Logo small

TAG: betoniarnia

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 8 z 8
1.    betoniarniamalachit.pl

Wynajem sprzętu budowlanego, w tym pompy do betonu, betonomieszarki i ładowarki teleskopowe z aktualnymi przeglądami technicznymi to oferta Betoniarni należącej do Grupy Malachit we Wrocławiu. Gwarantujemy wysokiej klasy sprzęt! Nasza firma zajmuje się budową dróg betonowych, obiektów oraz projektowaniem obiektów budowlanych. W ofercie Mamy też wysokiej klasy beton towarowy doskonały do robienia elementów konstrukcyjnych, prefabrykowanych i pomocniczych. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.

  www.betoniarniamalachit.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 20137

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    impex-beton.pl wytwórnia betonu

Produkcja, transport i pompowanie betonu to specjalizacja wytwórni betonu z Łasku - IMPEX-BETON. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla firm, jak i dla odbiorców indywidualnych, a produkowana przez nas mieszanka betonowa może znaleźć zastosowanie w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym oraz drogowym. Oferujemy transport betonu na obszarze całego województwa łódzkiego. Zapewniamy dostawę betonu towarowego samochodami samowyładowczymi oraz betonomieszarkami. Zapraszamy do współpracy.

  www.impex-beton.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20151

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    nabzdyk.com.pl

Firma Nabzdyk w miejscowości Wtórek k/Ostrowa Wielkopolskiego dostarcza własne kruszywa tj. piasek i żwir. Obecnie posiadamy kopalnie w 3 powiatach, dzięki czemu jesteśmy jednym z liderów w południowej Wielkopolsce w branży kruszyw. Zarządzamy szeroką i nowoczesną flotą sprzętu budowlanego oraz transportowego, oferując rozległy zakres robót ziemnych. Mamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, która gwarantuje wysoką jakość usług. Zapewniamy szybkie terminy realizacji oraz wzorową współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz współpracy.

  www.nabzdyk.com.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 19271

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    GOŚCIBIA Beton Sułkowice

Posiadająca siedzibę w Sułkowicach firma GOŚCIBIA serdecznie zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Od 1989 roku zajmujemy się produkcją oraz dostarczaniem najwyższej klasy betonu, cementu, materiałów sypkich jak i pozostałych wyrobów betonowych. Firma dysponuje nowoczesnymi pojazdami do przewozu towaru jak również oferuje ich wynajem na korzystnych warunkach. Zapewniamy konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji, miłą i fachową obsługę a także szybkie terminy realizacji. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji dotyczących oferty oraz działalności firmy.

  goscibia.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 12926

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    STAMBED-BUD sprzedaż betonu

Prezentujemy Państwu ofertę Steambet-bud Mroczkowska Mroczkowski s.j. z Grodziska Mazowieckiego. Od 20 lat nasza firma zajmuje się wytwarzaniem betonu towarowego. W naszym działaniu zawsze stawiamy nacisk na fachowość a także wysoką jakość produktów, dzięki czemu przez lata naszego istnienia w branży zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów i pozycję jednego z liderów pośród betoniarni na terenie Mazowsza. By sprostać wzrastającym wymaganiom klientów jak również potrzebom rynku, dbamy o rozwój technologiczny oraz ciągłe poszerzanie naszej oferty. Bezustannie udoskonalamy też tempo dostaw oraz system obsługi klienta. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.stambet-bud.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 8791

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Contractor Ceny betonu

Witamy na stronie zakładu betonowego Contractor Sp. z o.o. Od ponad 20 lat dostarczamy najlepszy beton dla firm budowlanych oraz dla klientów indywidualnych.

  www.contractor.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 5478

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Pewny Beton - producent/produkcja betonu

Pewnybeton.pl to witryna internetowa, która pozwala na zapoznanie się z niezwykle bogatą ofertą cementów marki Górażdże. Cechuje je wysoka jakość, niesamowita trwałość oraz wykonanie z najlepszych surowców. Dzięki temu proponowane przez stronę pewnybeton.pl produkty zdobywają międzynarodowe certyfikaty i wyróżnienia. Szukanie betonu pasującego idealnie do naszych potrzeb i oczekiwań warto rozpocząć od odwiedzenia strony pewnybeton.pl - szczegółowo opisane produkty i bogata lista zastosowań każdego betonu w znaczny sposób ułatwiają podjęcie decyzji.

  pewnybeton.pl

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 4372

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Betoniarnia Poznań - waab.pl

Specjalizujemy się w produkcji betonu pod potrzeby budownictwa drogowego. Udostępniamy betony posadzkowe, hydrotechniczne, wodoszczelne, mieszanki lekkie i ciężkie, beton na prefabrykację, zaprawy murarskie, a także kruszywa i podbudowy. Charakteryzujemy się trzydziestoletnim doświadczeniem, dużymi mocami przerobowymi, terminowością realizacji zamówień.

  waab.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 14443

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 8 z 8