Logo small

TAG: budowlane

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 450
1.    www.pwstachyra.pl

Transport materiałów budowlanych oraz transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych oferuje na terenie Lublina i okolic P.W. "Stachyra" Stanisław Stachyra. Z branżą budowlaną związani jesteśmy od 1998 r. i dziś poza doświadczeniem i solidnością oferujemy szereg usług dodatkowych związanych m. in. z zaopatrzeniem budów w niezbędne materiały. Dzięki własnej kopalni dostarczamy m. in. piach podsypkowy, piach siany, piach do tynków, pospółkę czy żwir, zapewniając bardzo dobre ceny w całym województwie lubelskim. Oferujemy też kruszywo budowlane. Zachęcamy do kontaktu oraz współpracy!

  www.pwstachyra.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16989

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.architektgawron.pl

Tarnowska Pracownia projektowa Architekt Agnieszka Jaderny-Gawron swoją działalność prowadzi od 1996 r., oferując funkcjonalne wnętrza przewidziane dla budownictwa mieszkalnego, ich aranżację pierwotną bądź wtórną, co realizowane jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucji publicznych. Zakres usług obejmuje projekty budowlane i wykonawcze, projekty małej architektury oraz skwery, budynki szeregowe i bliźniacze. Wykonujemy także projekty adaptacji i przebudowy budynków, włącznie z projektami ogrodów i zagospodarowaniem terenów zielonych. Zapraszamy do wspołpracy!

  architektgawron.pl

katalog >> Budownictwo >> architekci >> 16855

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Narzędzia budowlane - dystrybucja ATTIC Sp. z o.o.

Nasza firma proponuje konkretne rozwiązania jako centrum budowlane nastawione na kompleksowe odpowiadanie potrzebom klientów. Mamy na przykład propozycje okien i markiz od Fakro, a także bogaty wybór wełny od różnych producentów. Warto sprawdzić też nasze izolacje termiczne, ocieplenia stropów. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się naszej ofercie, wystarczy wejść na naszą stronę internetową, będzie to świetna decyzja.

  www.attic.pl/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 16847

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    www.srb-sc.pl

Firma Ślusarstwo Roboty Budowlane S. C. Tadeusz Jeśko & Piotr Doręgowski zaprasza Państwa do skorzystania z usług w obrębie wykonawstwa konstrukcji stalowych obór, chlewni, kurników, hal, magazynów, wiat, garaży i innych obiektów budowlanych. Zatrudniamy wysoce wykwalifikowanych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie i praktykę w budownictwie inwentarskim. Co więcej podejmujemy się prac montażowych płyt warstwowych, świetlików, blach trapezowych wraz z obróbkami blacharskimi bądź orynnowaniem. Zapraszamy do omówienia wszystkich szczegółów współpracy osobiście, telefonicznie lub mailowo.

  www.srb-sc.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16803

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.westagroup.pl

Nowoczesne systemy energooszczędne, sprzedaż materiałów budowlanych i zaopatrzenie inwestycji, a ponadto transport zakupionych materiałów we wskazane miejsce na terenie UE od 3,5 t. do 25 t, to zakres działalności firmy Westa Group Sp. z o.o. z Woli Rzędzińskiej. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie dla inwestycji budowlanych, a tradycyjne budownictwo nie ma dla nas tajemnic. Oferujemy całościowe budowy lub remonty Twojego domu przez wyspecjalizowane ekipy budowlane, jakie są związane z naszą hurtownią. Na rynku funkcjonujemy od 2013 r., dziś świadcząc także biegłe doradztwo - zapraszamy!

  www.westagroup.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 16708

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    sigma.wegrow.pl

Centrum Budowlane SIGMA z Węgrowa w województwie mazowieckim gorąco zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją interesującą ofertą. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą produktów związanych z budownictwem i wykończeniem. Dysponujemy ogromnym wyborem asortymentu pochodzącego od wiodących producentów. Proponujemy akcesoria i pokrycia dachowe, systemy ociepleń, kostkę brukową, ogrodzenia, narzędzia i elektronarzędzia, stolarkę okienną i drzwiową, artykuły dekoracyjne jak i wiele innych. Gwarantujemy fachową obsługę i atrakcyjne ceny. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na stronę.

  www.sigma.wegrow.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 16409

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    arwitluzino.com

Firma budowlana P.U.T. ARWIT, to profesjonalne przedsiębiorstwo umiejscowione w Luzinie w woj. Pomorskim. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy z odpowiednimi zezwoleniami oraz certyfikatami do obsługi maszyn budowlanych. Realizujemy prace rozbiórkowe bądź prace powiązane z przygotowywaniem terenu pod budowę takie jak niwelowanie oraz stabilizowanie gruntu. Co więcej Polecamy wynajem sprzętu budowlanego m.in.: ładowarkę, walce, spycharki, koparkę gąsienicową bądź kołową. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej działalności, zapraszamy do kontaktu.

  www.arwitluzino.com

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 16389

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    ARTBUD Materiały budowlane

Dystrybutor materiałów budowlanych. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę pełnych inwestycji budowlanych od samego ich początku jaki stanowi pomysł i jego przelanie na papier (projekt), aż do końca – czyli pełnego wykończenia wnętrza oraz urządzenia ogrodu. Zatem wystarczy, że ktoś posiada chęć i środki na zrealizowanie celu, a zapewnimy mu wszystko co jest potrzebne od rozpoczęcia do zakończenia przedsięwzięcia budowlanego stosując materiały wyselekcjonowane do realizacji konkretnego projektu spośród produktów oferowanych przez wszystkich najważniejszych polskich producentów materiałów budowlanych

  www.artbud.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> budownictwo >> 16314

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    NOWY HORYZONT działki budowlane nad miedwiem

Na osiedlu Nowy Horyzont pod Stargardem Szczecińskim do nabycia jest 127 ciekawych oraz tanich działek budowlanych. Klienci szukając miejsca pod zabudowę w pobliżu Szczecina znajdą tu grunty o powierzchni 100-1650 m2. Działki uzbrojone są w wodę, gaz i inne niezbędne media, a drogi na osiedlu wyłożone są kostką brukową i oświetlone latarniami. O atrakcyjności tej inwestycji decyduje też bliskie sąsiedztwo lasów oraz jeziora Miedwie. Osiedle mieści się w odległości tylko 20 minut jazdy samochodem od Szczecina i 8 minut - od Stargardu. Więcej o inwestycji na stronie internetowej.

  www.dzialki-szczecin.com

katalog >> Dom i Ogród >> nieruchomośco >> 16204

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    www.wyburzeniakoscian.com prace ziemne wielkopolskie

P.H.U.T. KRZYSZTOF NADOBNIK w Kiełczewie to firma, która od 1990 r. świadczy profesjonalne i wszechstronne usługi budowlane w zakresie robót ziemnych i niwelacji terenu pod budownictwo. Dysponujemy własnym sprzętem ciężkim tj. koparki kołowe, wyposażone do skarpowania i do wykopów, koparko-ładowarki, ładowarki wyposażone w widły do palet i łyżki do materiałów sypkich, a poza tym równiarki drogowe i walce. Dzięki temu możemy zaoferować fachowe utwardzanie placów, parkingu, pobocza i dróg, wykonanie wykopów pod fundamenty bądź roboty rozbiórkowe. Zapraszamy do współpracy!

  www.wyburzeniakoscian.com

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16081

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 450