Logo small

TAG: budynków

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 227
1.    Osuszanie budynków, murów, ścian po zalaniu

Firma Osuszanie ścian Gdańsk, woj. pomorskie, oferuje usługi takie jak osuszanie budynków, murów, ścian po zalaniu. Firma ta ma w swojej bogatej ofercie także usługi odgrzybiania, ozonowania i osuszania murów - z pełną ofertą zapoznasz się wchodząc na ich stronę www. Osuszanie wilgoci technologicznej powinno być wykonywane przez specjalistów - zadzwoń po tych z firmy Osuszanie Gdańsk, którzy profesjonalnie podejdą do tematu i wykonają osuszanie budynków, murów, ścian po zalaniu.

  osuszaniegdansk.com

katalog >> Budownictwo >> osuszanie budynków >> 19244

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    hydroizolacjepiszczek.pl

Na terenie województwa dolnośląskiego swoje usługi świadczy firma Hydroizolacje Piszczek ze Ścinawki Średniej. Oferujemy szeroki zakres usług związany z osuszaniem, izolowaniem, odwilgacaniem jak i naprawą budynków każdego typu, również starych oraz zabytkowych. Proponujemy wykonanie okresowych przeglądów budynku lub wydawanie opinii technicznych o ich stanie. Zatrudniamy doświadczonych ekspertów i dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami. Zapewniamy najwyższą jakość usług, terminowość i atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej znaleźć można więcej wiadomości o ofercie.

  https://www.hydroizolacjepiszczek.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 18766

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Termocent – badania termowizyjne budynków

Chcesz płacić mniej za ogrzewanie ? Firma Termocent oferuje kompleksowe usługi z zakresu specjalistycznych badań budynków. Oferujemy testy szczelności, dzięki którym możliwe jest ustalenie źródła utraty ciepła. Za pomocą kamery termowizyjnej wykrywamy problem i pomagamy się z nim uporać. Wykonujemy również inne usługi! Sprawdź szczegółową ofertę na naszej stronie internetowej i umów się na profesjonalną diagnozę budynku.

  termocent.com/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Termocent – badania termowizyjne budynków

Jako Termocent świadczymy różnorodne usługi dla Ciebie oraz Twojej firmy – sprawdź naszą ofertę, znajdują się w niej m.in. badania termowizyjne, badania szczelności budynków, audyty energetyczne, kontrole nieruchomości przed zakupem i wiele więcej. Z nami Twój dom oraz Twoje biuro czy budynek produkcyjny będzie w znakomitym stanie, co zmniejszy Twoje koszty jego utrzymania!

  termocent.com/

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 18515

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.ekspertyzy.waw.pl

Jestem doświadczonym rzeczoznawcą majątkowym oraz budowlanym. Prowadzę firmę J.P. Praxis z siedzibą w Warszawie i realizuję zlecenia na obszarze całego województwa mazowieckiego. Przyjmuję je zarówno od osób indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych m.in. od banków, instytucji, urzędów i organów prawniczych. W mojej ofercie znajdą Państwo m.in. wyceny domów, mieszkań, działek połączone z analizą rynku, a ponadto oceny techniczne i analizy techniczno-ekonomiczne budynków oraz operaty szacunkowe. Zapewniam, że wszystkie usługi realizowane są zgodnie z bieżącym prawem. Pozostaję do Państwa dyspozycji. Więcej danych na stronie internetowej.

  www.ekspertyzy.waw.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18445

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    BIAMS Architekt Łódź – Pracownia projektowa

BIAMS to łódzka pracownia projektowa architekta Marcina Sieradzkiego zajmująca się projektowaniem domów, budynków mieszkalnych, wnętrz i architektury. Działa na rynku nieprzerwanie od 2005 roku. nnFirma oferuje usługi z zakresu projektów budowlanych, architektonicznych, instalacyjnych, obsługi budowy, zapewnia dokumentację formalno-prawną i prowadzi adaptacje wnętrz. Zajmuje się również zadaniami nietypowymi oraz kompleksową obsługą inwestycji. nnPracownię prowadzi architekt Marcin M. Sieradzki – doświadczony architekt z Łodzi, absolwent Politechniki Łódzkiej, członek łódzkiej okręgowej izby inżynierów oraz elitarnego SARP. Jest też autorem licznych prac i publikacji, w tym pracy doktorskiej pod tytułem "Metamorfozy przestrzeni mieszkalnychnw obliczu postępu technologicznego". nnFirma BIAMS posiada doświadczenie w realizacjach i tworzneiu koncepcji budynków, domów i wnętrz - zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.

  biams.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18373

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Rozbiórka budynku | kruszenie-betonu.pl

Na stronie internetowej kruszenie-betonu.pl znajdziemy kompleksową ofertę na wyburzanie budynków. Zachęcamy do współpracy z profesjonalną firmą, która w owym fachu pracuje wiele lat i zapewnia w pełni kompleksowe i jakościowe rozwiązania względem wyburzania dowolnych budynków i kondygnacji. Zapraszamy!

  kruszenie-betonu.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17244

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Rozbiórki i wyburzenia budynków, usługi koparkami

Oferujemy kompleksowe usługi rozbiórkowo-wyburzeniowe na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Usługi ciężkim sprzętem budowlanym typu koparki, koparko ładowarki i ciężarówki. W zakresie naszej działalności jest również sprzedaż i transport materiałów sypkich.

  www.bal-kop.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16555

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.mermar.pl osuszanie

Osuszanie posadzki, dachów, tarasów zapewnia firma MerMar s.c. z Tarnowskich Gór. Specjalistyczna oferta jaką posiadamy, skierowana jest do właścicieli domów, mieszkań i budynków po zalaniach, awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych czy C.O., a także po roztopach, gwałtownych ulewach oraz po skutkach gaszenia pożaru. Użytkujemy profesjonalny sprzęt renomowanej firmy Trotec, zapewniając sprawną realizację prac, w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne. Funkcjonujemy natychmiast, wykonujemy pomiary wilgotności przed i po wykonaniu usług, oferujemy atrakcyjne ceny - zapraszamy do współpracy!

  mermar.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15825

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    www.smart-bud.com.pl świadectwo

Inwentaryzacje budowlane i doradztwo techniczne związane z eksploatacją budynków oferuje firma Smart-Bud Marek Nowak z Zabrza. Na potrzeby umów przygotowujemy kosztorysy budowlane, które zawierają wycenę realizacji inwestycji. Poza tym wystawiamy świadectwa charakterystyki energetycznej, wykonujemy wydruki wielkoformatowe, wycenę maszyn oraz zapewniamy wypożyczalnię sprzętu budowlanego. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści, posiadający niezbędne uprawnienia i certyfikaty w zakresie przeglądów technicznych, inwentaryzacji czy też badań termowizyjnych budynków. Zapraszamy do kontaktu!

  smart-bud.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15727

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 227