Logo small

TAG: cennik

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 141
1.    www.evitalmed.pl

Specjalistyczne leczenie problemów neurologicznych u dzieci, leczenie problemów ortopedycznych, neurologopedycznych i logopedycznych oferuje Centrum Rehabilitacji VitalMed w Jerzmanowicach. Gwarantujemy też specjalistyczne leczenie wrodzonych i nabytych schorzeń narządu ruchu. Nasza oferta obejmuje fizykoterapię, falę uderzeniową, laser wysokoenergetyczny, X-WAVE na cellulit i blizny, krioterapie oraz zabiegi fizykoterapeutyczne. Więcej szczegółów prezentujemy na stronie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu!

  www.evitalmed.pl/

katalog >> Usługi >> usługi >> 17227

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Pełna księgowość

Jeśli kierujesz własną działalność gospodarczą i szukasz dobrego sposobu na ułatwienie nadzorowania swoich rachunków, zapraszamy do naszego biura rachunkowego. Dla wszystkich interesujących się znalezieniem godnej zaufania i wiarygodnej firmy proponującej usługi księgowe na najwyższym poziomie proponujemy skorzystanie z pomocy naszych fachowców i zapoznanie się z naszą dokładną ofertą. Nasze biuro rachunkowe z powodzeniem prowadzi podatkowe księgi przychodów i rozchodów i podejmie się całościowej usługi jaką jest pełna księgowość. Co więcej szczycimy się proponowaniem innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań takich jak księgowość online, co absolutnie udogodnienia nadzorowanie nawet olbrzymiej firmy.

  sigmapartner.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> podatki >> 17147

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.atoran.pl

Profesjonalne usługi księgowe w Poznaniu dla osób fizycznych, firm i przedsiębiorstw oferuje Biuro Rachunkowe Atoran Monika Liberkowska w Poznaniu. Doświadczenie w zakresie księgowości zdobywamy od 10 lat. Prowadzenia ksiąg handlowych, ewidencji ryczałtowych i rozliczeń podatku Vat, a oprócz tego zgłoszenie pracowników do ZUS i sporządzanie listy płac i kart wynagrodzeń to tylko niektóre propozycje w ramach świadczonej oferty. Deklaracje RMUA, CIT, PIT, VAT, VAT UE czy reprezentowania Państwa przed US i ZUS - te i wiele innych usług wynikających z moich kwalifikacji rekomenduję i zapraszam do kontaktu!

  www.atoran.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17087

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Ania Anna Kotula

Nazywam się Ania Anna Kotuła i prowadzę swoją firmę Tour Guide Service Gdansk od 2011 roku. Jestem licencjonowanym przewodnikiem wypraw po Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Ofertę kieruję do grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych oraz globtroterów indywidualnych. Dzięki umiejętnościom językowym oprowadzę grupy zagraniczne w języku angielskim, hiszpańskim, holenderskim (niderlandzkim). W mojej propozycji odnajdą Państwo wiele wycieczek tematycznych, w tym między innymi opowiadających o obaleniu systemu komunistycznego w Polsce w trakcie trasy Gdańsk Trasa Solidarności. Serdecznie zapraszam do nawiązania kontaktu!

  tourguideservicegdansk.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16667

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Renowacja Mebli Stare na Nowe w Warszawie

Nie jest zaskakującym stwierdzenie, że klimat i wystrój każdego wnętrza jest w dużej mierze zależny od znajdujących się w nim mebli. Dlatego też, jeżeli chcesz, by Twoje stare meble wyglądały dosłownie jak nowe, skorzystaj z usługi odnawianie mebli w Warszawie za pośrednictwem firmy "Stare na Nowe". Główna nasza działka to oczywiście renowacja mebli drewnianych, co czynimy w taki sposób, by każdemu meblu nadać jego niepowtarzalny, unikalny charakter. Oprócz tego oczywiście liczyć można na renowację mebli kuchennych, ogrodowych, ale także drzwi lub okien. W naszej ofercie jest nie tylko malowanie mebli farbą kredową, która naszym zdaniem jest najlepszym produktem do tego celu, ale także wysokiej jakości tapicerowanie mebli. Choć niektórzy z naszych klientów liczą na to, by ich stare meble przyjęły bardziej nowoczesny wygląd, to są i tacy, którzy zamawiają u nas celowe postarzanie mebli w sposób artystyczny. To, co robimy, to nasza prawdziwa pasja, a nie tylko praca, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że do każdego zlecenia podejdziemy w sposób indywidualny oraz w pełni zaangażowany. Choć nasza pracownia znajduje się w Warszawie (konkretnie jest to ulica Puławska 257/u8), to współpracujemy z klientami także z dalszych okolic, a nawet praktycznie z całego kraju. Współpraca z nami to nie tylko szansa na nadanie swojemu wnętrzu nowego, świeżego i unikalnego charakteru, ale też na przykład przygotowanie mieszkania do sprzedaży, czy też wynajmu. "Stare na Nowe" gorąco się Państwu poleca.

