Logo small

TAG: betonu

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 110
1.    impregnatydobetonu.pl

PHU Posadzki Pinta w Czechowicach-Dziedzicach oferuje wysokiej jakości impregnaty do betonu marki Dynasil, które mogą zabezpieczyć wiele rodzajów powierzchni. Polecamy je na powierzchnie wykonane z betonu, posadzki betonowe, prefabrykaty budowlane oraz cegły różnego rodzaju. Naszymi impregnatami zabezpieczą Państwo także kamienie naturalne, płytki klinkierowe, kostki brukowe, tynki oraz elewacje budynków. Rekomendowane przez nas impregnaty to produkty hydrofobowe i oleofobowe, które są odporne na korozje i rozwój szkodliwych mikroorganizmów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  https://www.impregnatydobetonu.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 20675

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    impex-beton.pl wytwórnia betonu

Produkcja, transport i pompowanie betonu to specjalizacja wytwórni betonu z Łasku - IMPEX-BETON. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla firm, jak i dla odbiorców indywidualnych, a produkowana przez nas mieszanka betonowa może znaleźć zastosowanie w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym oraz drogowym. Oferujemy transport betonu na obszarze całego województwa łódzkiego. Zapewniamy dostawę betonu towarowego samochodami samowyładowczymi oraz betonomieszarkami. Zapraszamy do współpracy.

  www.impex-beton.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20151

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


3.    Tarcze do cięcia 125

Praktycznie w każdym sektorze przemysłu stosuje się metal i beton. Te surowce są wytrzymałe, lecz jednocześnie trudne w obróbce. Jednakże można sobie z tym poradzić sięgając po najlepsze narzędzia. Takie jak tarcze ścierne oferowane na stronie firmy Ścierne. W jej zasobach znalazła się niejedna tarcza do metalu. Polecanym produktem jest na przykład tarcza do cięcia metalu w rozmiarze 150 i nie tylko.W sklepie można też odnaleźć tarcze do szlifowania i cięcia żeliwa, aluminium, stali hartowanej. Równie ważną grupę produktów reprezentuje tarcza do betonu. Natomiast do najcięższych zadań polecane są tarcze diamentowe. To nadal nie kompletna lista dostępnych akcesoriów. Chcesz zapoznać się z pełną ofertą sklepu? Wystarczy, że wejdziesz na stronę tarcze-scierne.pl.

  tarcze-scierne.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> obróbka metalu >> 20139

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Ciepiela - mieszalnik do betonu

Działająca na rynku od końca lat 90-tych firma Ciepiela Technology Promotion prowadzi sprzedaż włoskich pomp i pompogruszek do betonu. Współpracując ze sprawdzonym producentem, oferuje solidne, wydajne i łatwe w eksploatacji urządzenia. Jako doświadczony importer maszyn związanych z produkcją betonu proponuje również mieszalniki, linie do dystrybucji mieszanki betonowej, formy do prefabrykacji i wiele więcej. uzupełnienie oferty stanowią suwnice, żurawie i inne urządzenia dźwignicowe. Firma dysponuje bogatym asortymentem części zamiennych. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i terminową realizację usług.

  ciepiela.eu/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 20126

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    www.betolix.pl - żeby usunąć cement z metalu

Nieżrący, a mimo to spełniający swoje zadanie płyn do usuwania zaprawy cementowej Betolix, to nowoczesny beton destruktor, dzięki któremu pozbędziesz się zaschniętego oraz świeżego betonu z drewna, szkła, lakieru samochodowego, narzędzi, rusztowania, itd. Jego skuteczność potwierdzają zarówno pracownicy firm budowlanych, jak i osoby spoza branży. Nie czekaj! Zajrzyj na betolix.pl.

  betolix.pl/

katalog >> Usługi >> pranie, czyszczenie >> 19569

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    www.immerbau.pl

Oferta firmy ImmerBau Sp. z o.o. to przede wszystkim materiały do ochrony betonu, zaprawy do naprawy betonu i żelbetu, zaprawy, iniekty podwodne, hydroizolacje czy betony specjalne. Zakres naszej działalności obejmuje chemikalia i produkty petrochemiczne, obszary ruchu samolotów, parkingi, konstrukcje budowlane czy linie kolejowe. Realizujemy też usługi projektowe i produkcję materiałów na życzenie klienta. Zapewniamy wysoką jakość usług, wieloletnie praktyka i fachowy personel. Zapraszamy!

  www.immerbau.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19121

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    beton-architektoniczny.pl

Wysokiej jakości elementy z betonu architektonicznego oferuje warszawska firma BTB. Zajmujemy się wyrobem betonowych płyt elewacyjnych, jak i do wykończenia wnętrz. Z betonu wykonujemy także elementy kuchenne i łazienkowe, a detale przygotowujemy dla wnętrz prywatnych, jak i publicznych. Jesteśmy też otwarci na Państwa nietypowe pomysły. Zawsze służymy wsparciem i poradą. Zapraszamy do współpracy!

  https://beton-architektoniczny.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 18949

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    Cięcie betonu Poznań

Profesjonalna firma Marco, której specjalizacja to technika diamentowa oferuje cięcie betony Poznań. Specjalizacja firmy Marcco to diamentowe cięcie betonu Poznań, cięcie żelbetu, wiercenie w betonie, czy też profesjonalne wiercenie w żelbecie. Firma Marcoo z Poznania wykonuje na zamówienie przewierty w betonie, wycinanie oraz wiercenie otworów w betonie. Jeżeli interesuje Państwa usługa typu cięcie betonu Poznań - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  www.technikidiamentowe.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 18847

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


9.    Producent betonu komórkowego - termalica.pl

Termalica to producent bloczków z betonu komórkowego. Proponujemy bloczki o standaryzowanych rozmiarach. Jesteśmy w stanie dopasować pustaki szalunkowe do konkretnych potrzeb budowlanych. Dostarczamy beton komórkowy z uchwytami montażowymi, co znacznie skraca czas robót budowlanych. Stawiamy na ciepłe bloczki z betonu komórkowego o potwierdzonych właściwościach technicznych.

  termalica.pl/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 18501

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


10.    BUIILDER cięcie betonu, wzmacnianie konstrukcji

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się za naszą ofertą. Branża w jakiej działamy to rozbiórki i wyburzenia, które wykonujemy przy pomocy specjalistycznych pił ściennych, linowych oraz wiertnic diamentowych oraz wzmacnianie konstrukcji. Od kilkunastu lat realizujemy największe inwestycje co przekłada się na bogaty poziom wiedzy z zakresu techniki diamentowej czy zbrojenia kompozytowego. Powierzone nam zadania realizujemy z wielkim zaangażowaniem dzięki czemu cieszymy się uznaniem klientów. Usługi swoje świadczymy na terenie Warszawy, jak również w całej Polsce.

  www.buiilder.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 18362

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 110