Logo small

TAG: budowlane

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 431
1.    sigma.wegrow.pl

Centrum Budowlane SIGMA z Węgrowa w województwie mazowieckim gorąco zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją interesującą ofertą. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą produktów związanych z budownictwem i wykończeniem. Dysponujemy ogromnym wyborem asortymentu pochodzącego od wiodących producentów. Proponujemy akcesoria i pokrycia dachowe, systemy ociepleń, kostkę brukową, ogrodzenia, narzędzia i elektronarzędzia, stolarkę okienną i drzwiową, artykuły dekoracyjne jak i wiele innych. Gwarantujemy fachową obsługę i atrakcyjne ceny. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na stronę.

  www.sigma.wegrow.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 16409

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    arwitluzino.com

Firma budowlana P.U.T. ARWIT, to profesjonalne przedsiębiorstwo umiejscowione w Luzinie w woj. Pomorskim. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy z odpowiednimi zezwoleniami oraz certyfikatami do obsługi maszyn budowlanych. Realizujemy prace rozbiórkowe bądź prace powiązane z przygotowywaniem terenu pod budowę takie jak niwelowanie oraz stabilizowanie gruntu. Co więcej Polecamy wynajem sprzętu budowlanego m.in.: ładowarkę, walce, spycharki, koparkę gąsienicową bądź kołową. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej działalności, zapraszamy do kontaktu.

  www.arwitluzino.com

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 16389

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    ARTBUD Materiały budowlane

Dystrybutor materiałów budowlanych. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę pełnych inwestycji budowlanych od samego ich początku jaki stanowi pomysł i jego przelanie na papier (projekt), aż do końca – czyli pełnego wykończenia wnętrza oraz urządzenia ogrodu. Zatem wystarczy, że ktoś posiada chęć i środki na zrealizowanie celu, a zapewnimy mu wszystko co jest potrzebne od rozpoczęcia do zakończenia przedsięwzięcia budowlanego stosując materiały wyselekcjonowane do realizacji konkretnego projektu spośród produktów oferowanych przez wszystkich najważniejszych polskich producentów materiałów budowlanych

  www.artbud.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> budownictwo >> 16314

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    NOWY HORYZONT działki budowlane nad miedwiem

Na osiedlu Nowy Horyzont pod Stargardem Szczecińskim do nabycia jest 127 ciekawych oraz tanich działek budowlanych. Klienci szukając miejsca pod zabudowę w pobliżu Szczecina znajdą tu grunty o powierzchni 100-1650 m2. Działki uzbrojone są w wodę, gaz i inne niezbędne media, a drogi na osiedlu wyłożone są kostką brukową i oświetlone latarniami. O atrakcyjności tej inwestycji decyduje też bliskie sąsiedztwo lasów oraz jeziora Miedwie. Osiedle mieści się w odległości tylko 20 minut jazdy samochodem od Szczecina i 8 minut - od Stargardu. Więcej o inwestycji na stronie internetowej.

  www.dzialki-szczecin.com

katalog >> Dom i Ogród >> nieruchomośco >> 16204

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    www.wyburzeniakoscian.com prace ziemne wielkopolskie

P.H.U.T. KRZYSZTOF NADOBNIK w Kiełczewie to firma, która od 1990 r. świadczy profesjonalne i wszechstronne usługi budowlane w zakresie robót ziemnych i niwelacji terenu pod budownictwo. Dysponujemy własnym sprzętem ciężkim tj. koparki kołowe, wyposażone do skarpowania i do wykopów, koparko-ładowarki, ładowarki wyposażone w widły do palet i łyżki do materiałów sypkich, a poza tym równiarki drogowe i walce. Dzięki temu możemy zaoferować fachowe utwardzanie placów, parkingu, pobocza i dróg, wykonanie wykopów pod fundamenty bądź roboty rozbiórkowe. Zapraszamy do współpracy!

  www.wyburzeniakoscian.com

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16081

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    www.wykonczeniawnetrztrela-lublin.pl usługi budowlane Lublin

Domy pod klucz, remonty i modernizacja, jak też prace wykończeniowe to usługi, które w ramach swojej firmy JP Trela Usługi remontowo-budowlane oferuje mgr inż. Józef Trela. Kompleksowe prace obejmują branżę budownictwa jednorodzinnego i dostarczają pełen zakres wysoko jakościowych usług z użyciem nowych technologii w budownictwie, nowych systemów instalacyjnych także materiałów i technik wnętrzarskich. Firma funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat i poza całościowych rozwiązań dla domu lub mieszkania, dostarcza także systemy uzdatniania wody. Zachęcamy do skorzystania oferty!

  wykonczeniawnetrztrela-lublin.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16079

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    www.martrans-dg.pl

Jeśli chcesz przewieźć materiały o dużej wadze i niestandardowych gabarytach, zapraszamy do współpracy z firmą transportową Martrans z Dąbrowy Górniczej. W ramach usług zapewniamy wywóz gruzu, rozbiórki i wyburzenia. Nasza flota spełnia wszelkie niezbędne normy i jest przygotowana do realizacji szerokiej gamy zleceń, również tych nietypowych. Transportujemy kruszywa dolomitowe i hutnicze, piasek, kliniec drogowy oraz pospółkę piaskowo-żwirową. Poza transportem materiałów, oferujemy wynajem sprzętu budowlanego i sprzętu do robót montażowych. Zapraszamy do skorzystania z usług!

  www.martrans-dg.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15840

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.mojabudowa.com.pl Skład budowlany opole

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dystrybucji materiałów budowlanych posiada firma PROTECT BUILDING ŁUKASZ MIKODA w Lędzinach. Oferujemy układanie i sprzedaż kostki brukowej oraz w ramach składu budowlanego materiałów budowlanych i wykończeniowych, stosowanych do budowy fundamentów, ścian i stropów. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo papy termozgrzewalne, tynki cienkowarstwowe do wykonywania elewacji w różnych technikach, farby elewacyjne czy systemy kominowe firmy Hoch. Praktyka i wiedza pozwalają nam na biegłe doradztwo w zakresie doboru materiałów budowlanych. Zapraszamy!

  mojabudowa.com.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15823

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Firma Urbanek

Firma Dźwigowa posiada pełne uprawnienia, a także kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem, która dokładnie wie, jak sterować urządzeniami. Przez lata działalności firma zdobyła zaufanie kontrahentów z branży transportowej, budowlanej i przemysłowej. Zadowoleni klienci wracają i polecają tę firmę innym, ponieważ świadczy ona usługi na najwyższym poziomie.

  dzwignice.pl

katalog >> Motoryzacja >> wózki widłowe >> 15821

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.akint.pl

Firma Akint z Warszawy, jako międzynarodowa marka to najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości. Działamy na rynku nieruchomości od 2009 roku, oferując właścicielom, zarządcom i administratorom obiektów fachowe przeglądy, audyty i ekspertyzy techniczne, przeglądy kominiarskie, gazowe i pomiary elektryczne. Zapewniamy nadzory budowlane i obsługę inwestycji, ocenę efektywności energetycznej i termowizję, inwentaryzacje oraz kosztorysowanie. Jesteśmy profesjonalistami. Zapraszamy do współpracy.

  akint.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15795

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 431