Logo small

TAG: chłodnictwo

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 20
1.    www.frizo.pl

Instalacje grzewcze, wentylacja i klimatyzacja dla przemysłu i obiektów użyteczności publicznej, a także izolacje termiczne i chłodnictwo przemysłowe to zakres działalności, jaka w Warszawie prowadzi firma FRIZO Sp. z o.o. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania dla przemysłu. Swoją działalność prowadzimy od 30 lat, również w uzupełnieniu oferty GRUPY BUDOWLANEJ GI POLSKA. Zapraszamy do współpracy.

  frizo.pl

katalog >> Budownictwo >> klimatyzacja >> 18929

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Klimatyzacja,chłodnictwo,oczyszczacz powietrza Control-Klima

Instalacja i obsługa klimatyzacji, urządzeń chłodniczych i pomp ciepła. Jesteśmy autoryzowanymi instalatorami wiodących marek klimatyzacji i pomp ciepła

  www.controlklima.pl

katalog >> Dom i Ogród >> klimatyzacja >> 18696

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Chłodnictwo i klimatyzacja – montaż, serwisowanie naprawy

Sprzedaż klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych najwyższej jakości, fachowe doradztwo i serwis w zakresie budowy komór chłodniczych, instalacji lad i regałów, jak również ich naprawy oferuje SCK Chłodnictwo-Klimatyzacja Leszek Szmyt z Wrocałwia. Zajmujemy się naprawą lad, regałów, szaf chłodniczych i zamrażarek przemysłowych. Nasze usługi obejmują ich montaż, demontaż, rozruch oraz usuwanie usterek. Związani z chłodnictwem i klimatyzacją, realizujemy zamówienia nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie Trzebnicy, Milicza, jak i całego kraju. Skontaktuj się z nami i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić?

  firmaszmyt.pl/

katalog >> Usługi >> klimatyzacja >> 17199

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    klimatyzacja-plock.pl

Doświadczoną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie chłodnictwa oraz branży C.O. oferuje firma Szron Bis w Płocku. Dostarczamy Państwu klimatyzatory i urządzenia grzewcze. W naszej ofercie Mamy też szereg rozwiązań z zakresu chłodnictwa oraz instalacji grzewczych. Gwarantujemy sprzęt czołowych producentów oraz fachowe doradztwo w zakresie zakupu i użytkowania. W ramach kompleksowej obsługi umożliwiamy montaż oraz serwis. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do kontaktu!

  www.klimatyzacja-plock.pl

katalog >> Budownictwo >> klimatyzacja >> 19560

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.baztech.com.pl

Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu propozycję firmy BAZ-TECH. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Tarnowie. Realizujemy instalacje oraz wykonujemy projekty systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych i instalacji odpylających. Nasze usługi wykonujemy na obszarze województwa Świętokrzyskiego, Śląskiego, Podkarpackiego i Małopolskiego. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, wykonujemy je rzetelnie oraz z dużym zaangażowaniem. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie mieszczą się szczegóły oferty.

  www.baztech.com.pl

katalog >> Usługi >> chŁodnicwo >> 19430

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    westfrost.pl

Jeżeli poszukujesz rzetelnej firmy działającej w branży chłodniczej, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przedsiębiorstwa West Frost. Siedziba firmy mieści się w Ostrowie Wielkopolskim. Przeprowadzamy projekty i budujemy hale mroźnicze, chłodnie składowe oraz przemysłowe instalacje chłodnicze. Tworzymy także mroźnie i komory chłodnicze dla sklepów i klientów indywidualnych. Wykorzystujemy ekologiczne czynniki chłodnicze jak np. CO2. Nasze instalacje mają system monitoringu i zdalnego sterowania. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności przedsiębiorstwa zapraszamy na stronę internetową.

  www.westfrost.pl

katalog >> Budownictwo >> klimatyzacja >> 19175

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    PASZKOWSKI wytwornice wody lodowej ełk

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zakładu Usług Chłodniczych Paszkowski. Nasza firma powstała w 1992 roku w Ełku. Oferujemy projektowanie, montaż oraz serwis urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Nasi profesjonaliści doradzą przy kupnie oraz montażu klimatyzatorów okiennych, splitowych i mobilnych. Wykonujemy także instalację dla zakładów mięsnych, ubojni, przechowalni owoców i warzyw, mleczarni oraz zakładów drobiarskich. Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Angażujemy tylko odpowiedzialnych pracowników, więc z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Pełna propozycja zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

  www.chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14586

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    ROBERT BIERNAT chłodnia szczecin

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Biernat, która zajmuje się kompleksową obsługą instalacji chłodniczych, wentylacji i klimatyzacji na terenie Szczecina i okolic. W naszej ofercie znajdują się urządzenia chłodnicze dla handlu i gastronomii, pompy ciepła, klimatyzatory, urządzenia i akcesoria wentylacyjne. Oferujemy okresowe przeglądy czy też obsługę serwisową systemów wentylacji, urządzeń chłodniczych i klimatyzacji a także naprawiamy sprzęt chłodniczy. Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować lub zapoznać z naszą pełną ofertą, zapraszamy na stronę internetową.

  klimatyzacja.szczecin.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 12675

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Pramost klimatyzacja i chłodnictwo

Firma Pramost z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się projektowaniem oraz montażem systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. Firma ma na koncie setki udanych realizacji, w tym głównie na terenie Dolnego Śląska, jednakże zasięgiem swojego działania przedsiębiorstwo obejmuje teren całej Polski. Firma zatrudnia doświadczonych specjalistów i fachowców, gwarantuje także wykonanie profesjonalnych usług serwisowych.

  pramostklimatyzacja.pl

katalog >> Dom i Ogród >> klimatyzacja >> 6402

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    R.K. CHŁÓD-KLIM projektowanie wentylacji warszawa

Chłód-Klim to mieszcząca się w Legionowie firma, jaka specjalizuje się w branży klimatyzacyjnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu swoich specjalistów, dostarcza ona Państwu jedynie sprawdzone, bezpieczne systemy klimatyzacyjne. W propozycji przedsiębiorstwa znajdą Państwo różnego typu klimatyzacje, urządzenia chłodnicze, pompy grzewcze jak i wentylacje. Powstają one na bazie części znanych marek. Firma dostarcza także swoje fachowe doradztwo. Każde zlecenie realizowane przez Chłód-Klim dostosowywane jest do potrzeb Klienta. Po więcej informacji odnośnie działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  www.chlod-klim.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 11599

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 20