Logo small

TAG: budynku

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 81
1.    SZACHMAT przeglądy okresowe budowlane budynków

Siedziba firmy SZACHMAT mieści się w Krakowie. Od 2005 roku działamy w branży budowlanej a dzięki funduszom unijnym udało nam się pozyskać środki na rozwój i modernizacje naszego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się projektowaniem budowlanym, a w szczególności konstrukcyjnym. Firmie można powierzyć opracowanie projektów konstrukcyjnych, przeglądy okresowe budynków, opracowania świadectwa energetycznego, nadzór inwestorski, analizy zgodności z prawem budowlanym, badania wytrzymałościowe czy mikrobiologiczne budynku, audyty energetyczne oraz wiele innych. Więcej szczegółów znają Państwo na naszej witrynie.

  szachmat.com.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 15002

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    RAION inteligentny budynek wielkopolskie

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się automatyką budynkową oraz przemysłową, skorzystaj z usług Raion Automatyka. Tworzymy indywidualne projekty domów inteligentnych, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, możliwość zarządzania z każdego miejsca na Ziemi oraz oszczędność energii. Systemy automatyki budynków mogą służyć do sterowania ogrzewaniem, klimatyzacją i oświetleniem oraz monitoringu wewnątrz domu i dookoła niego. Dzięki doświadczeniu nabytemu podczas realizacji wielu projektów jesteśmy w stanie każdą z usług wykonać na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej na temat propozycji na naszej stronie internetowej.

  www.raion.net.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16988

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.valia.com.pl

Serdecznie zachęcamy do korzystania z profesjonalnych usług Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego VALIA, prowadzoną przez licencjonowanego i doświadczonego rzeczoznawcę - Karolinę Torbus. Swoją propozycję adresujemy do Klientów indywidualnych lub biznesowych z całego kraju, a przede wszystkim z terenów Górnego Śląska. Proponujemy kompleksową wycenę nieruchomości świadcząc fachową pomoc przy przygotowywaniu operatów szacunkowych, analiz opłacalności inwestycji, opracowań oraz ekspertyz. Wszystkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego czy też mailowego, postaramy się rzeczowo oraz dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie.

  www.valia.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16764

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    TROLL przegląd okresowy budynku trójmiasto

Mamy dużą przyjemność przedstawić Państwu Biuro Inżynierskie Troll, jakiego siedziba znajduje się w Gdańsku. Oferujemy usługi z zakresu kompleksowej obsługi procesów budowlanych takich jak np.: kierowanie budową, nadzór, wydawanie ocen technicznych, przygotowywanie specyfikacji i kosztorysów i wiele innych. Ponadto w ramach doradztwa energetycznego wykonamy dla Państwa różnego rodzaju świadectwa energetyczne budynków, zrealizujemy audyty remontowanych budynków i przeprowadzimy profesjonalne badania termowizyjne. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą działalnością - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej wiadomości mieści się na witrynie www.

  bi-troll.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 10162

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    www.cbpanel.pl Generalny wykonawca hal stalowych Kraków

Poszukują Państwo firmy ogólnobudowlanej z wieloletnim doświadczeniem, także w zakresie generalnego wykonawstwa? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą krakowskiej firmy CB PANEL SYSTEM Sp. z o.o., która na rynku działa od 1992 r. Polecamy swoje usługi budowlane, jakie obejmują hale stalowe i żelbetowe w lekkiej konstrukcji i z prefabrykatów. Oferujemy generalne wykonawstwo, projektowanie i roboty ogólnobudowlane dzięki wykwalifikowanej kadrze menedżerskiej, projektowej i wykonawczej. Możemy zaoferować cały proces budowlany, na co umożliwia nowoczesne zaplecze techniczne i maszynowe. Zapraszamy do współpracy!

  cbpanel.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15950

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.akint.pl

Firma Akint z Warszawy, jako międzynarodowa marka to najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości. Działamy na rynku nieruchomości od 2009 roku, oferując właścicielom, zarządcom i administratorom obiektów fachowe przeglądy, audyty i ekspertyzy techniczne, przeglądy kominiarskie, gazowe i pomiary elektryczne. Zapewniamy nadzory budowlane i obsługę inwestycji, ocenę efektywności energetycznej i termowizję, inwentaryzacje oraz kosztorysowanie. Jesteśmy profesjonalistami. Zapraszamy do współpracy.

  akint.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15795

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.smart-bud.com.pl świadectwo

Inwentaryzacje budowlane i doradztwo techniczne związane z eksploatacją budynków oferuje firma Smart-Bud Marek Nowak z Zabrza. Na potrzeby umów przygotowujemy kosztorysy budowlane, które zawierają wycenę realizacji inwestycji. Poza tym wystawiamy świadectwa charakterystyki energetycznej, wykonujemy wydruki wielkoformatowe, wycenę maszyn oraz zapewniamy wypożyczalnię sprzętu budowlanego. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści, posiadający niezbędne uprawnienia i certyfikaty w zakresie przeglądów technicznych, inwentaryzacji czy też badań termowizyjnych budynków. Zapraszamy do kontaktu!

  smart-bud.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15727

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    ARSANIT ocieplenie budynku

W Siemianowicach Śląskich mieści się przedsiębiorstwo Arsanit Sp. z o.o., jakie specjalizuje się w sprzedaży artykułów chemii budowlanej. Zakupią u nas Państwo: styropiany, kleje, zaprawy, podkłady podłogowe, grunty, farby wewnętrzne i fasadowe, podkłady tynkarskie i tynki. Dysponujemy własną fabryką oraz laboratorium. Zapewniamy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów oraz wyjątkowo sprawną i terminową realizacjęzleceń. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze propozycjedostosowane do indywidualnych potrzeb. Więcej na stronie internetowej.

  www.arsanit.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 9861

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Oświetlenie laserowe: oświetlenie ogrodowe i lasery rgb

Sklep zajmuje się sprzedażą projektorów laserowych oraz oświetlenia laserowego do ogrodów i na budynki. Pełen wachlarz oświetlenia dyskotekowego począwszy od laserów prostych do profesjonalnych rzutników laserowych.

  www.laserprofi.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> inne >> 13643

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.geodezjastargard.pl geodezja Stargard

Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy „Geodezja Piotr Chojnacki”, która od 2003 roku istnieje w Stargardzie. Przedsiębiorstwo świadczy pełen zakres usług - sporządzenie map do celów projektowych czy planistycznych, inwentaryzacje podwykonawcze, podział działek, wznowienie granic nieruchomości, klasyfikację gruntów, pomiary osiadań, zasiewów i objętości mas ziemnych a oprócz tego prace nietypowe. Zapewniamy profesjonalizm, fachowe doradztwo, korzystne warunki współpracy oraz rzetelność. W celu uzyskania szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową.

  geodezjastargard.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 13105

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 81