Logo small

TAG: badania

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 239
1.    www.medyk.legnica.pl

W Legnicy znajduje się przychodnia lekarska Medyk. Od 2000 roku świadczymy podstawowe oraz specjalistyczne usługi medyczne dostosowując ofertę do oczekiwań oraz potrzeb naszych pacjentów. Nasz zespół tworzą lekarze interniści i pediatrzy a oprócz tego dermatolodzy, neurolodzy, laryngolodzy, okuliści, lekarze medycyny pracy i rehabilitanci. Wykonujemy też badania laboratoryjne, USG oraz densytometrię. Zapewniamy profesjonalną i sympatyczną obsługę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę jak i najywższą jakość świadczonych usług. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.medyk.legnica.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 17697

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    MEDI LUX CLINIC Anita Chudecka-Głaz

Gabinety Lekarskie MediLuxClinic mieszczące się w Szczecinie, świadczą usługi medyczne z zakresu ginekologii, położnictwa oraz dermatologii. W placówce zatrudnieni są lekarze specjaliści, którzy wykonują między innymi punktowe testy skórne, szczepienia przeciw HPV,badania cytologiczne, prenatalne, alergologiczne, wirusologiczne czy molekularne, a także prowadzą ciążę i leczą niepłodność. Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku, a zapisy na wizyty umawiane są drogą telefoniczną. Dodatkowe wiadomości oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

  www.mediluxclinic.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17537

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.optyk-bloch.pl

Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu okulistycznego i optometrycznego - Optyka Okularowa Krystian Bloch mieszczącego się w Poznaniu. W naszym salonie każdy pacjent znajdzie profesjonalną pomoc i opiekę. Pomożemy zdiagnozować wadę wzroku jak również dobrać odpowiednie okulary bądź soczewki kontaktowe. Stawiamy na wysoką jakość oraz przystępne ceny. Gwarantujemy precyzję i solidność każdego badania jak również komfortowe warunki. Lekarz okulista przyjmuje w poniedziałki i środy w godzinach 14-17. Zapraszamy serdecznie do naszego gabinetu i odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje.

  www.optyk-bloch.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17534

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    motozeg.pl

Badania techniczne wszystkich typów pojazdów, w tym także pojazdów z instalacją gazową, przewożących materiały niebezpieczne ADR, pojazdów przystosowanych do ciągnięcia przyczepy, a także zabytkowych oferują Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów firmy Motozeg - Diagnostyka Sp. z o.o. w Gliwicach. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, a nasze urządzenia mają bieżące certyfikaty. Realizujemy pełen zakres usług diagnostycznych, a wszystkie szczegóły przedstawiamy na stronie. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą oraz do kontaktu.

  www.motozeg.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 17500

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.kadlubowski-geolog.pl

Zakład Usług Geologiczno-Geotechnicznych Andrzej Kadłubowski w Warszawie specjalizuje się w badaniach geotechnicznych gruntu wykonywanych pod budowę mieszkań, obiektów przemysłowych oraz budowlanych. Działamy od 1998 r. pod kierunkiem Andrzeja Kadłubowskiego - geologa, który ukończył Wydział Geologii UW i posiada uprawnienia geologiczne. Świadczymy kompleksowe usługi geotechniczne i geologiczne na najwyższym poziomie dla klientów biznesowych, instytucji oraz osób prywatnych. Realizujemy odbiory robót fundamentowych, a także praze z zakresu szeroko rozumianej geologii inżynierskiej. Zapraszamy.

  www.kadlubowski-geolog.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17344

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.staltest.pl Badanie nieniszczące NDT

Firma Staltest Pomorze sp. z o.o. to laboratorium i zespół fachowców w dziedzinie badań inżynierskich. W naszej pracy stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i terminowość, dlatego zaufało nam już wiele klientów. Studiujemy skład i wytrzymałość stopów, rurociągów, zbiorników ciśnieniowych, metalowych konstrukcji, separatorów. Realizujemy badania magnetyczno-proszkowe, penetracyjne, radiograficzne, szczelności, twardości, grubości, ultradźwiękowe, wizualne. Dzięki tak szerokiej ofercie jesteśmy w stanie już we przedwczesnym stadium wykryć defekty i wady, które zdołałyby zaszkodzić w przyszłości. Zapraszamy do konsultacji z naszą wykwalifikowaną kadrą.

  staltest.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17299

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Badania ankietowe Poznań

Agencja badań marketingowych z siedzibą w Poznaniu. Od ośmiu lat współpracujemy z firmami realizując dla nich przede wszystkim badania ankietowe. Nasi wyszkoleni ankieterzy mają doświadczenie w przeprowadzaniu wywiadów ankietowych zarówno bezpośrednich jak i telefonicznych z wykorzystaniem technik: PAPI, MOBI, TAPI, CATI, CAPI

  badania-ankietowe.pl/

katalog >> Marketing i Reklama >> inne >> 17250

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    GEO - MERITUM badania geotechniczne

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję Przedsiębiorstwa Geologiczno-Konsultingowego Geo-Meritum, którego siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Specjalizujemy się w badaniach geologicznych, geotechnicznych oraz badaniu gruntu. Ponadto przygotowujemy dokumentację geotechniczną i geologiczną i prowadzimy nadzory geologiczne budów. Dokonujemy także oceny stanu nawierzchni, świadczymy konsulting branżowy, sporządzamy plany i programy zapewnienia jakości oraz prowadzimy szkolenia. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z firmą, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  www.geomeritum.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17053

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    labostrzeszow.pl

Pobieranie próbek, badania chemiczne, w tym analityczne, badania właściwości fizycznych oraz badania mikrobiologiczne wykonuje LABORATORIUM Spółka Wodna Strzegowa w Ostrzeszowie. Posiadamy akredytację na 73 metody badawcze, a testy przeprowadzamy w zakresie wody, żywności, ochrony środowiska oraz wymazy. Spełniamy wymagania Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Weterynarii, w ramach której robimy badania żywności oraz higieny procesu jej wytwarzania. Na naszej stronie przedstawiamy naszą ofertę - serdecznie zapraszamy!

  labostrzeszow.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 17034

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


10.    kam-med.com.pl

Pracownia Psychotechniczna Kam-Med to oferta kompleksowych badań do wykonywania swojego zawodu dla tych osób, które w swojej pracy potrzebują opinii psychologa. Świadczymy profesjonalne usługi m. in. dla zawodowych kierowców, ochroniarzy, osób posługujących się bronią, przedstawicieli służb mundurowych oraz prokuratorów i sędziów. Badania realizujemy rzetelnie i szybko, a naszą kadrę tworzą doświadczeni i wykwalifikowani psycholodzy z uprawnieniami m. in. „Metodyki psychologicznych badań kierowców”. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu z naszą Pracownią oraz do zapoznania z ofertą na stronie.

  kam-med.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> badania lekarskie kierowców >> 17024

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 239