Logo small

TAG: badanie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 145
1.    medicalwadowice.pl badanie krwi Wadowice

Wszechstronną pomoc medyczną w wysokim standardzie gwarantuje centrum medyczno-stomatologiczne Medical Wadowice. Proponujemy diagnostykę oraz leczenie ortopedyczne oraz chorób naczyń, konsultacje dietetyka oraz endokrynologa. Zapewniamy także konsultacje i leczenie stomatologiczne oraz dermatologiczne. Posiadamy nowoczesne laboratorium medyczne i wysokiej klasy sprzęt do diagnostyki i leczenia schorzeń. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

  www.medicalwadowice.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 20790

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.      Badanie i uzdatnianie wody - Twoja Czysta Woda

Firma Twoja Czysta Woda na terenie Śląska realizuje profesjonalne usługi badania oraz uzdatniania wody pitnej w domu. Posiadanie czystej wody niesie za sobą szereg korzyści w postaci korzystnego wpływu na zdrowie, dłuższej trwałości instalacji wodnych oraz sprzętów AGD. Usługi uzdatniania wody realizowane są głównie w największych miastach województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego w tym: Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Opole, Oświęcim, Rybnik, Żywiec i Kraków. Na stronie internetowej Twoja Czysta Woda dostępnych jest mnóstwo zdjęć z przeprowadzonych realizacji w wymienionych regionach.

  twojaczystawoda.pl

katalog >> Dom i Ogród >> dom i ogrod >> 20785

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    visionmed-okulistyka.pl

W Lędzinach w województwie śląskim mieści się klinika VISON-MED. Oferujemy szeroki pakiet usług związanych z okulistyką. Zatrudniamy doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza, który wykona profesjonalne badanie ostrości wzroku przy użyciu nowoczesnego sprzętu. W zakres świadczonych usług wchodzi także badanie dna oka, badanie brzegów powieki, ciśnienia wewnątrzgałkowego czy przedniego odcinka oka. Lekarz wystawia również recepty w ramach refundacji oraz skierowanie na leczenie operacyjne w ramach NFZ. Placówka zapewnia fachowość, miłą obsługę i atrakcyjne ceny. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę.

  www.visionmed-okulistyka.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 20742

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    kardiologszczecin.com.pl badanie ekg szczecin

Stres, zanieczyszczone powietrze czy używki bardzo negatywnie wypływają na stan naszego serca. Korzystając z pomocy specjalisty chorób wewnętrznych kardiolog Barbary Bogackiej zadbają Państwo o jego dobrą kondycję. W swoim prywatnym gabinecie w Szczecinie lekarz udziela porad kardiologicznych. Wykona badania diagnostyczne i zajmie się leczeniem wszelkich chorób układu sercowo-naczyniowego. Gabinet wyposażony jest w aparaturę umożliwiającą przeprowadzanie badań EKG i echo serca. Usługi kardiolog skierowane są do osób dorosłych. By dowiedzieć się więcej o działalności gabinetu, zapraszamy na stronę internetową.

  kardiologszczecin.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19872

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.optykfeniks.pl

Usługi optyczne we Wrocławiu oferuje Feniks Optyk. Zajmujemy się sprzedażą okularów korekcyjnych, okularów do dali, do czytania, do pracy biurowej, a także okularów progresywnych i przeciwsłonecznych. Oprócz tego Mamy także soczewki kontaktowe i płyny do pielęgnacji. W ramach kompleksowych usług, proponujemy także badanie refrakcji, jakie wykonujemy metodą Dondersa. Zapraszamy na konsultację optometrystyczną i do zapoznania się z pełną ofertą.

  www.optykfeniks.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> soczewki kontaktowe >> 18682

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Cieśń nadgarstka leczenie nieoperacyjne - pracownia-emg.pl

Wykonuję badanie EMG w Lublinie, które pozwala na szybką i bezbolesną diagnostykę schorzeń neurologicznych. Zapewniam leczenie nieoperacyjne cieśni nadgarstka oraz miastenii. Analizuję zachowania nerwu promieniowego, strzałkowego, łokciowego. Przyjmuję na standardowe konsultacje neurologiczne i doradzam pacjentom przy wyborze najlepszych metod terapeutycznych.

  pracownia-emg.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 18232

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Optyk Rzeszów - rianoptyk.pl

RianOptyk to dobry optyk w Rzeszowie. Dobieramy klientom okulary dopasowane do kształtu twarzy i indywidualnych preferencji. Prowadzimy na miejscu badanie wzroku, które pozwala lepiej określić właściwości soczewek. Nasz salon optyczny charakteryzuje się nowatorskim podejściem i przyjemną strefą dziecięcą. Gwarantujemy wiele modnych wzorów i kolorów okularów.

  www.rianoptyk.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowy styl życia >> 18140

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    PIOTR KREFFT teleangiektazje wrocław

Przedstawiamy Państwu usługi Prywatnej Praktyki Lekarskiej z Zakresu Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej. Działamy na terenie Wrocławia, oferując naszym Klientom pomoc z zakresu chirurgii jednego dnia. W obszar naszej pomocy wchodzi między innymi: badanie przepływu żył i tętnic, konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej i ogólnej, leczenie żylaków metodą laserową oraz przy pomocy fal radiowych, a także operacje żylaków metodą klasyczną. Naszym pacjentom Polecamy opiekę zarówno lekarską, jak i pielęgniarską. Więcej wiadomości o naszym gabinecie odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  krefft-laser.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17694

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.staltest.pl Badanie nieniszczące NDT

Firma Staltest Pomorze sp. z o.o. to laboratorium i zespół fachowców w dziedzinie badań inżynierskich. W naszej pracy stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i terminowość, dlatego zaufało nam już wiele klientów. Studiujemy skład i wytrzymałość stopów, rurociągów, zbiorników ciśnieniowych, metalowych konstrukcji, separatorów. Realizujemy badania magnetyczno-proszkowe, penetracyjne, radiograficzne, szczelności, twardości, grubości, ultradźwiękowe, wizualne. Dzięki tak szerokiej ofercie jesteśmy w stanie już we przedwczesnym stadium wykryć defekty i wady, które zdołałyby zaszkodzić w przyszłości. Zapraszamy do konsultacji z naszą wykwalifikowaną kadrą.

  staltest.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17299

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Badanie techniczne Nowy Sącz

Stacja Kontroli Pojazdów S.B.T swoją siedzibę ma na terenie Nowego Sącza. Ze swojej strony gwarantujemy bardzo dokładne badanie techniczne. Wykonujemy przeglądy dla samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli, ciągników i innych pojazdów. Mamy zaawansowany sprzęt i znakomitych diagnostów o dużym bagażu doświadczenia. Po szczegóły Zapraszamy na stronę sbt-nowysacz.pl.

  www.sbt-nowysacz.pl/

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 17266

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 145