Logo small

TAG: budowa

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 582
1.    TRE-ELEKTRYK - instalacje elektryczne, fotowoltaika

Treelektryk to firma elektryczna z ponad 25 letnim doświadczeniem. Zatrudniani przez nas fachowcy wiedzą, jak obniżyć rachunki za prąd. Stosujemy najnowsze i najbardziej efektywne technologie, dzięki czemu tworzone przez nas instalacje elektryczne pozwalają na optymalizację kosztów za energie. Oferujemy takie usługi jak: budowa rozdzielni elektrycznej oraz kompensacja mocy biernej. Ponadto zajmujemy się tworzeniem stacji TRAFO dla zakładów produkcyjnych. Wykonujemy profesjonalne projekty instalacji elektrycznych. W razie konieczności nasi specjaliści zajmują się budową przyłączy elektroenergetycznych. Elektryk w Olkuszu obsługuje przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami dla instytucji państwowych i prywatnych działalności. Niezależnie od tego czy jest to budowa linii kablowych czy pomiary ochronne budynków, do wszystkich czynności podchodzimy w sposób profesjonalny i rzetelny. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów na terenie Małopolski i Śląska. TRE-ELEKTRYK - instalacje elektryczne, fotowoltaika, kompensacja mocy biernej ul. Kluczewska 2 32-300 Olkusz Tel: 602322921

  www.treelektryk.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 22963

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Accento Ewa Nizio

Czy można stworzyć skuteczne marki osobiste? Oczywiście, że tak. Wystarczy tylko wiedzieć, jak powinno przebiegać kreowanie wizerunku marki od podstaw. Bardzo chętnie Wam o tym opowiem. Zapraszam do współpracy te firmy, które już od wielu lat działają na rynku, jak również te, chcące dopiero zaistnieć. Jestem w stanie zapewnić Wam takie usługi jak personal branding, doradztwo biznesowe, budowanie marki osobistej. Będę z Wami od samego początku, pomagając Wam zmienić swoje życie na lepsze. Zaufajcie mi.

  ewanizio.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 22924

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Budowa domów - complexhouse.pl

Niezawodne okna do nowego domu? Służymy pomocą! Fachowcy z Complex House zapewnią najwyższą jakość materiałów budowlanych oraz wykonania. Posiadamy szeroką gamę okien, które cechuje najwyższa jakość wykonania oraz nowoczesny design. W ofercie znajdziesz materiały budowlane takie jak: okna pcv, okna aluminiowe, okna dachowe, czy też z drewna aluminiowego. Nie wahaj się i sprawdź Nas!

  complexhouse.pl

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 22828

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Eurowash

W dzisiejszych czasach inwestycje są obarczone dużym ryzykiem. Są jednak takie, które mimo zmieniających się wciąż warunków są opłacalne. Taką inwestycją jest na przykład budowa myjni bezdotykowej. Koszt budowy myjni bezdotykowej zwraca się średnio w okresie od 5 do 7 lat, potem to już czysty zysk. Wystarczy mieć źródło finansowania a producent myjni bezdotykowych firma Eurowash zajmie się wszystkim. Zainteresowany? Sprawdź stronę internetową firmy Eurowash a dowiesz się więcej.

  eurowash.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 22805

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Budowa hal magazynowych - ibp-bielsko.pl

IBP to firma, zajmująca się projektowaniem i budowaniem obiektów przemysłowych, inżynieryjnych oraz biurowo-magazynowych. Specjaliści wykorzystują różne technologie oraz rozwiązania konstrukcyjne, w zależności od specyfiki danego projektu. W rezultacie powstają obiekty najwyższej jakości, które cechują się funkcjonalnością, wytrzymałością oraz niebywałą ergonomią.

  ibp-bielsko.pl/

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 22539

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Budowa domów szkieletowych Śląsk - skandhouse.pl

W budowę fundamentów pod dom drewniany zaangażowane są wyspecjalizowane ekipy budowlane. Ponadto są to budowniczowie o wąskiej specjalizacji, którzy dokładnie przestudiowali i zdobyli bogate doświadczenie w budowaniu fundamentów określonych typów stosowanych przez architekta. W "skandhouse.pl" możesz zamówić odpowiedni fundament, niezależnie od tego, jaki dom drewniany zdecydujesz się zbudować

  skandhouse.pl

katalog >> Budownictwo >> domy z drewna >> 22189

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    New-House | Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych

Jesteśmy firmą budowlaną, która zajmuje się budową domów od 25 lat. Prace prowadzimy na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której można znaleźć ponad 8 500 gotowych projektów domów. Oferujemy swoim klientom kompleksowy zakres usługi, w którego wchodzi: - znalezienie wymarzonej działki, - wykonanie analizy działki pod wybrany projekt domu, - adaptacja projektu (projekt indywidualny, adaptacja projektu typowego, projekt rozbudowy), - uzyskanie pozwolenia na budowę, - wykonanie przyłączy: woda, gaz, kanalizacja, prąd, - budowa domy pod klucz, remonty domów - zagospodarowaniu terenu, - uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Na cały zakres prac udzielamy 10 letniej gwarancji

  new-house.com.pl

katalog >> Budownictwo >> architekci >> 22081

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Budowa domów jednorodzinnych Bolszewo

Budowa domów jednorodzinnych Bolszewo to specjalizacja firmy budowlanej Derkowski, która działa w tej branży od wielu lat. Zajrzyj na stronę www firmy i poznaj zakres działalności, w tym usługi takie jak prace ziemne, remonty, wykończenia czy kompleksowa budowa domów jednorodzinnych Bolszewo.

  www.derkowski.comweb.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 21498

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    ramal.pl budowa kawiarni

Nowoczesne i estetyczne pawilony modułowe oferuje firma RAMAL w Obornikach. Prowadzimy sprzedaż obiektów wykonanych z płyty warstwowej (płyty obornickiej), oferując Państwu funkcjonalne rozwiązania w postaci pawilonów, które mają szerokie zastosowanie. Polecamy pawilony gastronomiczne i handlowe, kontenery socjalne, garaże, hale magazynowe. Poza ich elegancją, dużym atutem jest możliwość szybkiego montażu i demontażu, a także możliwość rozbudowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i do kontaktu.

  www.ramal.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 21249

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.jawor-bloch.com.pl

Brukarstwo, drogownictwo oraz roboty ziemne to zakres działalności, jaką realizuje firma Jawor w miejscowości Długosiodło. Mamy wieloletnie doświadczenie przy budowie dróg i budowie chodników oraz prace brukarskie, takie jak budowa podjazdów z kostki brukowej i parkingów brukowych. Zapewniamy stosowny dobór kostki brukowej, faktury kamienia i kolorystyki, tworząc aranżacje nawierzchni ścieżek, chodników i podjazdów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą. Zapraszamy do współpracy!

  www.jawor-bloch.com.pl

katalog >> Budownictwo >> brukowanie >> 21217

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 582