Logo small

TAG: badanie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 133
1.    123okulary.pl

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak szybko zaczynają się problemy ze wzrokiem u osób, które nadmiernie korzystają z urządzeń mobilnych, takich jak tablety, smartfony czy komputery? Wiele badań wykazuje, że długotrwałe i intensywne używanie tych urządzeń może prowadzić do różnych wad wzroku. Czy Ty również należysz do grupy osób, dla których korzystanie z komputera, smartfona czy tabletu to codzienność? Jeśli tak, warto regularnie sprawdzać stan swojego wzroku. W tym celu możesz skorzystać z oferty salonu optycznego 123okulary.pl w Białymstoku. Zaproponowane tam optometryczne badanie wzroku pozwoli na dokładną diagnozę Twojego wzroku, a doświadczony optometrysta zawsze służy profesjonalnym doradztwem i pomocą w wyborze okularów lub soczewek. Zadbaj o swój wzrok już dziś!

  123okulary.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 23236

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Emg, Neurolog dr Katarzyna Toruńska

Zapraszamy na str. internetową neurologa-neurofizjologa K. Toruńskiej-Stawińskiej. Dr Toruńska posiada gabinet neurologiczny z pracownią emg w Stolicy w dzielnicy Mokotów. (Leczenie|Wizyty) neurologiczne w gabinecie i online. Skierowania na badania kwi – pakiety neurologiczne.Testy neurofizjologiczne robione są na najnowszym Keypoint w Warszawie. Dr K. Toruńska prowadziła pierwszą w Warszawie poradnię Spazmofiliczną w szpitalu MSWiA. Wykrywanie chorób i dolegliwości neurologicznych min.: zaburzenia pozapiramidowe; padaczka; utraty świadomości; choroby złącza; neuropatie; choroby zwyrodnieniowe; choroba alzheimera; drętwienie i mrowienie; spastyczność; udar mózgu; próba ischemiczna; bóle głowy; dyskopatia; borelia. Badanie neurofizjologiczne jest badaniem sprawności mięśni i nerwów, pokazujące stopień i wymiar degeneracji nerwów lub mięśni. Badanie emg : - aparat aparaty, EMG Keypoint Net (2012 r), DUŃSKIEJ firmy Alpine używany przez renomowane kliniki neurologiczne - badanie nerwów bez iniekcji - ponad 9100 przeprowadzonych badań emg - ponad dwudziestoletni staż w przeprowadzaniu badań elektromiograficznych - indywidualnie wycena badania emg - wyniki emg bezpośrednio po wykonaniu badania - możliwość konsultacji neurologicznej wyniku badania neurofizjologicznego. Choroby do badań EMG, min.: • choroba mięśni • spazmofilia • wzrost napięcia mięśniowego • choroba z Lime • miastenia • cieśni nadgarstków • polineuropatia alkoholowa • SLA • zapalenie korzeni • choroby demielinizacyjne.

  emg-neurolog.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 23001

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Badanie wirusobójczości PROCHIMIA

Badanie wirusobójczości, skuteczności wirusobójczej, inaktywacji wirusów

  wirusobojczosc.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 22653

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    odwyk alkoholowy gdańsk - stopacukrzycowa.com.pl

Prezentujemy Państwu ofertę Wyjazdowej pomocy lekarskiej Achilles z siedzibą w Gdańsku. Oferujemy kompleksową pomoc osobom zmagającym się z uzależnieniem alkoholowym. Specjalizujemy się w stosowaniu farmakoterapii w nadużywaniu alkoholu. Realizujemy terapię odwykową. Gwarantujemy wizyty domowe lekarza internisty o każdej porze dnia oraz nocy. Wykonujemy badanie diagnostyczne EKG w domu chorego. Zajmujemy się również leczeniem stopy cukrzycowej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Więcej informacji na temat przedstawionej oferty znajduje się na naszej stronie internetowej.

  https://www.stopacukrzycowa.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 22527

