Logo small

TAG: biustu

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 13
1.    Klinika Medycyny Estetycznej Genesis

Kliniki medycyny estetycznej przychodzą z pomocą tym, którzy dążą do korekty wyglądu swojego ciała. Pełne, kobiece kształty są marzeniem wielu pań. Alternatywą do zastosowania implantów jest wyrzeźbienie ciała za pomocą tłuszczu, czyli tzw. lipomodelling. LIPOMODELLING POŚLADKÓW I PIERSI Oba zabiegi: powiększenie pośladków oraz zabieg powiększania biustu własnym tłuszczem odbywa się za pomocą lasera VaserLipo. Poza tym, że zabieg ten jest bezpieczny, wykazuje dwie niezaprzeczalne zalety: natychmiastowy efekt wymodelowanych pośladków i piersi oraz wyszczuplenie partii ciała, z których tłuszcz został pobrany. Co warto wiedzieć o zabiegu? * Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, co przyspiesza rekonwalescencję po zabiegu. * Tłuszcz pobierany jest za pomocą sondy emitującej ultradźwięki, która rozpuszcza komórki tłuszczowe i odsysa je, a następnie implementuje do miejsc, które mają zostać powiększone, czyli pośladków/piersi. * Cały zabieg odbywa się pod kontrolą USG, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo i precyzję implantacji tłuszczu. * Na bezpieczeństwo zabiegu wpływa także fakt, że laser Vaser Lipo nie uszkadza okolicznych tkanek ani nerwów. * Gdyby efekt końcowy nie był wystarczający dla pacjentki, istnieje możliwość dwukrotnego powtórzenia zabiegu w ciągu 6 miesięcy. * Należy jednak mieć świadomość, że partie ciała poddane zabiegowi, bezpośrednio po nim są opuchnięte, a na końcowy rezultat trzeba poczekać ok. 2 - 3 miesiące. Lipomodelling jest świetną alternatywą do augmentacji implantami. Po zabiegu tym pacjentka dużo szybciej dochodzi do siebie, a ryzyko powikłań jest mniejsze. Klinika Medycyny Estetycznej Genesis Józefa Korzeniowskiego 39 30-214 Kraków tel. +48 690 070 790

  klinikagenesis.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 20935

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Serum do biustu Frashe ujędrniające

Szukasz serum na piersi? Chciałabyś znaleźć w końcu naprawdę warty uwagi krem ujędrniający biust? Zerknij więc na stronę poznajfrashe.pl i zapoznaj się z Frashe. Jest to naturalny, bezpieczny dla skóry wrażliwej produkt, oparty o komplementarnie działające składniki aktywne. Regeneruje, ujędrnia, poprawia jakość skóry i zapobiega jej starzeniu się. Poddaj się kuracji i ciesz się pięknymi piersiami.

  poznajfrashe.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> kosmetyki >> 19516

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.chirurgia-plastyczna.info.pl

Z wielką przyjemnoscią przedstawiamy Państwu ofertę Gabinetu Chirurgii Kosmetycznej. Nasza placówka mieści się we Wrocławiu. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu chirurgii kosmetycznej i medycyny estetycznej. Zatrudniamy fachowy personel z długoletnim doświadczeniem i dysponujemy innowacyjnym sprzętem. Zapraszamy do skorzystania z zabiegów korekcji nosa bądź biustu, korekcji blizn i znamion, plastyki powłok brzucha, botoxu, odsysania tłuszczu czy też odmładzania twarzy. Zapewniamy najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.chirurgia-plastyczna.info.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 18863

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Serum Frashe

Aby uzyskać najlepsze efekty ze stosowania kremu Frashe, należy stosować go codziennie. Takie kosmetyki należy wcierać w skórę biustu, a przy regularnym stosowaniu, można będzie zauważyć znacznie zmiany. Skóra zostanie ujędrniona, a biust wyraźnie powiększony. Takie naturalne kosmetyki są warte uwagi. Warto zdecydować się na korzystanie z nich, ponieważ przynoszą spodziewane rezultaty.

