Logo small

TAG: ceny

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 1057
1.    KAROLINA TAŃSKA wycena

W Zamościu mieści się siedziba firmy Karoliny Tańskiej - rzeczoznawcy majątkowego z uprawnieniami biegłego sądowego przy Sądzie Okręgowym w Zamościu. Firma specjalizuje się w fachowej wycenie nieruchomości zgodnie z ustawą. Realizuje wyceny lokalowe, gruntowe, rolne, gruntowe niezabudowane czy inne. Zapewnia szybki dojazd do nieruchomości, sporządzenie pisemnego operatu szacunkowego wraz z czytelną oprawą graficzną, dokumentację fotograficzną jak również samodzielne badanie ksiąg wieczystych oraz dokumentacji. Zapewnia rzetelność, profesjonalizm i atrakcyjne warunki współpracy. Więcej szczegółów na stronie.

  karolinatanska-wycenanieruchomosci.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15396

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Dokumentacja podmiotów powiązanych TPA Poland

Firma TPA Poland jest liderem wśród firm doradczych na arenie międzynarodowej. Grupa konsultingowa ma swoje biura w trzech polskich miastach: w Poznaniu, w Katowicach i w Warszawie. Zespół ekspertów i doradców podatkowych w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia, jest w stanie zapewnić kompleksowe usługi w zakresie cen transferowych, prowadzeniu i opracowywaniu dokumentacji podatkowej.

  cenytransferowe.tpa-group.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> finase >> 14685

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    SCANVAC

Firma SANVAC SYSTEMY CZYSZCZĄCE swoją siedzibę posiada w Olsztynie. Firma od 1999 roku zajmuje się dystrybucją oraz montażem odkurzaczy centralnych i osprzętu. Zapewniamy najwyższej jakości produkty pochodzące od cenionych producentów jak również akcesoria takie jak systemy chowanego węża, gniazda ssące, gniazda wydmuchu, szufelki automatyczne, odkurzacze samojezdne, przemysłowe, mobilne czy materiały eksploatacyjne. Oferujemy obsługę na najwyższym poziomie, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zlecenia. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

  www.scanvac.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 14461

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Ceny transferowe | Dokumentacja cen transferowych

W najbliższym czasie spodziewasz się kontroli cen transferowych? Zapewne chcesz się do niej dobrze przygotować w celu uniknięcia ewentualnych kar i sankcji? Jeśli prowadzona przez Ciebie firma, która ma powiązania z kilkoma przedsiębiorstwami i wykonujecie wymiany towarów między sobą to z pewnością interesuje Cię temat transfer pricingu. Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z biurem rachunkowym Tax Partners, a uzyskasz pomoc w sprawach dotyczących cen transferowych. Zleć wykonanie zadania w ramach cen transferowych profesjonalistom, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Już przez wiele lat doradzają swoim Klientom w zakresie właściwego zarządzania cenami transferowymi oraz opracowywaniem dokumentacji cen transferowych. Pomagają w wycenie transakcji, sporządzaniu analizy porównawczej i świadczą wiele innych usług z zakresu cen transferowych. Już dziś skontaktuj się z biurem Tax Partners. Umów się na wizytę, a uzyskasz stosowną pomoc!

  cenytransferowe.info/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 13868

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Hurtowe ceny paliw - PETROPOL

Hurtownia paliw Petropol posiada w ciągłej sprzedaży olej opałowy i napędowy. Paliwa te posiadają wysoką jakość potwierdzoną świadectwem jakości. Firma posiada własną, rozbudowaną flotę autocystern wyposażonych w najnowszą aparaturę pomiarową. Atutem firmy jest też profesjonalna kadra, która sprosta nawet największym zamówieniom. W firmie Petropol można również zakupić zbiornik na olej opałowy. Oprócz działalności hurtowej, firma prowadzi też sprzedaż detaliczną na całodobowej stacji paliw z zapleczem gastronomicznym i sklepem.

  www.petropol.info.pl

katalog >> Motoryzacja >> motoryzacja >> 13309

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    PANORAMA DACHÓW

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Dachlux - profesjonalnej hurtowni pokryć dachowych, okien dachowych i systemów odwodnień i akcesoriów. Działamy na terenie województwa mazowieckiego. W ofercie firmy znajdą Państwo pełen wybór pokryć ceramicznych, betonowych, blaszanych oraz bitumicznych a oprócz tego systemy rynnowe, termoizolację dachów i pożyteczne akcesoria do ich kładzenia. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, atrakcyjne ceny oraz obsługę na najwyższym poziomie. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową.

  panoramadachow.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 12300

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Cena oc na ceny-oc.pl

Jeśli szukasz najtańszego ubezpieczenia OC to nie mogłeś lepiej trafić, ponieważ zajmujemy się tym od wielu lat i jesteśmy przekonani iż pomożemy Ci dobrać najlepszą ofertę. Wystarczy tylko, że wejdziesz na Ceny-oc.pl i podasz niezbędne dane, które w zupełności wystarczą do znalezienia najlepszej polisy. Sprawdź sam na naszej stronie.

  ceny-oc.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 11635

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Ceny transferowe

Zajmujemy się doradztwem transakcyjnym. Nasz zespół specjalistów wspomaga proces przejęcia spółek, rozumiemy specyfikę wchodzenia na rynek kapitałowy, optymalizujemy finansowanie działalności gospodarczych. Doradzamy inwestorom, a także podmiotom zamierzającym sprzedaż własny biznes. Rozumiemy ostatecznie specyfikę cen transferowych. Mamy biura w Poznaniu i Warszawie.

  cmt-advisory.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 11046

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    KWS ceny transferowe łódź

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu Spółkę Doradztwa Podatkowego KWS TAX z siedzibą w Łodzi. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku oraz znajomość prawa podatkowego stworzyła nowoczesny zespół pracowników, którzy pomogą profesjonalnie prowadzić Państwa biznes. Realizujemy przeglądy i badania podatkowe, reprezentujemy naszych Klientów przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi, wykonujemy programy motywacyjne dla pracowników i szkolenia. Prócz tego na naszej stronie internetowej znajdą Państwo aktualności o zagrożeniach bądź korzyściach wynikających ze zmieniających się przepisów prawa.

  www.kws-tax.pl

katalog >> Usługi >> biuro rachunkowe >> 10349

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Przeglądy Budowlane Kraków

Interesują Państwa przeglądy budowane? Kraków to miasto, gdzie od wielu lat świadczymy takie usługi i na tym polu działania mamy ogromne doświadczenie i liczne sukcesy. Ze swojej strony możemy Państwu zagwarantować staranne i w pełni profesjonalne kontrole, które spełnią Państwa oczekiwania. Wszystkich zainteresowanych współpracą odsyłamy na stronę www.krakow.przeglady-budowlane24.pl.

  www.krakow.przeglady-budowlane24.pl/

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 15607

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 1057