Logo small

TAG: biznesmenów

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.    Książki o marketingu - ksiegibarneja.pl

Najciekawsze lektury dla biznesmenów to te, które przedstawiają daną partię nowego materiału do przyswojenia na konkretnych przypadkach. Księgi Barneja to internetowa księgarnia, która dostarcza nie tylko tradycyjnie wydane książki, ale także audiobooki i e-booki. Jesteśmy grupą pasjonatów, potrafiącą skutecznie doradzić w kwestii wyboru. Zapraszamy do skorzystania z naszego bogatego asortymentu.

  ksiegibarneja.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> księgarnia internetowa >> 22577

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Firma ochroniarska Koszalin - agencjaliberta.pl

Zastanawiasz się jaką firmę ochroniarską wybrać? Wejdź na stronę Agencji Liberta i poznaj pełną ofertę usług. Firma Liberta znajduje się w Koszalinie i zaprasza do skorzystania z swoich usług zarówno biznesmenów szukających ochrony osobistej, jak i instytucji chcących zamontować monitoring. Agencja Liberta zaprasza do kontaktów wszystkich zainteresowanych pewną ochroną.

  agencjaliberta.pl/

katalog >> Usługi >> detektywi >> 22165

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.knra.pl

Koalicja Na Rzecz Autogazu gwarantuje fachową pomoc oraz doradztwo dla prywatnych biznesmenów, obejmujące zasady prowadzenia działalności gospodarczej, wszelkie kwestie techniczne, ekonomiczne itp.. Obecnie związek łączy firmy zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz rozlewem płynnych i sprężonych gazów - LPG, CNG oraz LNG. Chronimy transakcje naszych partnerów, staramy się o utrzymanie dogodnych warunków rynkowych oraz dbamy o to, aby nie dopuścić do monopolizacji na rynku. Po więcej wiadomości na temat związku i współpracy zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.knra.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 14017

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    KOZIOŁ Oprogramowania dla gastronomi warszawa

Firma Kozioł S.C. zaistniała z myślą o wzrastającym zapotrzebowaniu biznesmenów na wysokiej jakości aplikacje do zarządzania sprzedażą w sklepach wielobranżowych. Nasze firma gwarantuje wypróbowane aplikacje rachunkowe i fakturowe, które przed wypuszczeniem na rynek, zostało gruntownie wypróbowane przez sztab naszych programistów. W ofercie posiadamy także sprzęt, do obsługi podatkowej firmy handlowej. posiadamy do zaproponowania kasy i drukarki fiskalne, jakie stosują kontrahenci w sklepach z rozmaitych specjalności. Nasze artykuły, to wysokiej klasy urządzenia, które proponujemy w niskich cenach. Obszerna paleta naszych towarów na witrynie.

  koziol.com.pl

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 4325

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 4 z 4