Logo small

TAG: bhp

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 168
1.    gasnice-chelm.pl

Szukasz zaufanego dostawcy sprzętu BHP w województwie lubelskim? Zapraszamy do kontaktu z F. H. U. Tomasz Gieryng w Chełmie. Jesteśmy kontrahentem wysokiej jakości sprzętu i artykułów BHP, w które zaopatrujemy firmy, jak i klientów indywidualnych. Zapewniamy wysoki standard obsługi klienta, a każde zamówienie realizujemy indywidualnie, co jest dla nas priorytetem. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu BHP w dobrej cenie. Realizujemy też kompetentny serwis sprzętu BHP. Zapraszamy do współpracy.

  https://www.gasnice-chelm.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> bhp >> 20146

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    szkolenia przeciwpożarowe FIRE-BHP SECURITY

Chcesz się szkolić? Polecane są szkolenia BHP oraz szkolenia zawodowe. Warto wybrać także szkolenia przeciwpożarowe. Można dzięki nim zdobyć kwalifikacje oraz wiedzę. Coraz więcej osób rozwija się i spokojnie kształci się dzięki takim szkoleniom. Coraz więcej osób wybiera akurat takie szkolenia, aby mieć dla siebie doskonałe wsparcie. Jakość szkoleń jest wysoka, a każde szkolenie kończy się certyfikatem. Polacy są coraz bardziej chętni do podnoszenia kwalifikacji, a my spełniamy takie potrzeby. 

  firebhpsecurity.pl

katalog >> Usługi >> bhp >> 20125

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Odzież bhp - bhpjerozolimskie.pl

Bezpieczeństwo w pracy jest niezmiernie ważne. Każdy pracodawca doskonale o tym wie. Nasza firma od wielu lat dostarcza najwyższej jakości rozwiązań, które pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa na stanowiskach pracy. W naszej ofercie między innymi odzież robocza, obuwie robocze czy tez rękawice robocze. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  bhpjerozolimskie.pl/

katalog >> Budownictwo >> ochrona bhp >> 20105

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    www.skills4u.pl audyt bhp i ppoż Śląsk

Firma SKILLS4U zaprasza do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Przedmiotem naszych działań jest ochrona przeciwpożarowa oraz bezpieczeństwo oraz higiena pracy. Zajmujemy się m.in. prowadzeniem szkoleń, wdrażaniem systemów bezpieczeństwa oraz ich przeglądem oraz serwisem. Posiadamy zasobne doświadczenie w branży, dzięki czemu zdołamy zaoferować Państwu pomoc w każdej dziedzinie przemysłu. Nasze usługi wykonywane są rzetelnie oraz z pełnym profesjonalizmem. Gwarantujemy terminową realizację zleceń. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo szczegółowe informacje na nasz temat.

  skills4u.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20098

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    www.proedu.eu

W Wągrowcu w województwie wielkopolskim swoją siedzibę posiada firma PRO.EDU. Zajmujemy się doradztwem ADR a ponadto szkoleniami kierowców oraz pracowników, kompleksową obsługą z zakresu ochrony przeciwpożarowej bądź BHP. Przeprowadzamy audyty wewnętrzne, tworzymy raporty roczne bądź powypadkowe, pomagamy w doborze oznakowania, tworzymy plany ochrony jak również zajmujemy się niezbędną dokumentacją. Działamy zgodnie z obowiązującymi unijnymi przepisami i gwarantujemy fachowość oraz rzetelność. Szczegóły oferty i wszelkie dane firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.

  www.proedu.eu

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 20002

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Aktyw BHP - Szkolenia ppoż

Szkolenia ppoż, pełen nadzór BHP, opracowanie instrukcji maszyn i urządzeń a także wiele innych usług oferuje firma z Warszawy o nazwie Aktyw BHP, woj. mazowieckie. Ten profesjonalny ośrodek szkoleniowy o nazwie Aktyw BHP świadczy usługi w zakresie przeprowadzania kursów i szkoleń: szkolenia ppoż, szkolenia z bhp, opracowanie instrukcji maszyn i urządzeń czy kursy pierwszej pomocy.

  aktyw-bhp.com.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> bhp >> 19643

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    em-partner.pl

Obsługa i szkolenia BHP związane z bezpieczeństwem i higieną pracy w firmie, to oferta Centrum EM-PARTNER – Bielsko-Biała, które świadczy usługi dla dużych i małych przedsiębiorstw, w różnych branżach i w różnych sektorach gospodarki. Dzięki licznym przedstawicielstwom możemy zaoferować nasze usługi na terenie całego kraju, uzgadniając zakres obsługi. Zapewniamy wygodną formę obsługi zewnętrznej jaką jest outsourcing BHP. Przygotujemy pełną dokumentację zharmonizowaną do wymagań systemu oraz wymogów prawnych dla wszystkich firm sektora spożywczego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.

  www.em-partner.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 19550

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    renmak.pl

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Renmak z Wrocławia. Zajmujemy się kompleksową obsługą jak i doradztwem w zakresie BHP a działalność w tej branży prowadzimy już od wielu lat. Można nam zlecić prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników lub kierowników, sporządzanie instrukcji stanowiskowych, ocenę ryzyka zawodowego, prowadzenie dokumentacji, postępowanie powypadkowe, pomoc w organizacji stanowisk, obsługę budowy pod kątem BHP bądź wiele innych usług. Zapewniamy profesjonalizm, działanie zgodnie z aktualnymi przepisami i atrakcyjne ceny. Szczegóły dostępne są na stronie.

  renmak.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> bhp >> 19333

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    automat bhp

Firma Bogmar dostarcza produkty BHP od przeszło 30 lat. Zaufało nam dotąd wiele znanych, krajowych i zagranicznych firm z branży AGD, automotive, FMCG, budowlanej, wydobywczej czy transportowej. Działalność rozpoczęliśmy od produkcji odzieży roboczej. Rosnące doświadczenie oraz zmieniające się potrzeby i problemy przedsiębiorstw, przyczyniły się do rozszerzenia w 1993 roku oferty o produkcję i dystrybucję środków ochrony pracy. W międzyczasie uzyskaliśmy statut Zakładu Pracy Chronionej. W 2012 roku wprowadziliśmy do oferty innowacyjną usługę Magazyn24h, obejmującą stałe monitorowanie i wydawanie środków ochrony pracy za pomocą automatów vendingowych. Od 2016 roku bezustannie poszerzamy ofertę o nowe rozwiązania. Obecnie dostarczamy materiały pomocnicze, chemię techniczną, narzędzia oraz wiele innych produktów.

  www.bogmar.net.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 19212

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    wktir.pl

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę Wojewódzkiego Klubu Techniki i Racjonalizacji w Lublinie. Jesteśmy profesjonalną, funkcjonującą od 1962 roku organizacją naukowo-techniczną współpracującą z klientami indywidualnymi, przedsiębiorstwami wielu branż oraz instytucjami i urzędami. Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu BHP, zarządzania, obsługi maszyn i urządzeń, dla służby zdrowia, informatyczne i wiele innych. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, korzystne ceny i pomoc wykwalifikowanych ekspertów. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znaleźć można na naszej witrynie.

  www.wktir.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 19209

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 168