Logo small

TAG: budynków

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 160
1.    www.mermar.pl osuszanie

Osuszanie posadzki, dachów, tarasów zapewnia firma MerMar s.c. z Tarnowskich Gór. Specjalistyczna oferta jaką posiadamy, skierowana jest do właścicieli domów, mieszkań i budynków po zalaniach, awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych czy C.O., a także po roztopach, gwałtownych ulewach oraz po skutkach gaszenia pożaru. Użytkujemy profesjonalny sprzęt renomowanej firmy Trotec, zapewniając sprawną realizację prac, w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne. Funkcjonujemy natychmiast, wykonujemy pomiary wilgotności przed i po wykonaniu usług, oferujemy atrakcyjne ceny - zapraszamy do współpracy!

  mermar.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15825

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.smart-bud.com.pl świadectwo

Inwentaryzacje budowlane i doradztwo techniczne związane z eksploatacją budynków oferuje firma Smart-Bud Marek Nowak z Zabrza. Na potrzeby umów przygotowujemy kosztorysy budowlane, które zawierają wycenę realizacji inwestycji. Poza tym wystawiamy świadectwa charakterystyki energetycznej, wykonujemy wydruki wielkoformatowe, wycenę maszyn oraz zapewniamy wypożyczalnię sprzętu budowlanego. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści, posiadający niezbędne uprawnienia i certyfikaty w zakresie przeglądów technicznych, inwentaryzacji czy też badań termowizyjnych budynków. Zapraszamy do kontaktu!

  smart-bud.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15727

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Przeglądy Budowlane Łódź

Kontrole technicznego stanu budynków Łódź to usługi, które od lat realizuje nasz doświadczony zespół. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, jesteśmy w stanie wykonać prace na różnych budynkach przygotowując kompletną dokumentacja dotycząca budynku z uwzględnieniem jego najważniejszych elementów. Jeśli potrzebujecie okresowej kontroli budynków taka usługa również może być przez naszą firmę wykonana.

  www.lodz.przeglady-budowlane24.pl/

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 15612

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    Przeglądy Budowlane Wrocław

Kontrole okresowe budynków Wrocław to część z usług, które realizowane są przez naszą firme. Specjalizujemy się w tego typu działaniach, stale pracujemy nad naszą ofertą i uzupełniamy bazę specjalistów, którzy dla nas pracują. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeglądu techniczne obiektów Wrocław realizować kompleksowo zwracając uwagę na wszystkie istotne elementy, by realizować usługi na najwyższym poziomie.

  www.wroclaw.przeglady-budowlane24.pl/

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 15611

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Przeglądy Budowlane Warszawa

W ofercie naszej firmy coś dla siebie znajdzie każdy zarządca budynku i właściciel, któremu zależy na tym, aby przeprowadzono jego obowiązkowe kontrole. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy wykonują kontrole techniczno-budowlane budynków. Warszawa to miasto, gdzie znajduje się nasza siedziba. Wszystkich zainteresowanych Zapraszamy na www.warszawa.przeglady-budowlane24.pl.

  www.warszawa.przeglady-budowlane24.pl/

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 15606

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.askro.pl geodezja Warszawa

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty, cenionej na rynku geodezyjnym, pracowni Askro Sebastian Skrobisz. Oferujemy geodezyjną obsługę inwestycji budynków, budowli, infrastruktury: nadziemnej, naziemnej i podziemnej, wytyczamy granice nieruchomości oraz gruntów, a także przeprowadzamy pomiary kontrolne przemieszczeń oraz odkształceń. Służymy wsparciem na każdym etapie procesu inwestycyjnego, począwszy od tworzenia map do celów projektowych, poprzez tyczenie sieci uzbrojenia terenu oraz obiektów budowlanych, a skończywszy na realizowaniu inwentaryzacji powykonawczej. Jeżeli poszukujesz fachowej oraz doświadczonej firmy geodezyjnej, zapraszamy do Askro.

  askro.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15419

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    GEOREF Zakład Usług Geodezyjnych

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Zakładu Usług Geodezyjnych GEOREF, które swoją siedzibę posiada w Gliwicach. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wykonywania map projektowych, wytyczania budynków, podziału lub rozgraniczania nieruchomości, wykonania geodezyjnych pomiarów specjalnych, ustalania granic, sporządzania dokumentacji czy też inwentaryzacji podwykonawczych. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, profesjonalizm, precyzję i szybkie terminy realizacji zlecenia. Aby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  geodeta-gliwice.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15087

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    SZACHMAT przeglądy okresowe budowlane budynków

Siedziba firmy SZACHMAT mieści się w Krakowie. Od 2005 roku działamy w branży budowlanej a dzięki funduszom unijnym udało nam się pozyskać środki na rozwój i modernizacje naszego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się projektowaniem budowlanym, a w szczególności konstrukcyjnym. Firmie można powierzyć opracowanie projektów konstrukcyjnych, przeglądy okresowe budynków, opracowania świadectwa energetycznego, nadzór inwestorski, analizy zgodności z prawem budowlanym, badania wytrzymałościowe czy mikrobiologiczne budynku, audyty energetyczne oraz wiele innych. Więcej szczegółów znają Państwo na naszej witrynie.

  szachmat.com.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 15002

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    GEOX opracowania geodezyjne

Mająca siedzibę w Sochaczewie w województwie mazowieckim firma usług geodezyjnych GOEX serdecznie zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Oferujemy wykonywanie pomiarów geodezyjnych i podwykonawczych, tyczenie działek i budynków, podział nieruchomości, usługi kartograficzne czy też sporządzanie map do celów projektowych. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem. Zapewniamy terminowość, fachowe doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

  geodeta-sochaczew.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14918

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Trwaleizolacje.pl

Budowa dużej sali produkcyjnej to nie lada koszt. Najczęściej stosowana jest duża ilość okien, które w naturalny sposób oświetlą hale oraz poprawią komfort pracy. Niestety budynki przemysłowe wymagają większej termoizolacji niż domy mieszkalne. Z jednej strony jest to ogromna powierzchnia, z drugiej temperatura jest uzależniona od produkowanych surowców. Nie może być za zimno i za ciepło, ale jednocześnie wydawanie kroci na ogrzewanie budynku jest mało opłacalne. Najlepszym sposobem jest trwała izolacja za pomocą piany poliuretanowej oraz polimocznika. To szybka i łatwa metoda, która zabezpiecza ściany, podłogę i dach na wiele lat. W Polsce zyskuje sympatyków od wielu lat. Nasze usługi termoizolacji budynków przemysłowych świadczymy w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie wielu przedsiębiorców chwali sobie tę metodę termoizolacji.

  trwaleizolacje.pl/

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 14228

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 160