  www.starenanowe.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 16456

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    tuwysylam.pl

Systemy Nawilżania Powietrza SYNAPO w Szczecinie to firma, która dostarcza wysokiej jakości nawilżanie powietrza w oparciu o nawilżacze powietrza przemysłowe. Gwarantujemy pełną obsługę, jaka dotyczy przygotowania projektu, montażu oraz serwisu systemów, co zapewni wysoką jakość a skuteczność. Sprzęt jest dobierany indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Świadczymy pomoc w doborze urządzenia i wydajności systemu nawilżania powietrza. Zapewniamy wycenę i bezpłatną ofertę. Zachęcamy do odwiedzenia strony i do kontaktu!

  www.tuwysylam.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16422

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    ajmaker.pl

Drukowanie 3D na zlecenie, laserowe cięcie metali, gięcie wyciętych elementów i to wszystko w zamówieniu online! Nasza oferta skierowana jest jednak nie do hurtowych wykonawców lecz klientów detalicznych, którzy elementy cięte wykonują w ilościach niewielkich. Majsterkujesz, projektujesz, prowadzisz startup - skontaktuj się z nami! Ajmaker.de to drukarnia i sklep internetowy, który oferuje sprzedaż wysyłkową elementów wycinanych metodą laserowa ze stali oraz wyrobów uzyskanych metodą druku 3D. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej - jak funkcjonujemy i jak składać zamówienia!

  www.ajmaker.pl

katalog >> Usługi >> drukarnie 3d >> 16391

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.bocian-catering.pl

Poszukujesz firmy, która zagwarantuje pyszny i profesjonalny catering? Firma BOCIAN CATERING z Warszawy spełni te oczekiwania, oferując wyśmienity smak potraw i apetyczny wygląd serwowanych dań. Zachowujemy wszelkie standardy świeżości, najwyższą jakość składników i perfekcyjną organizację, dbając o to, aby czas pomiędzy potrawami był jak najkrótszy. Na terenie stolicy działamy od 10 lat, a nasza działalność wykorzystuje o wiele dłuższe doświadczenie w branży gastronomicznej oraz tradycyjnej, polskiej kuchni. W celu złożenia zamówienia, zapytania bądź uzyskania wyceny, prosimy o kontakt!

  www.bocian-catering.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16039

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Badania ankietowe

Nasze działania od ponad siedmiu lat wspierają rozwój małych oraz większych przedsiębiorstw. Zajmujemy się tworzeniem metodologii badawczych, realizowaniem badań terenowych i telefonicznych oraz analizą danych wykorzystując rozmaite metody statystyczne. Z każdym projektem rozwijamy nasze usługi tak, aby móc jak najlepiej dopasować się do oczekiwań naszych klientów.

  badaniaankietowe.pl/

katalog >> Marketing i Reklama >> obsługa marketingowa >> 15851

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    pralniaiprasowalniadlaciebie.pl

Przedstawiamy Państwu Pralnię i prasowalnię dla Ciebie z Krakowa. Zajmujemy się świadczeniem usług pralniczych, jak również prasowalniczych. Mamy odpowiedni sprzęt, korzystamy także z środków piorących cenionych marek, co w połączeniu z tym, że pracują u nas fachowi pracownicy, pozwala nam na profesjonalne świadczenie naszych usług. Pomożemy Państwu zaoszczędzić czas, który będą mogli Państwo w takiej sytuacji wykorzystać na inne obowiązki lub na przyjemności. Do naszych dodatkowych usług, należy czyszczenie dywanów oraz sprzątanie. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

  https://www.pralniaiprasowalniadlaciebie.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15146

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 141