  frashe.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> kosmetyki >> 15502

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Push up caps - Powiększanie Biustu bez Operacji

Piękny biust jest marzeniem wszystkich kobiet – w opinii większości z nich, bez niego nie da się dobrze wyglądać w oczach mężczyzn, w związku z czym stanowi on jeden z najważniejszych elementów atrakcyjnego wyglądu. Niestety, natura nie jest równie hojna dla każdego. Niektóre kobiety ciągle martwią się rozmiarem swoich piersi twierdząc, że są one za małe i przez to nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Jednocześnie mnóstwo kobiet nie wie o tym, że skuteczne powiększanie biustu bez operacji jest w stu procentach możliwe. Przez dłuższy czas uważano, że wyłącznie owe zabiegi są w stanie pomóc w przypadku tych problemów – bez nich nie da się uzyskać efektu większych, bardziej wypełnionych piersi. Nie jest to jednak prawda. Wystarczy jedynie zapoznać się z ofertą zamieszczoną na przedstawionej tu stronie aby zobaczyć, jak dużo istnieje alternatyw dla tych rozwiązań. Oferta obejmuje tabletki na powiększanie biustu, takie jak push up caps. Produkty te potrafią być niezwykle wręcz skuteczne – wytwarza się je na bazie naturalnych składników. Ich działanie to przede wszystkim wpływanie na procesy zachodzące w kobiecym ciele, dzięki czemu po regularnym ich stosowaniu piersi faktycznie stają się znacznie większe i jędrniejsze. Nie warto zatem skupiać się jedynie na operacjach, których efekty zazwyczaj i tak nie są zadowalające. Z pomocą odpowiednich produktów można naprawdę skutecznie powiększyć swój biust w inny, całkowicie naturalny sposób.

  biust.sklep.pl/powiekszanie-biustu-bez-operacji.php

katalog >> Zdrowie i uroda >> uroda >> 11387

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Chirurgia naczyniowa - lineacorporis.pl

Marzysz o operacji nosa? A może Twoje okolice intymne, to Twoja udręka? Linea Corporis to klinika, w której pomożemy Ci z kompleksami. Uwolnimy Cię od nich i pomożemy w uzyskaniu wolności. Zajmujemy się od lat chirurgią estetyczną, która stale się rozwija. A my razem z nią, ponieważ stale się kształcimy i dbamy o to, by być coraz lepszymi w tym, co robimy!

  www.lineacorporis.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 12011

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    ChirurgiaplastycznaBydgoszcz.pl - operacja nosa

Nowoczesne Centrum Medyczne Bieńkowski to placówka, która powstała w 2003 r. Funkcjonujemy od tego czasu jako rzetelna klinika chirurgii plastycznej. Nasza specjalność to odmładzanie, ortopedia, chirurgia plastyczna oraz ginekologia estetyczna. Wykonujemy także zabiegi drobne. Centrum Chirurgiczne zatrudnia jedynie najwyższej klasy specjalistów, którzy są fachowcami ze swojej dziedziny, mają wiele lat doświadczenia oraz rzetelną wiedzę medyczną.

  www.chirurgiaplastycznabydgoszcz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 9649

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Chirurgia plastyczna

Szpital chirurgii plastycznej dr Olender oferuje operacje plastyczne na najwyższym poziomie. W ofercie powiększanie piersi, korekta nosa, odsysanie tłuszczu, modelowanie ciała. Posiadamy nowoczesny sprzęt najwyższej jakości co gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Posiadamy wieloletnie doświadczeni w przeprowadzaniu zabiegów upiększających. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  www.chplast.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 6958

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Chirurgia plastyczna dr Olender

Szpital oferuje najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów chirurgii plastycznej. Oferujemy powiększanie piersi, korektę nosa oraz zabiegi medycyny estetycznej. Serdecznie zapraszamy na konsultacje: Katowice, Uniwersytecka 13, tel. 515 296 215.

  www.chplast.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 6327

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 13