Logo small

TAG: ceny

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 1312
1.    Fototapety Białystok - AZ Design

Studio AZ Design z Białegostoku to profesjonalnie wykonane fototapety ścienne. Zajmujemy się wykonywaniem fototapet zarówno dla odbiorców prywatnych jak i firmowych. Fototapety na wymiar, które tworzymy są połączeniem najnowszej techniki z pomysłami oraz wizjami naszych klientów. Każda fototapeta jest tworzona indywidualnie i dopasowana do potrzeb Klienta. Zapewniamy profesjonalne usługi projektantów, a w razie potrzeby wyklejenie zamówionych fototapet. Sprawdź nasze ceny, możliwości i proponowane usługi.

  az360.pl

katalog >> Dom i Ogród >> tapety >> 17072

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.biurowycenynieruchomosci.com.pl audyt energetyczny

Biuro Wyceny Nieruchomości DANUTA GOLNIK ma swoją siedzibę w Gliwicach. Zajmuje się przede wszystkim świadczeniem usług z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego. W ofercie dostępne są między innymi następujące usługi: wycena budynków oraz lokali mieszkalnych, wycena obiektów przemysłowych i magazynowych, wykonywanie audytów energetycznych, opracowywanie świadectw energetycznych budynków. Wyceny nieruchomości Biura, pomogą Klientowi między innymi w pomyślnym przeprowadzeniu transakcji kupna czy sprzedaży. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na witrynę internetową firmy.

  biurowycenynieruchomosci.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15962

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.cenytransferowe.co

Sprawy podatkowe wymagają od nas szczególnej troski. Oddając je w czyjeś ręce warto mieć pełne przekonanie, że powierzyło się je właściwej osobie, a taką bez wątpienia jest Tomasz Kamiński. Założona przez niego Kancelaria Doradztwa Podatkowego jest jedną z najrzetelniej prowadzonych w kraju. Kompleksowe usługi zaświadczane przez Tomasza Kamińskiego sprawiają, że nie będą Państwo potrzebowali żadnych dodatkowych konsultacji. Tomasz Kamiński specjalizuje się wprawdzie w przygotowywaniu dokumentacji podatkowych dla podmiotów powiązanych, nie są mu jednak obce kwestie związane z rozwojem, przekształcaniem i likwidacją podmiotów gospodarczych czy sporządzanie opinii prawnych. Bliższe wiadomości znaleźć mogą Państwo na stronie internetowej Tomasza Kamińskiego.

  cenytransferowe.co

katalog >> Biznes i ekonomia >> finase >> 15860

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    KAROLINA TAŃSKA wycena

W Zamościu mieści się siedziba firmy Karoliny Tańskiej - rzeczoznawcy majątkowego z uprawnieniami biegłego sądowego przy Sądzie Okręgowym w Zamościu. Firma specjalizuje się w fachowej wycenie nieruchomości zgodnie z ustawą. Realizuje wyceny lokalowe, gruntowe, rolne, gruntowe niezabudowane czy inne. Zapewnia szybki dojazd do nieruchomości, sporządzenie pisemnego operatu szacunkowego wraz z czytelną oprawą graficzną, dokumentację fotograficzną jak również samodzielne badanie ksiąg wieczystych oraz dokumentacji. Zapewnia rzetelność, profesjonalizm i atrakcyjne warunki współpracy. Więcej szczegółów na stronie.

  karolinatanska-wycenanieruchomosci.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15396

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Dokumentacja podmiotów powiązanych TPA Poland

Firma TPA Poland jest liderem wśród firm doradczych na arenie międzynarodowej. Grupa konsultingowa ma swoje biura w trzech polskich miastach: w Poznaniu, w Katowicach i w Warszawie. Zespół ekspertów i doradców podatkowych w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia, jest w stanie zapewnić kompleksowe usługi w zakresie cen transferowych, prowadzeniu i opracowywaniu dokumentacji podatkowej.

