Logo small

TAG: budynku

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 76
1.    SZACHMAT przeglądy okresowe budowlane budynków

Siedziba firmy SZACHMAT mieści się w Krakowie. Od 2005 roku działamy w branży budowlanej a dzięki funduszom unijnym udało nam się pozyskać środki na rozwój i modernizacje naszego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się projektowaniem budowlanym, a w szczególności konstrukcyjnym. Firmie można powierzyć opracowanie projektów konstrukcyjnych, przeglądy okresowe budynków, opracowania świadectwa energetycznego, nadzór inwestorski, analizy zgodności z prawem budowlanym, badania wytrzymałościowe czy mikrobiologiczne budynku, audyty energetyczne oraz wiele innych. Więcej szczegółów znają Państwo na naszej witrynie.

  szachmat.com.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 15002

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    TROLL przegląd okresowy budynku trójmiasto

Mamy dużą przyjemność przedstawić Państwu Biuro Inżynierskie Troll, jakiego siedziba znajduje się w Gdańsku. Oferujemy usługi z zakresu kompleksowej obsługi procesów budowlanych takich jak np.: kierowanie budową, nadzór, wydawanie ocen technicznych, przygotowywanie specyfikacji i kosztorysów i wiele innych. Ponadto w ramach doradztwa energetycznego wykonamy dla Państwa różnego rodzaju świadectwa energetyczne budynków, zrealizujemy audyty remontowanych budynków i przeprowadzimy profesjonalne badania termowizyjne. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą działalnością - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej wiadomości mieści się na witrynie www.

  bi-troll.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 10162

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.cbpanel.pl Generalny wykonawca hal stalowych Kraków

Poszukują Państwo firmy ogólnobudowlanej z wieloletnim doświadczeniem, także w zakresie generalnego wykonawstwa? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą krakowskiej firmy CB PANEL SYSTEM Sp. z o.o., która na rynku działa od 1992 r. Polecamy swoje usługi budowlane, jakie obejmują hale stalowe i żelbetowe w lekkiej konstrukcji i z prefabrykatów. Oferujemy generalne wykonawstwo, projektowanie i roboty ogólnobudowlane dzięki wykwalifikowanej kadrze menedżerskiej, projektowej i wykonawczej. Możemy zaoferować cały proces budowlany, na co umożliwia nowoczesne zaplecze techniczne i maszynowe. Zapraszamy do współpracy!

  cbpanel.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15950

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.akint.pl

Firma Akint z Warszawy, jako międzynarodowa marka to najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości. Działamy na rynku nieruchomości od 2009 roku, oferując właścicielom, zarządcom i administratorom obiektów fachowe przeglądy, audyty i ekspertyzy techniczne, przeglądy kominiarskie, gazowe i pomiary elektryczne. Zapewniamy nadzory budowlane i obsługę inwestycji, ocenę efektywności energetycznej i termowizję, inwentaryzacje oraz kosztorysowanie. Jesteśmy profesjonalistami. Zapraszamy do współpracy.

  akint.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15795

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.smart-bud.com.pl świadectwo

Inwentaryzacje budowlane i doradztwo techniczne związane z eksploatacją budynków oferuje firma Smart-Bud Marek Nowak z Zabrza. Na potrzeby umów przygotowujemy kosztorysy budowlane, które zawierają wycenę realizacji inwestycji. Poza tym wystawiamy świadectwa charakterystyki energetycznej, wykonujemy wydruki wielkoformatowe, wycenę maszyn oraz zapewniamy wypożyczalnię sprzętu budowlanego. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści, posiadający niezbędne uprawnienia i certyfikaty w zakresie przeglądów technicznych, inwentaryzacji czy też badań termowizyjnych budynków. Zapraszamy do kontaktu!

  smart-bud.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15727

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    ARSANIT ocieplenie budynku

W Siemianowicach Śląskich mieści się przedsiębiorstwo Arsanit Sp. z o.o., jakie specjalizuje się w sprzedaży artykułów chemii budowlanej. Zakupią u nas Państwo: styropiany, kleje, zaprawy, podkłady podłogowe, grunty, farby wewnętrzne i fasadowe, podkłady tynkarskie i tynki. Dysponujemy własną fabryką oraz laboratorium. Zapewniamy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów oraz wyjątkowo sprawną i terminową realizacjęzleceń. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze propozycjedostosowane do indywidualnych potrzeb. Więcej na stronie internetowej.

  www.arsanit.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 9861

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Oświetlenie laserowe: oświetlenie ogrodowe i lasery rgb

Sklep zajmuje się sprzedażą projektorów laserowych oraz oświetlenia laserowego do ogrodów i na budynki. Pełen wachlarz oświetlenia dyskotekowego począwszy od laserów prostych do profesjonalnych rzutników laserowych.

  www.laserprofi.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> inne >> 13643

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.geodezjastargard.pl geodezja Stargard

Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy „Geodezja Piotr Chojnacki”, która od 2003 roku istnieje w Stargardzie. Przedsiębiorstwo świadczy pełen zakres usług - sporządzenie map do celów projektowych czy planistycznych, inwentaryzacje podwykonawcze, podział działek, wznowienie granic nieruchomości, klasyfikację gruntów, pomiary osiadań, zasiewów i objętości mas ziemnych a oprócz tego prace nietypowe. Zapewniamy profesjonalizm, fachowe doradztwo, korzystne warunki współpracy oraz rzetelność. W celu uzyskania szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową.

  geodezjastargard.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 13105

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    MERA TECHNIK konserwacja budynków warszawa

Firma Mera Technik zajmuje się obsługą techniczną budynków oraz węzłów cieplnych. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie a pochwalić się możemy wielkim doświadczeniem w branży oraz zgranym zespołem inżynierów, techników-konserwatorów, techników serwisu, monterów - automatyków i spawaczy. Zajmujemy się integracją serwisów technicznych instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, przeciwpożarowej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, monitoringu i układów automatyki i armatury grzejnikowej. Dysponujemy mobilnymi zespołami serwisowymi a na świadczone usługi i oferowane produkty dajemy gwarancję. Szczegóły na stronie.

  www.meratechnik.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 12658

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    SPLOT administrator nieruchomości

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Splot z Gorzowa Wielkopolskiego. Jest to profesjonalne i doświadczone przedsiębiorstwo z dużym, kilkunastoletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Zajmujemy się zarządzaniem budynkami wspólnot mieszkaniowych, spółdzielczych, prywatnych a także budynkami użyteczności publicznej. Oprócz tego zajmujemy się usługami księgowo-rachunkowymi, windykacyjnymi, bieżącą konserwacją, przeglądami technicznymi, utrzymaniem i kontrolowaniem czystości a także prowadzeniem nadzoru nad budową. Posiadamy niezbędne licencje. Szczegóły działalności dostępne są na stronie.

  zarzadcanieruchomoscigorzow.pl

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 11858

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 76