Logo small

TAG: badania

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 273
1.    palab.pl

Badania nieniszczące i pomiary, badania niszczące mechaniczne oraz badania metalograficzne proponuje Centrum Badawczo-Rozwojowe PALAB Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Zajmujemy się dodatkowo wykonywaniem pomiarów metrologicznych oraz kontrolą dokładności urządzeń pomiarowych. Dzięki temu można zapewnić wykrycie możliwych nieciągłości, nieszczelności, co sprzyja bezpiecznej eksploatacji. Posiadamy zaawansowanymi technologiami, które pozwalają nam na testowanie nawet bardzo niewielkich detali. Więcej informacji prezentujemy na naszej stronie. Zapraszamy.

  www.palab.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 22629

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Praca z lękiem - zyjswiadomie.eu

Wiemy, że jedyną drogą do wyeliminowania wewnętrznych przeszkód w codziennym funkcjonowaniu jest praca z lękiem. Tylko poznając odpowiednio sposób funkcjonowania ludzkiego mózgu, można skutecznie przeciwdziałać przyczynom i objawom. Pomagają w tym publikowane na naszym blogu badania nad stresem będące naukowym potwierdzeniem przekazywanej czytelnikom wiedzy.

  zyjswiadomie.eu

katalog >> Rozrywka i hobby >> blogi >> 22574

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Prawo jazdy B Kielce lider-osk.pl

Szukasz profesjonalnej szkoły nauki jazdy w Kielcach? Zależy Ci na znakomitych opiniach, miłej atmosferze i konkurencyjnych cenach? Bardzo dobrze trafiłeś! OSK Lider funkcjonuje w branży od wielu lat. Oferuje kursy na kategorię B, C oraz C+E. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i dysponuje flotą nowoczesnych pojazdów. W ofercie ośrodka znaleźć można także kursy ADR na przewóz materiałów niebezpiecznych oraz badania lekarskie i psychologiczne dla kierowców zawodowych. Firma gwarantuje miłą i bezstresową atmosferę oraz najwyższą jakość proponowanych kursów. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę internetową.

  https://lider-osk.pl

katalog >> Motoryzacja >> motoryzacja >> 22489

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Diagnostyka medyczna - badaniaspecjalistyczne.eu

Chcesz zbadać swój kał na obecność bakterii lub zastanawiasz się, czy hormon stresu nie jest u Ciebie za wysoki? Specjalistyczna Diagnostyka Medyczna Genom oferuje ogromny wybór badań. Nie czekaj i zadzwoń, aby poznać pełną ofertę oraz cennik. Genom dostarczy Ci zestaw do pobrania materiału wraz z instrukcjami, a następnie go przetransportuje oraz wyśle Ci wyniki!

  badaniaspecjalistyczne.eu/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 22160

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    draco.com.pl

Przedsiębiorstwo specjalistyczne Draco w Gdańsku zajmuje się badaniami nieniszczącymi i oceną stanu technicznego konstrukcji stalowych. Posiadamy nowoczesny certyfikowany sprzęt do badań NDT, pojazd ATV pozwalający na pracę w ciężkim terenie, a nawet łódź hybrydową umożliwiającą wykonywanie prac do 6 mil morskich od linii brzegowej. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści z uprawnieniami alpinistycznymi. Podejmujemy się również trudnych zleceń, też w nocy oraz w dni wolne od pracy. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  www.draco.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 22032

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    okulistakrakow.com

Przedstawiamy Państwu ofertę Gabinetu okulistycznego Hipokrates-Med w Krakowie. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki i leczenia schorzeń narządu wzroku u dzieci i dorosłych. Zapewniamy badania pola widzenia, badanie ciśnienia w gałce ocznej, USG i szereg innych badań profilaktycznych i orzeczniczych z zakresu okulistyki. Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem zaćmy. Wykonujemy zabieg witreolizy laserowej. Każdemu pacjentowi gwarantujemy indywidualne podejście. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat działalności gabinetu zapraszamy na stronę internetową.

  okulistakrakow.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 21936

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Badanie kału prywatnie Warszawa Bemowo - Punkt pobrań FabMed

Chciałbyś zadbać o swoje zdrowie? Jeżeli jesteś zdecydowany na to, aby zrobić badania, wybierz FabMed. Kameralne miejsce oferuje możliwość wykonania badań laboratoryjnych w dyskretnej i bezstresowej atmosferze. Wyniki sprawdzisz online, siedząc wygodnie w domu. Wybierz pojedyncze badania lub praktyczne pakiety, dzięki którym zadbasz o siebie!

  fabmed-badania.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 20908

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    eurtex.com

Trychologów, dermatologów i kosmetyczki zapraszamy do współpracy z firmą Eurtex z Warszawy, która ma kompleksową ofertą urządzeń służących do badania i diagnozowania skóry oraz włosów. Jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy NUBEA produkującej ekologiczne kosmetyki do skóry głowy i włosów. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne podczas wyboru urządzenia, następnie szkolenia i pomoc w dalszej obsłudze. Wszystkie aparaty są objęte gwarancją, a nasz serwis funkcjonuje szybko i efektywnie. Zapraszamy do współpracy.

  https://www.eurtex.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 20694

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    laboratorium-sbb.pl

SBB LABORATORIUM BADAŃ I EKSPERTYZ w Katowicach zajmuje się badaniami oraz oceną środowiska naturalnego i badaniami i oceną środowiska pracy. Tworzymy ekspertyzy, raporty, badania i analizy środowiska naturalnego, a także środowiska pracy w istniejących, modernizowanych lub planowanych przedsiębiorstwach. Mamy specjalistyczny sprzęt pomiarowo-analityczny oraz Akredytację Polskiego Centrum Akredytacji w Warszawie dla Laboratoriów Badawczych. Prowadzimy działalność na obszarze całego kraju. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  https://laboratorium-sbb.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 20306

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    psyche.czest.pl

Badania w ramach medycyny pracy i psychologii transportu to oferta Specjalistyczno-diagnostycznej praktyki psychologicznej Tomasz Piega w Częstochowie. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, miłą atmosferę i orzeczenie wydawane od ręki w elastycznych godzinach. Zapraszamy kandydatów i kierowców kat. B, C, D, E, kierowców skierowanych za punkty karne, po jeździe po alkoholu lub po wypadku, peratorów wózków jezdniowych i maszyn oraz osoby wykonujące pracę wymagającą szczególnej sprawności psychoruchowej.

  psyche.czest.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 20096

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 273