Logo small

TAG: beton

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 278
1.    Szambo betonowe cena - rombet.pl

Oferujemy Szambo betonowe 10m3. Duże szamba to nasza specjalność. Klient nie musi się martwić o transport szamba, a nawet jego montaż. Tym wszystkim zajmujemy się my. Robimy to od lat przygotowując solidne i tanie szamba z najlepszej klasy betonu. Zainteresowanych klientów zapraszamy na naszą stronę gdzie są wszystkie modele szamb betonowych, jakie sprzedajemy.

  www.rombet.pl

katalog >> Budownictwo >> szamba >> 21008

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    szambabetonowesolidbet.pl

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy SOLIDBET. Nasza siedziba znajduje się w Skaryszewie w województwie mazowieckim, a produkcją szamb betonowych zajmujemy się już od wielu lat. Proponujemy wysokiej jakości rozwiązania, które spełniają wszystkie obowiązujące normy. Produkujemy szamba jednokomorowe, dwukomorowe, monolityczne, szeregowe a także kanały samochodowe i piwnice betonowe. Zajmujemy się też przepompowaniem betonu. Zapewniamy doradztwo, terminowość i fachową współpracę. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą witrynę.

  www.szambabetonowesolidbet.pl

katalog >> Budownictwo >> szamba >> 20973

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    szambobetonowe24.pl

Szamba betonowe jednokomorowe ze stali żebrowanej i szamba betonowe dwukomorowe oferuje firma SEPTIC w miejscowości Jastrzębia. Jako producent wykonujemy też kosztorys zbiorników betonowych i zapewniamy transport na terenie całego kraju. Posiadamy wieloletnie praktyka, dzięki czemu możemy zagwaarntować fachowe doradztwo przy doborze maksymalnych rozwiązań i darmowy montaż. Zapraszamy do współpracy.

  www.szambobetonowe24.pl

katalog >> Budownictwo >> szamba >> 20972

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    instalator-bytom.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy INSTALATOR z siedzibą w Bytomiu. Zajmujemy się sprzedażą elementów wodno-kanalizacyjnych oraz świadczeniem usług w tej dziedzinie. Działamy nieprzerwanie od 1995 roku i zatrudniamy doświadczonych fachowców. W naszym asortymencie znaleźć można wyroby takie jak rury kanalizacyjne, kształtki, szamba ekologiczne, studnie betonowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków bądź wiele innych. Proponujemy także montaż wodociągów, zgrzewanie ruroraz odwodnienia liniowe. Gwarantujemy profesjonalizm, atrakcyjne ceny i sympatyczną współpracę. Więcej szczegółów na stronie.

  https://instalator-bytom.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> budownictwo >> 20945

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.szambawodoszczelne.radom.pl

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Anibud z Jedlińska w województwie mazowieckim. Od 1999 roku zajmujemy się produkcją szamb betonowych o różnych rozmiarach. Nasze zbiorniki doskonale sprawdzają się przy gromadzeniu nieczystości, deszczówki a także gnojówki jak również w charakterze studzienek wodomierzowych. Proponujemy kompleksowe usługi od niwelacji terenu, przez wykonanie wykopu i montaż szamba aż po wykonanie przyłączy kanalizacji zewnętrznej. Zapewniamy najwyższą jakość rozwiązań, fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty umieściliśmy na naszej witrynie.

  www.szambawodoszczelne.radom.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20841

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    impregnatydobetonu.pl

PHU Posadzki Pinta w Czechowicach-Dziedzicach oferuje wysokiej jakości impregnaty do betonu marki Dynasil, które mogą zabezpieczyć wiele rodzajów powierzchni. Polecamy je na powierzchnie wykonane z betonu, posadzki betonowe, prefabrykaty budowlane oraz cegły różnego rodzaju. Naszymi impregnatami zabezpieczą Państwo także kamienie naturalne, płytki klinkierowe, kostki brukowe, tynki oraz elewacje budynków. Rekomendowane przez nas impregnaty to produkty hydrofobowe i oleofobowe, które są odporne na korozje i rozwój szkodliwych mikroorganizmów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  https://www.impregnatydobetonu.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 20675

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    wylewkimaszynowe-slask.pl

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy MBM-WAN, która swoją siedzibę ma w Piekarach Śląskich. Działalność na rynku prowadzimy już od 2008 roku a zajmujemy się wykonywaniem posadzek i wylewek w każdej wielkości budynkach. Podejmujemy się wykonania wylewek maszynowych oraz półsuchych a także posadzek ze styrobetonu i wielu innych. Nasz zespół tworzy grupa fachowców z wieloletnim doświadczeniem, możemy się pochwalić nowoczesnym sprzętem takim jak Mixokret lub niwelatory laserowe. Zapewniamy profesjonalizm oraz atrakcyjne warunki współpracy. Szczegóły znaleźć można na naszej witrynie.

  wylewkimaszynowe-slask.pl/

katalog >> Budownictwo >> wylewki >> 20534

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Abc Szamba betonowe

Producent zbiorników betonowych na szamba i deszczówkę. Pojemności od 1m3 do 16m3nnW ofercie również kanały samochodowe, piwnice ogrodowe oraz komory wodomierzowe. Obsługujemy rejon całej Polski ale również Czechy i Słowacja. Zadzwoń zapytaj o ofertę, najlepsze zbiorniki betonowe na szamba z gotowym otworem na rurę oraz papierami do odbioru budynków.

  abcszambabetonowe.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 20506

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    szambaonline.pl

Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją firmy JESBET, która znajduje się w Jedlińsku nieopodal Radomia. Oferujemy produkcję szamb i zbiorników. W ciągłej sprzedaży posiadamy szamba betonowe, szamba ekologiczne, oczyszczalnie przydomowe i zbiorniki na gnojówkę. Nasze szamba są wysoce wodoodporne, posiadają mocne i trwałe zbrojenie oraz zabezpieczenie w postaci izolbetu. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do przewozu oraz montażu szamb i zbiorników. Osoby zainteresowane zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  szambaonline.pl

katalog >> Budownictwo >> szamba >> 20440

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    impex-beton.pl wytwórnia betonu

Produkcja, transport i pompowanie betonu to specjalizacja wytwórni betonu z Łasku - IMPEX-BETON. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla firm, jak i dla odbiorców indywidualnych, a produkowana przez nas mieszanka betonowa może znaleźć zastosowanie w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym oraz drogowym. Oferujemy transport betonu na obszarze całego województwa łódzkiego. Zapewniamy dostawę betonu towarowego samochodami samowyładowczymi oraz betonomieszarkami. Zapraszamy do współpracy.

  www.impex-beton.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20151

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 278