparcia czy środków pieniężnych na start. Pracownicy TRIVO to doświadczeni ludzie, którym temat ten nie jest obcy. Firma od wielu lat wspomaga zdobywanie dofinansowania przeróżnym biznesom. Dobrze byłoby zatem zainwestować w najlepsze doradztwo oraz wybrać najbardziej skuteczne strategie.

  trivo.pl

katalog >> Marketing i Reklama >> obsługa marketingowa >> 7590

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 49