Logo small

TAG: budowlany

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 358
1.    www.machinetrade.pl

Firma Machine Trade zajmująca się sprzedażą maszyn budowlanych zaprasza Państwa do skorzystania ze swojej oferty. Dystrybuujemy m.in. walce, wózki widłowe, przecinarki, zagęszczarki, stacje hydrauliczne i agregatory tynkarskie bądź prądotwórcze. Dodatkowo oferujemy takie kategorie produktów jak: osprzęt i części, sprzęt ogrodniczy (w tym glebogryzarki, kosiarki, nożyce) elektronarzędzia i akcesoria uzupełniające. Przy tak szerokiej ofercie służymy doświadczonym doradztwem, gwarantując terminową oraz profesjonalną realizację każdego zamówienia. Zapraszamy do zakupów w naszych sklepach, stacjonarnym oraz internetowym.

  www.machinetrade.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 16624

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    ARTBUD Materiały budowlane

Dystrybutor materiałów budowlanych. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę pełnych inwestycji budowlanych od samego ich początku jaki stanowi pomysł i jego przelanie na papier (projekt), aż do końca – czyli pełnego wykończenia wnętrza oraz urządzenia ogrodu. Zatem wystarczy, że ktoś posiada chęć i środki na zrealizowanie celu, a zapewnimy mu wszystko co jest potrzebne od rozpoczęcia do zakończenia przedsięwzięcia budowlanego stosując materiały wyselekcjonowane do realizacji konkretnego projektu spośród produktów oferowanych przez wszystkich najważniejszych polskich producentów materiałów budowlanych

  www.artbud.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> budownictwo >> 16314

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    zpduscimow.pl

Zakład Przemysłu Drzewnego Mariusz Sidor w Uścimowie dostarcza kompleksową obsługę - od produkcji po sprzedaż materiałów drewnianych oraz budowlanych. Oferujemy również transport we własnym zakresie, a zakupione produkty dostarczamy we wskazane lokalizacja. Od 1998 r. nasza firma funkcjonuje na rynku, od początku skupiając swoją ofertę na branży budowlano-drzewnej. Początkowo zajęci produkcją więźb dachowych oraz tarcicy budowlanej, dziś dzięki rozbudowie parku maszyn rozbudowaliśmy zakres naszych usług i proponujemy m. in. gotowe produkty drewniane czy wyroby tartaczne. Zapraszamy do kontaktu!

  zpduscimow.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16194

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.bakskatowice.pl nadzór budowlany Katowice

W naszej firmie Baks pracują ludzie, którzy posiadają różne specjalności i uprawnienia, dzięki czemu firma może zaoferować wszechstronne usługi w sferze budownictwa. Siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach. Nasi niezastąpieni pracownicy przeprowadzą Państwa, przez żmudny proces zaczynający się od doradztwa, wyceny oraz projektowania poprzez nadzór aż po odbiór inwestycji. Nasza firma została założona w październiku 2014 roku, twórcami jej są fachowcy z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, co przekłada się na jakość świadczonych usług. Zapraszamy na stronę internetową.

  bakskatowice.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15995

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    www.mojabudowa.com.pl Skład budowlany opole

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dystrybucji materiałów budowlanych posiada firma PROTECT BUILDING ŁUKASZ MIKODA w Lędzinach. Oferujemy układanie i sprzedaż kostki brukowej oraz w ramach składu budowlanego materiałów budowlanych i wykończeniowych, stosowanych do budowy fundamentów, ścian i stropów. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo papy termozgrzewalne, tynki cienkowarstwowe do wykonywania elewacji w różnych technikach, farby elewacyjne czy systemy kominowe firmy Hoch. Praktyka i wiedza pozwalają nam na biegłe doradztwo w zakresie doboru materiałów budowlanych. Zapraszamy!

  mojabudowa.com.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15823

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    www.pracownia-vinci.pl Biuro projektowe

Projektowanie obiektów budowlanych w zakresie budownictwa jednorodzinnego, obiektów handlowych i usługowych oferuje Pracownia Architektoniczno-Konstrukcyjna VINCI Dariusz Lubera w Kamieniu. Dostarczamy nadzór autorski nad przebiegiem inwestycji wraz z biegłym doradztwem oraz - w zależności od potrzeb - badaniami termowizyjnymi. W naszej ofercie znajduję się również adaptacje projektów typowych i projekty zagospodarowania terenu, projekty zamienne, remonty i modernizacje, inwentaryzacje budowlane, jak też rozbudowy, przebudowy i zmiany sposobu użytkowania. Zapraszamy do współpracy!

  pracownia-vinci.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15763

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.prokonbud.eu Projektowanie konstrukcji budowlanych

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty, cenionej na rynku budowlanym, Pracowni Projektowej PROKONBUD. Dysponujemy własnym biurem projektowym z nowczesnym sprzętem komputerowym oraz wysokiej klasy oprogramowaniem inżynierskim. Oferujemy m.in. realizację zadań inżynierskich w zakresie projektowania konstrukcji żelbetowych, stalowych oraz drewnianych. Gwarantujemy wysoką nowoczesność i ekonomikę zaproponowanych rozwiązań, uwzględniając przy tym aktualne przepisy budowlane. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  prokonbud.eu

katalog >> Usługi >> inne >> 15757

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Abcbudowlane

Zapraszamy wszystkich planujących budowę domu, wykańczających lub remontujących mieszkanie do odwiedzenia strony internetowej https://abcbudowlane.pl/. Znajdziecie tam cenne porady, które warto wziąć pod uwagę przy planowaniu prac remontowo budowlanych. Doradzamy między innymi jak urządzić kuchnię lub rozplanować instalację wodną w nowym domu.

  abcbudowlane.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 15565

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Sklep budowlany Kraków - askot.krakow.pl

Sklep materiałów budowlanych Askot z Krakowa to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w znakomitej jakości materiały wykończeniowe i nie tylko. W jednym miejscu zebraliśmy farby, tynki, płytki ceramiczne, ale też dachówki, piece czy kotły. Mamy wszystko, co jest niezbędne przy budowie i remoncie. Pełna oferta, jaką przygotował Państwu nasz sklep budowlany, dostępna jest na askot.krakow.pl.

  askot.krakow.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 15546

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Prawnik prawo budowlane warszawa

Ciesząca się dobrą reputacją Kancelaria Prawa Budowlanego z siedzibą w Warszawie i oddziałem w Gliwicach zapewnia pełną opiekę wszystkich uczestników procesu budowlanego. Ofertę współpracy dedykujemy do kierownika budowy, geodetów, generalnych wykonawców budowlanych, podwykonawców, dostawców materiałów. W ofercie obsługa prawna firm budowlanych, obsługa prawna inwestorów, obsługa prawna developerów.

  www.kancelariaprawobudowlane.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 15435

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 358