Logo small

TAG: casting

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.    CastingPro

Agencja castingowa CastingPro to nowoczesna platforma, które oferuje management oraz zaawansowane narzędzia interaktywne dla twórców oraz wykonawców. Użytkownicy mają do dyspozycji bogatą bazę aktorów, epizodystów oraz innych artystów, a także mogą tworzyć własne listy castingowe. Serwis castingowy zawiera też ogłoszenia castingowe, dzięki którym wykonawcy mogą udać się na castingi do reklam, filmów i seriali. Platforma zapewnia też pomoc przy tworzeniu dema aktorskiego, budowaniu portfolio czy kompletowaniu obsady.

  castingpro.pl/

katalog >> Kultura i sztuka >> film >> 22250

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Praca warmińsko-mazurskie

Praca w województwie warmińsko-mazurskiem. Rynek pracy w warmińsko-mazurskiem. Ogarnia cie panika, gdy dzwoni telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną lub test kompetencji? Nie ma się czego obawiać, to normalna procedura i kolejny etap, z którego powinniśmy się cieszyć. Jednak co zrobić, by nie zjadł nas stres, byśmy nie dostali blokady a umieli się sprzedać? Kiedy rozglądamy się za pracą, zawsze musimy liczyć się z tym, że zostaniemy zaproszeni na dość trudną rekrutację. Zwłaszcza, jeśli staramy się o posadę w jakiejś większej firmie, zatrudniającej dużo ludzi. W takich zakładach rekrutacja wygląda zazwyczaj jak casting, gdzie zapraszane są osoby ubiegające się o dane stanowisko, zazwyczaj na jedną, ogólną rozmowę, podczas niej są porównywani. Później często daje się im najróżniejsze zadania do wykonania, które mają na celu na przykład sprawdzić ich szybkość i elastyczność myślenia, pomysłowość, czy odporność na stres i umiejętność radzenia sobie w nerwowych sytuacjach. Dlatego, zanim wybierzemy się do jakiejkolwiek firmy na rozmowę kwalifikacyjną, warto dobrze przeanalizować możliwy jej przebieg i bardzo dobrze się do tego przygotować, ponieważ nie ma nic gorszego niż to, kiedy podczas spotkania ktoś nagle zaskoczy nas jakimś pytaniem czy zadaniem i zupełnie zbije z tropu. Najczęstszym pytaniem dlaczego interesuje nas praca w Ostródzie i dlaczego akurat w tej konkretnej firmie. Na takiej rozmowie musimy być pewni siebie i zdecydowani, nie można dać się zaskoczyć, ponieważ może nas to zupełnie zdyskwalifikować w dalszym procesie rekrutacyjnym.

  warminsko-mazurskie-praca.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 13677

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    CASTING K.S. lampy ogrodowe

Firma Casting K.S. z Bydgoszczy jest znanym od wielu lat producentem lamp ogrodowych na rynek polski oraz holenderski. Nasze lampy wytwarzamy z wysokiej klasy materiałów, takich jak aluminium, miedź i mosiądz. Wyposażamy je również w nowoczesne żarówki energooszczędne, ledowe lub sodowe, dzięki czemu oświetlają teren ciepłym oraz przyjemnym światłem. W ofercie znajdują się również lampy parkowe, uliczne kinkietowe i wiele innych. Dodatkowo proponujemy skrzynki na listy, umywalki ogrodowe oraz eleganckie zegary słoneczne. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę, żeby poznać szczegóły oferty.

  www.polskie-lampy-ogrodowe.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 10066

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    STUDIO FILMOWE IMPERIA FILM PIOTR JASIOŁEK

Profesjonalne Studio Filmowe IMPERIA FILM wykonuje wszechstronne usługi z zakresu przygotowania i realizacji przeróżnego typu produkcji filmowych od scenariusza aż do emisji. Firma skupia doświadczonych zawodowców w przewrotny sposób korzystających swoich wysublimowanych biegłości technicznych. Za pośrednictwem IMPERIA FILM realne jest nie wyłącznie przeprowadzenie filmu, spotu czy clipu, lecz także dogodny jest najem kamer, udźwiękowienia oraz oświetlenia a nawet organizacja castingu bądź zdjęciowa sesja reklamowa. Szczegółowe informacje wraz z przykładowymi realizacjami zawarte są na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

  imperiafilm.com

katalog >> Kultura i sztuka >> film >> 5627

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 4 z 4