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    okulistakrakow.com

Przedstawiamy Państwu ofertę Gabinetu okulistycznego Hipokrates-Med w Krakowie. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki i leczenia schorzeń narządu wzroku u dzieci i dorosłych. Zapewniamy badania pola widzenia, badanie ciśnienia w gałce ocznej, USG i szereg innych badań profilaktycznych i orzeczniczych z zakresu okulistyki. Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem zaćmy. Wykonujemy zabieg witreolizy laserowej. Każdemu pacjentowi gwarantujemy indywidualne podejście. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat działalności gabinetu zapraszamy na stronę internetową.

  okulistakrakow.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 21936

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    medicalwadowice.pl badanie krwi Wadowice

Wszechstronną pomoc medyczną w wysokim standardzie gwarantuje centrum medyczno-stomatologiczne Medical Wadowice. Proponujemy diagnostykę oraz leczenie ortopedyczne oraz chorób naczyń, konsultacje dietetyka oraz endokrynologa. Zapewniamy także konsultacje i leczenie stomatologiczne oraz dermatologiczne. Posiadamy nowoczesne laboratorium medyczne i wysokiej klasy sprzęt do diagnostyki i leczenia schorzeń. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

  www.medicalwadowice.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 20790

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.      Badanie i uzdatnianie wody - Twoja Czysta Woda

Firma Twoja Czysta Woda na terenie Śląska realizuje profesjonalne usługi badania oraz uzdatniania wody pitnej w domu. Posiadanie czystej wody niesie za sobą szereg korzyści w postaci korzystnego wpływu na zdrowie, dłuższej trwałości instalacji wodnych oraz sprzętów AGD. Usługi uzdatniania wody realizowane są głównie w największych miastach województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego w tym: Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Opole, Oświęcim, Rybnik, Żywiec i Kraków. Na stronie internetowej Twoja Czysta Woda dostępnych jest mnóstwo zdjęć z przeprowadzonych realizacji w wymienionych regionach.

  twojaczystawoda.pl

katalog >> Dom i Ogród >> dom i ogrod >> 20785

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    visionmed-okulistyka.pl

W Lędzinach w województwie śląskim mieści się klinika VISON-MED. Oferujemy szeroki pakiet usług związanych z okulistyką. Zatrudniamy doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza, który wykona profesjonalne badanie ostrości wzroku przy użyciu nowoczesnego sprzętu. W zakres świadczonych usług wchodzi także badanie dna oka, badanie brzegów powieki, ciśnienia wewnątrzgałkowego czy przedniego odcinka oka. Lekarz wystawia również recepty w ramach refundacji oraz skierowanie na leczenie operacyjne w ramach NFZ. Placówka zapewnia fachowość, miłą obsługę i atrakcyjne ceny. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę.

  www.visionmed-okulistyka.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 20742

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.    kardiologszczecin.com.pl badanie ekg szczecin

Stres, zanieczyszczone powietrze czy używki bardzo negatywnie wypływają na stan naszego serca. Korzystając z pomocy specjalisty chorób wewnętrznych kardiolog Barbary Bogackiej zadbają Państwo o jego dobrą kondycję. W swoim prywatnym gabinecie w Szczecinie lekarz udziela porad kardiologicznych. Wykona badania diagnostyczne i zajmie się leczeniem wszelkich chorób układu sercowo-naczyniowego. Gabinet wyposażony jest w aparaturę umożliwiającą przeprowadzanie badań EKG i echo serca. Usługi kardiolog skierowane są do osób dorosłych. By dowiedzieć się więcej o działalności gabinetu, zapraszamy na stronę internetową.

  kardiologszczecin.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19872

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.optykfeniks.pl

Usługi optyczne we Wrocławiu oferuje Feniks Optyk. Zajmujemy się sprzedażą okularów korekcyjnych, okularów do dali, do czytania, do pracy biurowej, a także okularów progresywnych i przeciwsłonecznych. Oprócz tego Mamy także soczewki kontaktowe i płyny do pielęgnacji. W ramach kompleksowych usług, proponujemy także badanie refrakcji, jakie wykonujemy metodą Dondersa. Zapraszamy na konsultację optometrystyczną i do zapoznania się z pełną ofertą.

  www.optykfeniks.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> soczewki kontaktowe >> 18682

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 133