  cenytransferowe.tpa-group.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> finase >> 14685

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    SCANVAC

Firma SANVAC SYSTEMY CZYSZCZĄCE swoją siedzibę posiada w Olsztynie. Firma od 1999 roku zajmuje się dystrybucją oraz montażem odkurzaczy centralnych i osprzętu. Zapewniamy najwyższej jakości produkty pochodzące od cenionych producentów jak również akcesoria takie jak systemy chowanego węża, gniazda ssące, gniazda wydmuchu, szufelki automatyczne, odkurzacze samojezdne, przemysłowe, mobilne czy materiały eksploatacyjne. Oferujemy obsługę na najwyższym poziomie, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zlecenia. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

  www.scanvac.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 14461

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Ceny transferowe | Dokumentacja cen transferowych

W najbliższym czasie spodziewasz się kontroli cen transferowych? Zapewne chcesz się do niej dobrze przygotować w celu uniknięcia ewentualnych kar i sankcji? Jeśli prowadzona przez Ciebie firma, która ma powiązania z kilkoma przedsiębiorstwami i wykonujecie wymiany towarów między sobą to z pewnością interesuje Cię temat transfer pricingu. Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z biurem rachunkowym Tax Partners, a uzyskasz pomoc w sprawach dotyczących cen transferowych. Zleć wykonanie zadania w ramach cen transferowych profesjonalistom, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Już przez wiele lat doradzają swoim Klientom w zakresie właściwego zarządzania cenami transferowymi oraz opracowywaniem dokumentacji cen transferowych. Pomagają w wycenie transakcji, sporządzaniu analizy porównawczej i świadczą wiele innych usług z zakresu cen transferowych. Już dziś skontaktuj się z biurem Tax Partners. Umów się na wizytę, a uzyskasz stosowną pomoc!

  cenytransferowe.info/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 13868

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Hurtowe ceny paliw - PETROPOL

Hurtownia paliw Petropol posiada w ciągłej sprzedaży olej opałowy i napędowy. Paliwa te posiadają wysoką jakość potwierdzoną świadectwem jakości. Firma posiada własną, rozbudowaną flotę autocystern wyposażonych w najnowszą aparaturę pomiarową. Atutem firmy jest też profesjonalna kadra, która sprosta nawet największym zamówieniom. W firmie Petropol można również zakupić zbiornik na olej opałowy. Oprócz działalności hurtowej, firma prowadzi też sprzedaż detaliczną na całodobowej stacji paliw z zapleczem gastronomicznym i sklepem.

  www.petropol.info.pl

katalog >> Motoryzacja >> motoryzacja >> 13309

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    PANORAMA DACHÓW

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Dachlux - profesjonalnej hurtowni pokryć dachowych, okien dachowych i systemów odwodnień i akcesoriów. Działamy na terenie województwa mazowieckiego. W ofercie firmy znajdą Państwo pełen wybór pokryć ceramicznych, betonowych, blaszanych oraz bitumicznych a oprócz tego systemy rynnowe, termoizolację dachów i pożyteczne akcesoria do ich kładzenia. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, atrakcyjne ceny oraz obsługę na najwyższym poziomie. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową.

  panoramadachow.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 12300

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Pomnik Rzeszów

Pomnik Rzeszów - nie chodzi tu oczywiście o Pomnik Czynu Rewolucyjnego w Rzeszowie a o usługi kamieniarskie oferowane przez zakład kamieniarski „kamieniarzrzeszow.pl”. Dokładnie o pomniki i nagrobki. Oferta jest bardzo rozbudowana zarówno pod kontem ilości wzorów jak i rodzaju surowca oraz dostosowana do możliwości finansowych konkretnego klienta. Nie ma sensu się tu więcej rozpisywać gdyż wszystko jest na stronie zakładu a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Działamy w Rzeszowie i okolicach.

  kamieniarzrzeszow.pl

katalog >> Budownictwo >> kamieniarstwo i brukarstwo >> 17741

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 1312